Steve Rannazzisi o objednávání pizzy

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 040
Počet zobrazení:12 126

Máte rádi pizzu? Americký komik Steve Rannazzisi ano a za doprovodu animace vám povypráví, jak to dopadlo, když si ji jednou objednával domů.  

Přepis titulků

Steve Rannazzisi v napůl animovaném klipu z jeho stand-up speciálu s názvem Dospělé dítě Žil jsem v Kalifornii, kde mají lékařskou marihuanu, takže jsem byl pořád nemocný. Opravdu hodně nemocný. Ale teď žiju v New Yorku, takže jsem si musel sehnat dealera. Bylo to v roce 2013 a sehnal jsem ho takhle. Jeden večer jsem si dal jointa a žena se mě zeptala: "Co si dáme k večeři?" Já na to: "Zlato, nebudeme to komplikovat a objednáme si pizzu." Takže jsem ji objednal a řekli mi, že to bude trvat půl hodiny.

Super. Uběhlo čtyřicet minut a pizza nikde, takže začalo růst napětí. A s ženou jsme začali hrát naši oblíbenou hru "Pasivně agresivní softbal". Kdy mým směrem posílá otázky jako časovaný bomby a já je něžně odpálkuju. Jo. "V jaké pizzerii jsi objednával?" Já na to: "U Patia."

"Jak dlouho říkali, že to bude trvat?" "Asi třicet minut." "A v kolik tu teda bude?" "Až tu bude, utíkej se podívat na hodiny." Vím, že to ode mě nebylo hezké. Ale byl jsem rozčílený. Protože mě pořád otravovala s tím, kdy ji dovezou. Nevím, jestli to víte, ale v Americe existuje nepsané pravidlo, že ten kdo objednává pizzu, řídí celý proces výroby.

Jo, od začátku až do konce. Kvalita omáčky, tloušťka těsta, rozložení salámu. Všechno je na vašich bedrech. To vy jste zvedli telefon. Uběhla nějaká doba a už jsem byl paranoidní. Budu k vám upřímný. Byl jsem si... na devadesát procent jistý, že jsem tu pizzu objednal.

Ale pořád je tam ta deseti procentní šance, že jsem zavolal tátovi a řekl mu, že mám rád pizzu. Protože já pizzu miluju a on taky. Milujume pizzu. Můžete si na ni dát salám, klobásu, houby... Cokoliv chcete. Ale jo, objednal jsem ji. Protože o deset minut později někdo klepe na dveře. Otevřu dveře a za nimi stojí poslíček. Řekl jsem: "Nazdar kámo, jak to jde?"

On se na mě podíval a řekl: "Na levačku, protože jsem zapomněl vaši zasranou pizzu!" Otočí se, sejde k autu, nastoupí a odsviští. Začal jsem se smát. Smál jsem se tak moc... Málem jsem si počůral kalhoty. Přišla žena a říká: "Co se děje?" A já na to: "Sice jsem zhulenej, ale nemám šajna." "Já za to nemůžu."

Takže jsem volal do pizzerie: "Nevím, co se tu právě stalo, ale váš poslíček přišel bez pizzy, řval na mě a pak odjel." A ten chlápek u telefonu byl výbornej. Spustil: "A do prdele!" "Do prdele, do prdele, do prdele, do prdele!" "Franku, ten kluk je retardovanej!" Následovaly nadávky jako retard, slova na K a další. Nechtěl jsem být součástí něčeho takovýho. Jen jsem chtěl nakrmit svoji rodinu.

Vrátí se k telefonu: "Moc se omlouvám." Já na to: "Hele, chci jenom tu pizzu." On: "Dostanete ji zdarma na účet podniku. Dejte nám dvacet minut, prosím." Uběhlo dvacet minut. Klepání na dveře, otevřu a kdo tam nestojí... Stejný poslíček. Tentokrát pizzu měl, nepodíval se na mě, jen čuměl do země. Nevěděl jsem, co říct, protože v mojí hlavě se vrátil mě a celou moji rodinu zabít. Dostal padáka a je tu, aby nás zabil.

Tak jsem byl prostě milý: "Čau, kámo." "To se podívejme. Zase ty..." "Trénuješ si to? To je dobře." "Trénovat je..." "To je dobrá strategie. Jsi v pohodě? Co je to s tebou?" Odpověděl: "Omlouvám se, kámo. Trochu jsem..." "Trochu jsem to posral. Já..." "Abych to zkrátil...

Jsem úplně spálenej. Fakt hodně." Já na to: "To já taky! Proto jsem si před dvěma a půl hodinama objednal pizzu!" "Měl jsi hodně objednávek?" On: "Ne, jen tu tvojí." "Tak to počkej..." "Nasedl jsi do auta bez pizzy, přijel k mému domu, jako by se nechumelilo, "a pak si sem nakráčíš a řveš na mě?" "Jaký svinstvo to hulíš?!" On: "Dost dobrý!" "Fajn, jsi můj nový dealer, jasný?!"

"Na tu trávu nezapomeň!" Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobravilo prosím nesmapuj tu ...
reklamu si házej na FB ...
a ne tady ...
skoro pod každým videem vidím tvůj komentář ... :(

40

Odpovědět

Dělal sem v pizzerii, kromě majitele jsme hulily snad všichni. Jednou když byla velká objednávka do bordelu se kuchař rozhodl že pojede taky společně s chlápkem co dělal rozvoz a já jako pingl sem si musel příští hodinu a půl vymýšlet výmluvy proč nám nefunguje sporák....

136

Odpovědět

Takto úžasne som sa už dávno nezasmial. Ten chlap je úžasný. Ak je to možné, hoďte sem viac jeho videí :)

114

Odpovědět

Zajel jsem do komentářů dál než jsem chtěl :D
Zprvu to tu bylo o vykouřených komentářích a trávě samotné
dále se to v některých rozvedlo až na otázky politiky a režimů ...
Pánové ... Pánové ...
Raději komentovat kvalitu videa to jest zábavnost a poučení ...
Příště zkuste jedno-komentový trolling s mírou grammar-nazis
Zakončím to své slovem umělce: "A bude hůř" :D

62

Odpovědět

Co vim sam tráva není nějak špatná s někým to nic neudělá a s někým to udělá dost začne se chovat jinak apod.. já sám si jednou za pár měsícu jednoho páva dám :)

31

Odpovědět

Podle tvého slovosledu bych ti navrhoval, aby jsi s tím ohroženým druhem
(pro slabomyslné - mluvím o tom pávovi) na nějakou dobu (nejlépe nadosmrti) přestal.
Tvůj samotný komentář jsem si musel přečíst minimálně tak 5x,
než jsem plně pochopil co tím "básník" chtěl původně říci.
Chápu že mé myšlenkové pochody nikdy nedosáhnou tak skvělé akcelerace,
jak po aplikování THC do krevního řečiště.
A věřím že mě tu většina pacientů užívajících tyto "medikamenty" ukamenuje dřív,
než stihnu shlédnout další video.
Jenže fakta mluví za vše ... A omlouvat se za svůj názor opravdu nebudu ...

623

Odpovědět

+DjBodyGuardCZKdyž o tom nic nevíš, tak to neodsuzuj, když nevíš, o čem mluvíš, tak drž pysk a přestaň koukat na zprávy v TV. Jinak ti jehlou vpálím takové thc, že umřeš.

00

Odpovědět

Čumím se na to spálený jak johanka z arku a tlemím se jak malý :)
Taková p***l, to kreslené, 420 na dveřích XD
historka jak má byt XD nejlepší :)

72

Odpovědět

Asi nejsem dost zkouřený, ale nezasmál jsem se ani jednou. A to mě třeba Danny Bhoy nebo Daniel Sloss baví dost.

77

Odpovědět

Doslova jsem u toho brečel smíchy! :D

156

Odpovědět

:D Dobrá historka a dobrej komik .. Víc, prosím ..

367

Odpovědět

Už mě fakt nebaví jak je dneska tráva tak strašně popularizována tak aby to hulil každej. Hulí to každá celebrita, je to v každým filmu, v každým vtipu mluví se jen o tom ... Je mi z toho zle a těch lidí co to hulej je mi fakt líto ...

7763

Odpovědět

Někdo zase mluví furt o alkoholu a má při tom cigáro v puse :) vtipů o chlastu je taky víc, to je podle tebe v pohodě?

318

Odpovědět

Tráva mě absolutně nezajímá, ale video zábavný, týpek výbornej a animace pěkná :)

894

Odpovědět

Asi nejsem první, kdo to píše, ale je zvykem, že čím víc komentářů, tím spíš se to někdo pokusí splnit, takže se přidávám - více od něj!

284

Odpovědět

Animace o hovně, navíc tam vypadal jakoby měl žloutenku a zánět spojivek.

1259

Odpovědět

Zánět spojivek:D vždyť je to reálný, sposta lidí trpí na záněty spojivek:D

662

Odpovědět

+St.CroissantTřeba já, vidíte ty moje červené oči?

424

Odpovědět

+St.CroissantMáš nosit svářečskou kuklu :D

240

Odpovědět

Animace pěkná, ale jako výstup mi to přišlo hodně slabé...

1647

Odpovědět

Tráva je nelegální a nelíbí se mi to, jak spoustu celebrit nemá problém se přiznat k tomu, že trávu hulí. Tady ten dokonce mluví o tom, jak si sháněl dealera v New Yourku, protože to tam není legální. To si dělá srandu? Minimálně pokutu bych mu za tohle dal.
Ať si doma klidně hulí, to mi je jedno, ale aby to tak veřejně říkal? Je celebrita, takže ovlivní spoustu lidí. Plno dětí se tímto nechá ovlivnit a berou trávu jako drogu co je úplně v pohodě a nemůže ublížit...což samozřejmě není pravda.

71135

Odpovědět

Tohle nevypadá na komika pro děti.

12612

Odpovědět

+MarvA ty si myslíš, že i přes to se na něj děti nedívají?

2441

Odpovědět

+MarvJenom na tomto webu se na něj podívalo spoustu dětí v rozmezí 13-17 let. Na to bych vsadil klidně pizzu za 100€.

2335

Odpovědět

+MarvOk, pokud by se mělo zakázal mluvit o drogách kvůli dětem, mělo by se zakázat mluvit i o alkoholu, cigaretách, zlodějinách a sexu a taky by se v těchto vystoupeních nemělo mluvit sprostě.... takže raději zanech moralit, běž se dívat na Šmouly a komiky nechej dospělým

9912

Odpovědět

+MarvSex, alkohol, cigarety jsou legální. To je rozdíl oproti trávě.

1753

Odpovědět

+MarvLegální? U dětí???

557

Odpovědět

+MarvŽijeme ve svobodné zemi, každý si může vykládta to co chce. Nechci zažít dobu, kdy zase bude nějaký komunistický, náboženský, nebo zamindrákovaný xindl určovat jaké písničky se můžou hrát, kolik násilý a sexu ve filmech je moc, nebo o čem se může psát v komentářích a o čem ne (viz třeba novinky.cz). Lidi mají krátkou paměť, jedna generace si vycinká svobodu a další už by zase cenzurovala a proto se pořád dokola vrací komunisti, fašisti a náboženští fanatici. Amen

PS: pro Da Vinciho a pro mladší 18 let bych zavedl formulář potvrzení věku před vstupem na Videacesky, pokud by návštěvníkovi nebylo 18. zobrazily by se mu jen videa s obsahem vhodným jejich věku. A vsadím pizzu za 200€, ze DaVinci bude jeden z prvních co by ve formuláři o svém věku lhal :D

415

Odpovědět

+MarvPeca, ty si pleteš demokracii s anarchií, protože tady si nemůžeš řikat co chceš ;)
Ať se to týká propagace drog, popírání holokaustu, nebo třeba veřejnýho urážení… za všechno následuje trest, takže bych si na to dal bacha.
Amen

136

Odpovědět

+MarvV mezích slušnosti si můžeš říkat co chceš :)

91

Odpovědět

+MarvU nás taky žádná demokracie není, žijeme jen v iluzi demokracie, ale o tom jindy. Pojem Anarchie celkem dobře znám, nic si tedy nepletu. Veřejné urážení není trestné, pokud říkáš pravdu, pokud ne, je naprosto normální, že se dotčená osoba brání. Popírat holocaust je z nějakého důvodu trestný čin, což já, jako antifašista paradoxně neschvaluju, jelikož každý by měl mít právo na vlastní názor (člověk tím stejně jen ze sebe udělá vola, všichni víme že holocaut byl), stejně tak by mohli zavírat lidi za popírání vyvraždění amerických indiánů.

109

Odpovědět

+Marvpeca ja teda nevim, v podstate s tebou souhlasim ale uz tvuj prvni komentar mi prijde spatny. jak muzes srovnavat aktivitu bez ktere bys na svete nebyl a ktera je nutna k preziti ( nemluve o tom jaka je to zabava) s drogami, nasilim a kriminalitou? to, ze Americani jsou potomci puritanu a jsou haklivi na sex a ani nahate dvoulete decko na plazi pro ne neni v poradku neznamena ze to budes pouzivat jako priklad "spatnosti" ! :)

42

Odpovědět

+MarvPeca, v jaký iluzi ty žiješ a jaký máš názory, nikoho nezajímá, pokud budeš ty svý názory ale prezentovat veřejně, můžeš už se dostat do problémů. Zákony máme jen jedny a platí jak pro ty, kdo je "uznává", tak pro ty, kdo je "neuznává".
Řikat o někom pravdu (většinou) ≠ urážení (§ 49, odst. 1)

110

Odpovědět

+MarvPeca, ona ta demokracie taky není úplně bez vady, když většina δημος jsou pitomci, nemůže to dobře fungovat.

10

Odpovědět

+MarveXe: Veřejně popírám holokaust, tvrdím, že hulím trávu a je to fajn a taky tě veřejně urážím tvrzením, že jsi fašistické hovado. Doufám, že na mě pošleš policajty, nejlépe ty, co zabíjejí děti na motorkách, nebo ty co mlátí obhájce...

V naší zemi se už vážně ničemu nedivím, když i tvorové, jako jsi ty... nebo spíš kreatury a parodie na lidi, jako jsi ty mají volební právo a přístup na internet.

Dám ti radu: Vyjdi ven, na ulici, najdi nějakého městského strážníka, nebo policajtské prase v chlívečku (autě), požádej ho, ať si sundá kalhoty a pěkně mu vylízej prdku... Protože to je určitě to, o čem se ti v noci zdá - pěkné a úžasné mokré sny o ujíždění na policejní stát...

35

Odpovědět

+MarvTlustej, jestli o to stojíš, já nemam problém podat na tebe trestní oznámení. Jestli si myslíš, že to je děsná p***l, tak to se pleteš, chlapečku :) Jaký policajti si pro tebe k rodičum přijdou já fakt neovlivnim, ale doufam, že tě při zatýkání nebudou šetřit. Hovádka, který si myslí, že sou na internetu strašný kingové a nikdo na ně nemůže, potřebujou proplesknout od reality.

Ano, sem kreatura s volebním právem, protože sem si dovolil nevzdělance poučit o platnejch zákonech ČR, ty si fakt hovádko boží. Ty si fakt ten pravej kdo by měl rozhodovat o volebním právu a přístupu na internet :) A takoví hlupáci píšou moudra do diskuzí na Novinkách…

Jak si přišel na to, že ujíždim na policejnim státu (zjevně ani netušíš co to znamená), nebo že bych chtěl lízat jakýkoli p****e, to vážně netušim, ale co bych se u tebe ještě tak divil.

14

Odpovědět

+Marvsoorel : Já nemám žádný problém se sexem kdekoliv, jen upozorňuju na NEZÁKONNÉ narošování mravní výchovy dětí, což je stejný trestný čin jako propagace marihuany. Jak moc s tím souhlasím nebo nesouhlasím nehraje roli.

10

Odpovědět

+MarveXe : Když o někom tvrdím, že je zloděj a dokážu že je, nemůže mě nikdo soudit. Pokud to tvrdím a vím že zloděj není, může mě žalovat za poškození dobrého jména.

10

Odpovědět

+MarvExe: Ne, s tím problém jistě nemáš :) To je to, co tu celou dobu tvrdím - že jsi prostě malý ukřivděný práskač. Za minulého režimu takových bylo hodně, "sloužili" většinou jako domovní důvěrníci, správci a ti odvážní dokonce jako PSVB...

Pokud chápeš nahlašování lidí na jakési domělé ústředí spravedlnosti (policii) jako nejdůležitější poslání svého života, pak jsi prostě milovník ideálu policejního státu. Tam tě mocní strážci zákona ochrání přev vším zlem a žádný zlý člověk tě nebude obtěžovat... Pokud to tedy nebude sám příslušním policie ;)

11

Odpovědět

yeah boy, tak borče až tohle napíšeš pod každý video kde někdo mluví o tom jak kouří nebo pije tak ty tvoje kecy budou mít nějakej smysl
pořád větší problém že malý děti už od základky kouřej a pijou a pak se toho nemůžou celej život zbavit protože je to zkurveně těžká závislost a ministři argumentují že je to rozhodnutí každého člověka jestli bude kouřit nebo ne
zatímco na trávě je téměř nemožné si vybudovat nějakou závislost a stejně se za ni lidi zavírají a tady Da Blbec by dával lidem pokuty
https://www.youtube.com/watch?v=TXKjRkkoIOU - tady máš dítě na trávě, vypadá celkem v pohodě hele

119

Odpovědět

+ZabijakJežiši ty jsi hlupák, mám plno kamarádu co si na trávě udělalo závislost (samozřejmě ne fyzickou, ale psychickou) a jsou z nich vyhulený trosky. Prober si ty rádoby odborníku.
A ano, je to stejně na nic jako cigarety, ty bych klidně taky zakázal. Děti si myslí, že jsou drsný a ničí si zdravý. Každý kuřák na světě ti potvrdí, že nikdy neměl začínat.

1222

Odpovědět

+ZabijakA jinak s tebou souhlasím, alkohol a cigarety jsou problém. A tráva taky.
Jinak tvoje věta " tady máš dítě na trávě, vypadá celkem v pohodě hele" - hroznej fail :D

313

Odpovědět

+Zabijakjéé ty máš kamarády a jsou z nich úplný trosku přece kvůli trávě no to je jasný zakážeme trávu a budou všichni šťastný
anebo ty lidi mají nějaký problémy a řešej si to trávou, někdo si to řeší fetem, někdo alkoholem, někdo de od trávy k perníku ale NIKDY to k***a není tím že se kouknou na nějaký posraný video na internetu a řeknou si hele fajn du si sehnat gram
ale takový věci jsou těžký pochopit pro někoho kdo si svoje vlastní sračky nezažil
support všem zmrdům co si zažili svoje problémy s čimkoliv

1210

Odpovědět

+ZabijakTy si myslíš, že celebrita neovlivňuje svoje fanoušky?
A co to meleš o "supportu všem zmrdům, co si zažili svoje problémy"? :D :D
Ano, asi to tak bude. Jen ti co hulí trávu ví, co to je život a co to jsou problémy. Ano chlapče (y)

610

Odpovědět

+Zabijakty máš fakt názory jak malý dítě, nevim kolik ti je ale to tvoje jééé oni hulí trávu jsou trosky, maj děti většinou tak kolem patnácti let kdy se potom k dané skupině sami přidají
měl jsem kamarádku co strašně řvala jak hnusný jsou kuřáci a všechny postřílet a stala se zní ta nejhnusnější kuřačka na světě
fakt nejvíc řvou ty co to nejvíc chtěj

111

Odpovědět

+Zabijakhej jak ještě máš potřebu si to dokazovat těma smajlíkama ne ty seš jasnej, ale z toho vyrosteš třeba tak kolem dvaceti možná přestaneš mít názory jak omezenej idiot, peace

110

Odpovědět

+ZabijakVážně to nejlepší co tě v té zkouřené hlaviččce napadlo bylo, že to sem píšu kvůli tomu, že mám velkou touhu zkusit trávu?
Už u prvního postu jsem tušil, že nejsi chytrý, ale že až tak jsi blbej?

65

Odpovědět

+ZabijakA zkus na mě vytasit nějaký lepší argument, než "tady máš dítě na trávě, vypadá celkem v pohodě hele". Zatím tvůj jediný a docela tragický argument.
Jinak mi jen nadáváš do dětí.

16

Odpovědět

+Zabijakpeer presure prcku vygoogli, v tom najdeš všechny odpovědi na svoje současné problémy

01

Odpovědět

+Zabijakale je to tak mluvíš normálně jak lidi když jsou v tom peer presure období to máš vždycky tahle skupina lidí paří a kalí a dělá jak jsou super a druhá je má za blázny a dělaj jak jsou zase oni ty inteligentní a něco víc až časem z toho nějak vyrostou a přestanou mít názory typu já bych všechny ty drogy zakázal vs život je párty YOLO YOLO SWAG

03

Odpovědět

+ZabijakNevím jestli mi google najde důvod, proč na internetu jsou takový hlupáci jako jsi ty. Běž si dát brko na uklidnění, smažko.

26

Odpovědět

+ZabijakPočkat, možná jsem pochopil to co mi chceš říct. Ty mi chceš říct, že jak člověk dospěje, tak pochopí, že drogy jsou ok a vůbec nevadí, že je kdokoliv bere?

16

Odpovědět

+Zabijakjako těžký vést nějakou debatu když problém který tě trápí je fakin dospívání, ale jinak ti přeju hodně štěstí do života

07

Odpovědět

+ZabijakNetrefil ses. Je mi daleko přes 20 let. Vážně používáš slovo "fakin"? Jako ta smažka Hugo Toxxx?

22

Odpovědět

+ZabijakUž jen jak se vyjadřuješ je k smíchu. Ale chápu, že si bráníš svoji trávu. Je to to, co tě drží při životě. Kdyby nebyla tráva, neměl by si nic.

03

Odpovědět

+ZabijakDa vinci... aj keby som zožral kilo ganje za pol dňa a dosiahol by som 90% úbytku inteligencie, stále mi ostane viac ako máš ty :D
Ale iste... Každý duševne chorý človek tvrdí, že nieje :)

88

Odpovědět

+Zabijakhádám že máš spoustu kamarádu a pořádáte vždycky v pátek společné čajové dýchánky aaaaaaaaaaaaa nebo seš 15 letej klučina co ho sere že kámoši teď místo toho aby s tebou hráli fotbal dávaj brka a nejraději bys jim to všechno zakázal, to přejde, peace

45

Odpovědět

+ZabijakNěco pro vyhulený hlupáčky ;)
http://www.ibtimes.co.uk/teens-who-smoke-cannabis-daily-seven-times-more-likely-commit-suicide-1464983?utm_medium=social

02

Odpovědět

fakt miluju lidi co jsou úplně blbý a ještě chtěj někomu cpát svoji umělou a zkaženou morálku

77

Odpovědět

Já dostal chuť spíš na pizzu ....

120

Odpovědět

:D HAHA...
Bože, bože, myslete na děti...
Ty p**a, ved Marge je kreslená, z čoho máš tie sračky v hlave ? :D

34

Odpovědět

eXe je číry k***t, nevidíš ? ... Že ti taký hlupák stojí za reakciu :)

00
Další