Koukala jsem, jak se máma líbá se SantouSNL Digital Short

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:4 933
I Saw Mommy Kissing Santa Claus neboli Viděla jsem, jak se mámá líbá se Santou je vánoční píseň z 50. let, kterou původně zpíval Jimmy Boyd – coververzí samozřejmě existuje spousta. A jednu takovou nám ve vánočním speciálu přináší i Saturday Night Live, i když v trošku upravené podobě. V hlavních rolích Scarlett Johansson, Cecily Strong a Beck Bennett.

Přepis titulků

Včera v noci jsem viděla, jak máma pod jmelím líbá Santu Clause. Nevšimla si, že jsem na schodech a koukám se na ně. Myslela si, že hezky spinkám ve své postýlce. To by byla legrace, kdyby táta viděl, jak máma včera v noci líbá Santu Clause. Ukázalo se, že táta viděl, jak máma včera v noci líbá pod jmelím Santu Clause.

Myslela jsem, že bude naštvaný, nebo aspoň trošku smutný, ale jen tam seděl, koukal se na ně - a řekl akorát: - Dost dobrý. V té chvíli jsem viděla, že Santa Claus litoval, že se do toho nechal zatáhnout. Hej! Řekl, že už by měl jít. - Ale máma řekla: - Ani omylem, šmejde.

Neudělal ani půlku toho, co nabízel na Craigslistu. Ale Santa řekl, že by mu měli zaplatit plnou sazbu, jinak řekne jejich přátelům, co že to dělají za zavřenými dveřmi. Nemohla jsem uvěřit svým očím, máma s tátou zabili nějakého chlápka. Ale pak jsem si uvědomila, že i to rdoušení bylo ve scénáři. Pak se Santa postavil, oběma jim poděkoval a zeptal se, jestli jsou oba spokojení. Máma s tátou řekli, že si to moc užili, zaplatili mu tisíc dolarů v hotovosti a pak s ním šli k jeho Nissanu Altima, který měl zaparkovaný venku.

Té noci jsem ležela v posteli a přemýšlela o tom, že vlastně mámu a tátu vůbec neznám. Ale to nejdivnější na tom celém nebyly úchylky mých rodičů, ale to, že jsem je tak strašně dlouho sledovala. No jo, tak to asi každý máme nějakou vlastní úchylku. Moje tkví ve sledování cizího soukromí. Ale teď už aspoň vím, že to zvládnu udržet pod kontrolou, protože jsem včera v noci viděla, jak máma líbá Santu Clause.

Ho, ho, ho! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

paráda. strašně chytlavý, nemůžu si to přestat broukat :-D

60

Odpovědět

odpad

123

Odpovědět

Mařka, těší mě.

212

Odpovědět

+AnonyMařkapotrafena hus

019

Odpovědět

+AnonyMařkaStěrka jak prase :-D

142

Odpovědět

+AnonyMařkana zakladnej musis byt za vtipalka

112

Odpovědět

+v m vargaNa slovensku musíš být za maďara

31