Jak zabavit dívky v baruŠkola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:4 106

Určitě si pamatujete, že minulý 14. díl byla speciální epizoda z Brianovy show v New Yorku a 15. díl je na tom stejně tak, s tím rozdílem, že Brian v něm už nepředvádí vlastně žádný trik, který by stál za zhlédnutí, takže jsme se rozhodli, že díl přeskočíme, a proto zde máte 16. díl. Brian vás už naučil několik vlastně neřešitelných hádanek, dnes vás ale naučí několik řešitelných, které slouží čistě jako náplň konverzace s pěknými dívkami v baru.

Přepis titulků

Překlad: Jaecen www.videacesky.cz ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte v jediné škole, kde popíjení je nejenže podporováno, ale je povinné. Ve Škole podfuků, jediném pořadu zaměřeném na sociální inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem Brian Brushwood a jak jistě víte, tak vás často učím nerozluštitelné hádanky, díky kterým lehce získáte pití zdarma.

Ale nejde jenom o vyhrávání. Někdy potřebujete i rešitelné hádanky. Například, když chcete někoho oslovit a začít konverzaci. Ano, dnešní díl je... pro dámy. PRO DÁMY TVOJE TVÁŘ ZDE - Já jsem Brian. Jak se jmenuješ ty? - Marissa. A jak se máš?

V pohodě, jak ty? Mám pro tebe hádanku. - Když ji vyřešíš, koupím ti pití. - Tak jo. Když ji nevyřešíš, nebudu tě nutit koupit mi pití. Ale je to možnost. Pokud budeš chtít znát řešení, tak ti ho prodám - za cenu jednoho piva. Platí? - Platí. První hádanka je vážně roztomilá, jako by vypadla z animáku.

Tuhle dám sem. A vytvořím... maličkého pejska. Tak tohle je pes. Tady má ocas. Peláší si přes ulici, a pod ním takhle ubíhá silnice. A zničehonic ho přejede auto. Posunutím dvou sirek, ukaž, jak pejsek vypadá poté, co ho přejelo auto.

Potom co zemřel... Můžeš s tím zkusit pohybovat, když se to rozhází, můžu to narovnat znovu. Krížek místo očí. To je hodně dobré. Tomu říkám kreativita. To je dobré. Ale představ si pejska jako postavu z animáku.

Až tě napadne odpověd, bude ti to připadat úplně jasné. - Jen dvěma sirkama? - Pouze dvěma. To je ono. Tak dobře, máš u mě první nápoj. Co piješ? Fat Tire. Jednou Fat Tire, prosím. Teď už to bude těžší.

Druhé kolo. Malinká rybka. Plave tímhle směrem. Máš za úkol posunout tři sirky tak, aby rybka plavala na druhou stranu. Jak jsem říkal, můžeš to zkoušet. - Třemi sirkami? - Přesně tak. Tohle je těžké.

Je to trošičku obtížnější. CELKOVÝ ČAS STRÁVENÝ S HEZKOU DÍVKOU: 8 MINUT. Už to skoro je, ale pořád... Už jsi blízko. Dám ti menší nápovědu, když vezmeš tuhle a nahradíš ji touhle, jsou to dva tahy s naprosto žádným účinkem.

- Takže... - Jo, jo, jasně. A nemusíš se starat o směr zápalek. Já vážně nevím. Tohle už jsem dělala. Tohle není snadné pro přiopilé lidi. Chceš ještě trochu poradit? Začni touhle zápalkou. Jasně.

Tohle už jsem zkoušela. - Tohle je težký. - Je to dost težký. Né, to ne. Já nevím. Prostě nevím. Vzdáváš to? Koupíš mi pivo? Koupíš si řešení? Možná.

Pořád z toho budeš moct vyjít s pivem navíc po třetím kole. Právě, ještě mám šanci. Takže to vzdáváš a chceš se dozvědět řešení? Potřebuji vědět to řešení. Jo, já vím. Takže si ho koupíš? - Jo, jo. - Takže teď je to vyrovnané. Takže na začátku to bylo takhle. Věř mi, tohle za to pivo stojí.

A ještě k tomu určitě vyhraješ pivo v dalším kole. Vyhraješ ho zpátky. - Rybka pluje tímhle směřem. - Jasný. První. Druhá. Třetí. - Tak to je dobrý. - Stálo to za to pivo? - Stálo. - Teď je to vyrovnané. Oba máme stejně piv.

Teď třetí. Finálové kolo. Třetí kolo. Můžeš se dostat do vedení. Nebo můžeš usoudit, že jsem blbec, až to dohrajem. Jdeme na to. Tentokrát vytvořím malou žirafu.

Která se dívá tímhle směrem. Chci po tobě změnit směr jejího pohledu. Posunutím jediné sirky. Musí mít přesně stejný tvar. Musí to být ta samá žirafa, která je jen orientovaná jiným směrem.

Jakýmkoli směrem? U rybičky to musel být opačný směr. Tady už nezáleží na tom jakým směrem. - Dobře. - Jedinou sirkou. Tohle zvládnu. Teď by měla začít hrát nějaká hudba. A jak to přesně myslíš, změnit směr? - No...

- To můžu jako dát třeba nohu do vzduchu? To je taky dobrý, ale pořád se dívá tímhle směrem. Vytvoř ten naprosto stejný tvar, tu samou žirafu, který se jen dívá jiným směrem. To není na můj mozek. Výhodou je, že stačí pohnout jedinou sirkou. Je tu jen pár zápalek, s nimiž můžeš pohybovat. Citím se tak hloupá. Je to těžké.

NENECHTE JI MYSLET SI, ŽE JE HLOUPÁ Musím se podívat na ten tvar. To ne. Zkoušíš všechny varianty, to je dobře. To ne. Né to by nešlo, ten krk tam potřebuje. To je ono. Tohle je pro tebe.

Vyhrála jsi. ZOPAKUJEME SI TO Jak jinak se vám podaří strávit 20 minut s nejhezčí dívkou v baru a nakonci vám ještě poděkuje za to, že jste jí koupili pivo. Nikdy nepodceňujte sílu řešitelných hádanek. Není to o vítězství nebo prohře, je to tom, jak hrajete. A pokud se bojíte, že budete muset kupovat až moc pití. Tak z toho strach nemějte, je vážně hodně triků, díky kterým si to vynahradíte.

Pokud máte nějaké historky s těmito triky, zveřejněte je na revision3.com/scamschool. Pokud máte dotaz, nebo mi chcete prozradit nějaký váš trik, napište mi na Brian@revision3.com. Nezapomeňte se dívat i příště, protože se naučíme, jak si vytvořit vlastní bleší cirkus, za pomocí použitých dřívek od nanuků. A já teď jdu zpátky...

dohrát hru.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle me tento dil nebyl o tom, jak Vam zavarit mozky a ukazat mega slozitou hadanku se zapalkama ale jak zabavit na nejaky cas divku v baru a at vyhraje a nebo prohraje , proste ji pobavit.

190

Odpovědět

ta žirada byla teda totálně primitivní ;)

180

Odpovědět

Cooldrex : to se chceš učit ty triky s Gilotinou nebo jak pilou rozříznout ženskou v nějaký krabici? nechci ti nic říkat ale pivo zdarma bys za to asi nedostal xD i ty triky co jsou pro tebe jednoduchý můžou bejt pro další lidi trochu složitější xD + když je něco DÁVNO profláknutý tak na to můžeš nachytat mladší jedince a neboty starší co to už zapoměly (a nebo ten trik nikdy neviděly.. i takový jsou )

jestli se ti to nelíbí tak se na to nedívej.. mě se to celkem líbí a některý z těch triků sem viděl poprví xD

180

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale až na vyjímky neukázal nic co by nebylo buď dávno profláklý nebo dost k ničemu..čekal jsem trochu propracovanější podvody než sirky v puse a hádanky..školka jednoduchých tričků a hloupostí, když je v hospodě nuda by byl lepší název

181

Odpovědět

moc pěkné :P

180

Odpovědět

hmm, taketo triky su fajn na balenie cajok :) I ked pripadaju mi prilis jednoduche. Prva mi trvala 15 sekund. Druha a tretia cca 5 sekund. Ale zase je pravda, ze moj mozog je trenovany na riesenie logickych uloch a nie na balenie dievcat :) , tam som nemehlo

180

Odpovědět

takže jsme se rozhodli, že díl přeskočíme;a ne že skončíme taky sem to blbe přečetl xD

180

Odpovědět

nekončete s tim !! to je ten nejlepší pořad co na těhlech stránkách je !! :)

190

Odpovědět

tak triky robi dobre ale ten jeho uces a-la socha slobody vyzera akoby bol nejako naruseny :)

180

Odpovědět

S tím jeho účesem by sbalil leda tak kulový. Ale k posezení je to celkem ok.

190

Odpovědět

Jestli chcete, abychom to přestali dávat jen proto, že to má hodně dílů, tak prosím. :-) Není problém. Jinak přestaneme teprv, až na to nebude skoro nikdo koukat.

180

Odpovědět

Neo: nezapomen ale že je pořád točí takže víc než 120 dílu než se dostanou ke 120 tak on bude mít dalších 100 dílu třeba

180

Odpovědět

kolik let to bude trvat než budeme u 120 dílu třeba :-DDDD

180

Odpovědět

Pokud chcete poradit najděte si na netu další epizody a ikdyž nejsou v češtině některe se dají pochopit i tak , například ten zdvihák k tomu určitě češtinu nepotřebujete ;), a takovych epizod je tam vic , myslim ktere se daji snadno pochopit :),

180

Odpovědět

Nuda. Chce to uz nejakej poradnej tricek, jako byl napriklad Zdvihak

180

Další