Je Lee Mack držitelem dvou světových rekordů?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
179. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:104
Počet zobrazení:4 822
Najdeme jméno Lee Mack v Guinnessově knize rekordů? Lee má v týmu Mel Giedroyc a Martina Kempa, Davidovi pomáhají hádat boxer David Haye a komik Romesh Ranganathan.

Přepis titulků

V uplynulém roce jsem se stal držitelem ne jednoho, ale hned dvou světových rekordů. Davidův tým. Světových rekordů? - Slyšíš dobře. - Kterých rekordů? Jsou to rekordy v šipkách. Jedinej sport, co mi celkem jde. - Oba rekordy jsou v šipkách? - Ano, oba světové rekordy. A které rekordy to přesně jsou, které teď držíš?

Držím světový rekord v počtu hozených 2 za minutu. A taky držím světový rekord v počtu hozených středů za minutu. Nejen čistých středů, ale i vnějších středů, 25. Takže nejvíc hozených 2 za minutu a nejvíc hozených středů za minutu. Kolik jsi jich trefil? Dobrá otázka.

Už ani nevím. První rekord, číslo 2, byl 18. Druhý rekord, vnitřní a vnější střed, 12. - Byl tam někdo, kdo ten rekord uznal? - Lidi z Guinnessovy knihy rekordů. - Ty jsi v Guinnessově knize rekordů? - Letos budu. - Jak se to zorganizovalo? - Řešilo se to přes televizní pořad. - To oni zařídili ty lidi. - Jaký pořad? Znáte ten pořad, co nevysílali dobrých 20 let? - Cheryl Baker.

- Jmenuje se to teď Oficiálně úžasní. - Je to pořad pro děti. Koukáš na to? - Ten předtím byl taky pro děti. Byl jsi tehdy dítě. Pravda. Vysílali v televizi oba tvoje rekordy? Řekli si: „Ta 2, to bylo dost dobrý, co takhle nechat ho ještě mířit na střed?“ Věděl jsem dopředu, že se můžu pokusit o oba ty rekordy. Popravdě ten první rekord, číslo 2, to byl rekord, o kterej se předtím ještě nikdy nikdo nepokusil.

Takže nebylo co překonávat? Žádný dosavadní rekord? - Stačilo by tu 2 hodit jednou? - Ne, nastavili laťku. Minimální standard. Na rozdíl od tvých soupeřů. Museli jste… Nechceš ho naštvat. Museli jste překonat minimální standard. U toho čísla 2 to bylo 14. Co se týče těch středů, 50 a 25, tam oficiální rekord existoval. - Kolik byl předchozí rekord?

- 11. - A tys měl? - 12. - Co tipujete, Davide? - Co myslíte? Zní to věrohodně. Pořadů pro děti, kde dělají podobný blbiny, je hodně. Ne, ne, ne. Nezpochybňuj můj úspěch. Tohle není žádná blbina, tohle je světový rekord. - Jo, ale rekord, co… - Ten první. - Někdo musí být první. U toho druhého to bylo jinak. Mám tam za tebou zajít, Davide? Ten druhý rekord už existoval.

Jeden Američan trefil 11 středů. - Romeshi. - Nežeru mu to. Podle mě by tě v tom pořadu nenechali pokoušet se o dva rekordy. A nikdy jsem o nich neslyšel. Nejsou ani oficiální, ani úžasní. Kdyby se ten pořad jmenoval Nepříliš zajímaví, pak… - Tipujeme lež. - Tipujete lež. Dobře. Lee… Držitel dvou světových rekordů. Pravda, nebo lež? Je to… pravda.

Ano, je to pravda. Lee je držitelem dvou světových rekordů. Máme důkaz. Zde je klip z pořadu Oficiálně úžasní. Čas běží. Dělej, Lee, pošli tam ty šipky! Trefil všechny. Při tomto pokusu jste střed trefil… 12krát, což je nový světový rekord! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Dobře ty, Lee, držiteli světových rekordů.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hustýýýý :-) U něj není poznat, jestli kecá nebo ne. Mlží vždy stejně. :-D

210

Odpovědět

Lee je frajer.

180

Odpovědět

fuj

028

Odpovědět

Těší mě, Ferda.

130

Odpovědět

Tak si v tom svém zatuchlém pokojíčku někdy vyvětrej. To že ti maminka otevře na pár vteřin dveře, když ti nese svačinku, nestačí.

42