Soudce Romesh – Veganská pečeně, nebo indické kari?

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:1 434
Soudce Romesh (Judge Romesh) je britská komediální show inspirovaná televizními pořady typu Soudkyně Barbary. Na přání diváka vám přinášíme ukázku z jedné epizody, ve které musí Romesh Ranganathan vyřešit spor mezi vlastní manželkou a matkou. Romesh je totiž od roku 2013 vegan a každá z žen k tomu přistupuje trochu jinak…

Přepis titulků

Panebože. Takže… Tohle jsou má žena a má matka. No jo. Bože. Tohle určitě bude procházka růžovou zahradou. Tak jo. Jmenuješ se Lisa. - Správně.

- Jsi šťastně vdaná matka tří dětí? Ano. A je tu s tebou Shanthi, má matka, kterou jsi postavila před soud, protože chceš, abych umřel? Proč jsi ji postavila před soud? Stavím tvou matku před soud, protože už mě nebaví, že pořád vaří kotle kari, když jsem ti přitom uvařila moc dobré jídlo.

Aha, vím, o co jde. Došlo tu k takové situaci. Ty mi uvaříš večeři a pak se objeví máma s těmito asijskými balíčky lásky. Mimochodem, takhle si máma představuje porci pro jednoho. Popravdě, já to vnímám stejně. Něco takového máš ty v pupíku. A to tě štve?

Strávím hodiny přípravou veganské pečeně a veganských brownies a pak přijde tvá máma až s deseti krabičkama. - S deseti? - Až s deseti. - Liso, a ty jsi veganka? - Ne. Takže si dáš tu práci, že pro něj připravíš veganské jídlo. Takhle si představuješ pomoc? Díky moc, Liso, že jsi s tím šla k soudu. Paráda.

A ty jsi žalovaná strana, Shanthi. Ze všeho nejdřív bychom si měli něco ujasnit. Jsi v této zemi legálně? - Ano, jsem. - Dobře. Jak odpovíš milující ženě, která svému muži připravila večeři? Hlavně jídlo, už nějakou dobu ne sex. - Proč hučíte? - Vůbec nejsi doma. Jsi pořád pryč. Fajn, nechme to být.

Lituju, že jsem to zmínil. Myslela jsem, že nemáš dost vitamínů. Když jsi s tím začal, jedl jsi jenom brambůrky - a tloustl. - Jo no. A tohle je snad dietní porce? Rozumíš, proč z této situace nemá Lisa radost? To tys mě požádal, ať ti uvařím. - No teda. - To ty bys tam měl stát. „Chybí mi pálivé jídlo.

Uvaříš mi něco?“ Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ajaj... Paridův soud ;-)

11