Starosti náctiletého Jamieho Dornana a historka z natáčeníThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:13 469

Dnes se dozvíte, k čemu Jamie Dornan v patnácti použil paruku ze svého divadelního představení, a také něco o tom, jaké banální věci mohou někdy hatit natáčení filmu.

Přepis titulků

Dnes večer máme na gauči tři sex symboly, ale Jamie, ty ses kupodivu do té fáze dostal docela pozdě. Je to tak. Řekni nám tu historku, jak ti bylo asi 15. To je jedna z nejhorších, které mám v zásobě. - Vybal ji. - Nevěděl jsem, jestli ji mám říct, ale proč kurva ne. Jako dítě jsem tohle dost řešil, ale tak to asi má spousta dětí.

Jako kluk jsem hodně sportoval, ale vývin přišel o něco později, byl jsem malý, neměl jsem moc porostu, prostě mi to chvíli trvalo. A ve třídě jsem byl mezi nejmladšími, dost mě to ovlivňovalo. Hrál jsem ragby a zároveň dělal amatérské divadlo. Vrchol celého bylo, když jsme se dostali do finále Medallion Shield, Liam to určitě zná. To je pro patnáctiletého něco obrovského.

Chodil jsem do školy Methody, hráli jsem proti našim rivalům na Ravenhillu, to je stadion u Ulsteru. Byla to velká věc s velkou párty na konci. Ale ten samý den bylo celostátní finále soutěže amatérského divadla, kde jsme hráli Višňový sad od Čechova. Myslím, že jsem byl číšník nebo tak. Byl jsem hodně na jevišti, ale neměl jsem moc textu. Říkal jsem si, že odehraju to ragby, snad vyhrajeme, potom představení a nakonec půjdu na tu párty po tom zápase. Bylo mi 15, ale vypadal jsem na sedm, neměl jsem žádné ochlupení.

V té hře použili černou, velice akrylovou, vysoce hořlavou paruku, kterou rozstříhali a nalepili mi na tváře, abych měl vousy a vypadal starší. Tak jsem si myslel, že je dobrý nápad, po skončení představení... Měl jsem jít na tu párty, třeba tam potkám nějakou dívku, třeba mi zajede rukou do kalhot. Tak jsem vymyslel, že z té paruky nastříhám těch vlasů víc... Jako dítě jsem byl blonďatý.

Tak jsem šel na záchod, nastříhal tu velice kudrnatou, jako uhel černou paruku, udělal z toho hromádku, vytáhnul lepidlo a... Pamatuju si, že jsem stál před zrcadlem a říkal si: "To vypadá docela dobře." Co všechno by člověk neudělal. Šel jsem na tu párty, myslím, že jsem jednu holku políbil a fakt jsem se ji snažil přesvědčit, aniž bych ji nutil, aby do toho šla. Jedinečná příležitost, zrovna dnes je to v mých kalhotech docela působivé.

Nestalo se, ale díky bohu, že ne. Když jsem přišel domů, byla tam dole hrozná spoušť. - Bolelo to odstraňování? - Řeknu vám, proč to bolelo, fyzicky i emočně. Vlastně jsem tam měl asi tři chlupy, úplně přírodní. Ale ty byly hned pryč. Krásná představa. - Díky za tu historku.

- Vítej ve světě depilace.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To si nemohl vzít kanady na tu pláž? Když tam nebyl písek a navíc tam byl koberec, tak stejně na nohy záběr být nemohl, tak nevim, proč prostě nevyšel z vody v kanadách a to je jedno, co má pod nohama. :)

20