Co nejrychleji kýchněteTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:5 047
Zkoušeli jste se někdy uměle přimět ke kýchnutí? Pochlubte se se svou osvědčenou metodou, protože soutěžící Bob Mortimer, Aisling Bea, Mark Watson, Nish Kumar a Sally Phillips si evidentně moc nevědí rady.

Přepis titulků

Tím se normálně… dokážu přimět kýchnout. Jenom tímhle. - To by bylo ideální. - Jo no. KÝCHNĚTE - Ahoj, Alexi. - Ahoj, Marku. Vždy mám pocit, že sem jdu k řediteli. Díky. Kýchněte.

Nejrychlejší vyhrává. Čas vám běží odteď. - Opravdové kýchnutí? - Ano, prosím. Kýchnutí se dá vyvolat? Chtěl jsi pořádná kýchnutí. Chci hned na začátku říct, že chci opravdová kýchnutí. Kým začneme? Můžeme začít mimovolnými křečemi Aisling, Boba a Sally. Nejrychlejší vyhrává, čas vám běží odteď. Pšík.

Kýchněte. Čas vám běží odteď. Pšík. Naměřil jsem půl vteřiny. Dobře, ale co kdybych ti řekla, že jsem kýchla už předtím a ráda bych, aby se to počítalo? - Hotovo? - Ano, jen si vezmu kapesník. Tady to bylo. Nahrávku budeme analyzovat. Byla to opravdová kýchnutí? - Jo.

- Opravdu? - Pšík. - Ten byl skutečný? - Jo. - To všechno bylo skutečné? - Ano. Co je skutečné? Co vyvolává kýchnutí? Skákání do výšky? Když si ocas tohodle strčím do nosu, donutí mě to kýchnout? Kýchat se mi nechce. Bílý pepř mi vždy přišel silnější. Ano! Pepř jsem kýchal ještě několik týdnů.

Nojo. To je divný, co? Jak byli všichni nadšení, když fakt kýchl. - Trvalo mu to 10 minut a 1 vteřinu. - 10 minut? Páni. Úžasné. A teď vy dvě s pravdou ven. - Nemůžeš dokázat, že to nebylo skutečné. - Nemůžu? Můžu tě požádat, ať mi řekneš pravdu. Ukaž mi doktora, co řekne, že to nebylo kýchnutí.

Jseš ta nejhorší lhářka, co jsem od svých učitelských let viděl. Podívejme se na výkon dvojčat Marka a Nishe. Tím se normálně… dokážu přimět kýchnout. Jenom tímhle. - To by bylo ideální. - Jo no. Mám sennou rýmu, nemáš náhodou pyl? Těmhle kytkám pyl došel. To je velmi nedůstojné.

Našel jsem pepř, ale nevím, jestli to bude fungovat. - Spíš ne. - Potřebuju prach. Nebo mouku. - Co plný sáček z vysavače? - To už je moc. Vzdávám se. Nos mě už dost štípe a trochu se mi motá hlava. Už chápu, proč se na večírcích nešňupe toto.

Ne, asi to nepřijde. Kdybych někdy během dne kýchl, pokusím se to natočit a pošlu ti to. - Nish selhal. - Vzdal se v desáté minutě, vteřinu před Bobovým kýchnutím. Bylo to opravdu těsné. Měli bychom se vrátit k tomu, že během dvou tří vteřin od začátku úkolu se Mark okamžitě zaměřil na svou běžnou techniku. Snad cituji správně: „Normálně to funguje.“ Má otázka zní, kde jsi na tu techniku přišel?

Proč jsi ji vyvinul? Stejně jako Nish trpím na sennou rýmu a někdy vás přitom nos neustále dráždí, ale nedokážete kýchnout. Takže jsem vyvinul způsob, jak se k tomu přinutit. - Ale chodil jsem po domě a zkoušel to… - 40 minut. Mark nám slíbil kýchnutí během dvou až tří všedních dnů a do 48 hodin jsem opravdu obdržel videozprávu. - Dobře.

- A během týdne jsem dostal dalších sedm. Má poměrně osobitý styl kýchání. Tady je. Tady to máš. To je mé kýchnutí. V těžké opilosti. Je na tobě, Gregu, určit ty skutečné. Mark kýchl po 48 hodinách, před ním Bob po 10 minutách. Nish se brzy vyloučil.

- Obě ženy… - Sally a Aisling. Někdy seskupuju i muže, ale pokud mám mluvit individuálně, obě kočky Sally a Aisling… Pardon, sexy kočky. Dobře, to beru. Sally a Aisling kýchnutí předstíraly, na to vsadím Alexův život. A Bob jasně zaválel. - Takže 5 bodů Bob, 4 Mark, ostatní nic.

- Správně. - A je to. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja si vzdycky vzal papirovy kapesnik a pomoci palce a ukazovacku jeden z rohu kapesniku zakroutil do uzke nudle.
Nasledne si ten roh strcite hluboko do nosu a jemnymi pohyby dovnitr a ven vas to po chvilce zacne simrat az si nakonec kychnete. Schvalne zkuste a napiste jestli vam to fungovalo. Je to podle me furt prijemnejsi nez snupat pepr nebo mouku :D

41

Odpovědět

Ano, mě to zafungovalo. Pak jsem to samé dělal s análním otvorem (kapesník, nudle, jemné pohyby...) a to zase vede k epickému usrání. Schvalne zkuste a napiste jestli vam to fungovalo.

71

Odpovědět

+ExperimentátorTen srolovany kapesnik bohuzel neni dost pevny, aby penetroval muj analni otvor.

21

Odpovědět

+ExperimentátorZkusil sem to na manzelce - prece jenom nebudu riskovat - a musim rict ze vysledek mne natolik prekvapil ze by jste to taky meli zkusit! Prej musime nakoupit spoustu kapesniku a priste vyzkousime kuchynske uterky!

20

Odpovědět

+UzivatelVypada to, ze vsichni maji analni otvor poradne provetrany, kdyz tam zvladnou strict srolovany kapesnik.

20