Skandály za krásnou fasádou olympiádyheute show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:4 770

Ruský dopingový skandál či korupce u Mezinárodního olympijského výboru. Tato témata naťukl Oliver Welke v satiristickém pořadu Heute Show, který běží na německé televizní stanici ZDF.

CAS – Mezinárodní sportovní arbitráž

IOC – Mezinárodní olympijský výbor 

Přepis titulků

Vesměs skvělé hry, bohužel často před prázdnými tribunami což má své důvody. Je tam totiž sakra kosa a lístky stojí celé jmění. Holt Olympiáda! Přitom měly krásné záběry překrýt skandály IOC, to byl aspoň plán. Například ta věc s ruským dopingovým skandálem. To abyste si vzpomněli.

Rychle se zapomíná, že Rusové dopovali celé roky a to organizovaně za pomoci policie a tajné služby. Nepřipouští si žádné protiprávní jednání a mohou dokonce se svými dosud neusvědčenými atlety v Jižní Koreji nastoupit. Jen – což je jejich trest – pod zcela jiným názvem. Tito čistí atleti nastoupí v jednotlivých nebo kolektivních sportech pod jménem "olympijští atleti z Ruska". Tady to máte Rusové!

Už se nejmenujete ruští atleti, ale atleti z Ruska. To máte za to! Můžeme se to jen domýšlet, ale náš německý prezident ICO Bach se nejspíš nechtěl rozkmotřit se svým kámošem Putinem. Samozřejmě se dál dopuje. Víte například, jak vypadá dálkový běh bez dopingu? Jako u naší kancléřky a to přeci nechce nikdo vidět. To je neodvysílatelné. Prezident mezinárodní sportovní arbitráže CAS, která měla podezření na používání dopingu, je také členem IOC.

Je prima moci se sám kontrolovat. Nepotřebuješ žádnou vnější kontrolu. Určitě se rozebírá vše, co se v rodině stane, a to je taky normální, ale to se rozebírá uvnitř rodiny. Sì, to se rozebírá uvnitř rodiny. Mezitím existuje už víc než jen podezření, že hry v Riu a Tokiu byly taky koupené. Už se i zatýkalo.

Kdyby si aspoň vydělali i sportovci v tom gigantickém stroji na peníze. Ale sportovci si musí částečně svou cestu sami financovat. Kdo sakra podporuje tak nemocný systém a platí stovky milionů za televizní práva? Kdo? Fuj Eurosporte, styď se!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Norové fetujou ,,léky,, na astma nejmíň dvě generace a nikomu to nevadí. A takovejch je...

31

Odpovědět

Líbí se mi ta pasáž o "dosud neusvědčených atletech". Tak se musí na ty k***y východní, presumpce neviny je v dněšní moderní době přežitek, na nepřítele se vždy musí uplatnit kolektivní vina.

77

Odpovědět

kolko si vsadil vcera na cervenku a spol.

32