Dejte do balónku co největší předmětTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 935
Dokážete si před zhlédnutím videa tipnout, kteří soutěžící z pětice Bob Mortimer, Aisling Bea, Mark Watson, Nish Kumar a Sally Phillips nedokážou nafouknout či zavázat balónek? A je jich více než jeden!

Přepis titulků

Ahoj! - Ahoj, Sally. - Ahoj, Andy. - Alexi. - Alexi. - Nemám rád věci s balónky. - Nemáš rád věci s balónky? Nemám rád balónky, ne. Jsem z nich nervózní. - Proč? - Praskají a tak. Neumím je nafukovat. Ale to předbíhám. Dejte do tohoto balónku co největší předmět.

Alexi, zase? To je nechutný. Balónek pak musí být úspěšně nafouknut… Zavázán a větší než vaše hlava. Mám na to deset minut. Co největší věc? To jsou špatné zprávy. Zaprvé nevím, jestli dokážu nafouknout balónek. Alexi, doma je o mně známo, že nedokážu nafouknout balónek. Čas mi běží odteď. Mark a Aisling oba tvrdí, že nedokážou nafouknout balónek.

Není to tvrzení, ale fakt. Proč? Nemáš kolem rtů dostatečnou muskulaturu, nebo co? Špulení rtů plýtvám na selfíčka. Tady je Mark a Aisling, Mark s mírnou fobií z balónků. Mohla bych do něj dát spoustu věcí, třeba spoustu sušenek? Nevím, jak pokračovat. Nejdřív vyzkouším, jestli se tam vejde cherry rajčátko. Musí být nafouknutý, ale nemusím to dělat já.

To bude asi jediný způsob, někdo mi musí pomoct. Ale co největšího tam dát? - Můžu do něj dát spoustu rajčátek? - Pokud je podle tebe spousta věc, tak jo. - Až se rozmačkají, bude z toho omáčka. - Takže tam dáváš omáčku? Ve skutečnosti dovnitř dávám bruschettu. Dovnitř dáme například toto. Hezká a kulatá. Křupavá tyčka. Rozlámu ji. Co když někoho poprosím?

Zvládnete to? Nesnáším nafouknuté balónky. Nafoukněte to tak, aby to bylo větší než má hlava. Řiďte se mou… Panebože. - Tak to, hádám… - Ano. Je větší než má hlava. Takže to platí. Ne, já to vázat nebudu. - Nemůžeš zavázat balónek, Marku? - Ne, nemyslím si, ne. V mém balónku je velmi prostá bruschetta. A myslím, že není pochyb, že je větší než má hlava.

Z toho jsem velmi… Hotovo? Je to hotovo. A je to. Díky všem. Doufám, že spolu budeme brzy spolupracovat. Díky, Marku. Kdo by si nepochutnal na bruschettě vražené do balónku? - Dobrá práce. - Pak ho práskneš a můžeš jíst. Já rád otevírám oběd s hlasitým zvukem výbuchu. Co je s tebou špatně, Marku?

- No tak, Watsone. - Odpovědět na všechno by trvalo. No tak, máš děti. Nojo, já vím. Představ si, na kolik oslav s balónky musím chodit. Nesnáším je. - Jíš jídlo pro dospělé? - Když mi ho někdo nakrájí. Většinou mi ho krájí zvukař. I přes obavy se Markovi do nenafouknutého balónku podařilo dát malý kamínek. Pak si ho nechal nafouknout, což je podle mě v pořádku. Skóre je tady 1 malý kamínek a u Aisling 9 rajčátek, 2 tyčky a trochu chleba.

Neboli bruschetta. A nyní se podíváme na Boba a Sally. Bob Mortimer do něj nejspíš dostal tučňáka. Možná ho můžu spravit. Balónek rozstřihnu… Můžu nad tím takhle přemýšlet? - Můžeš přemýšlet jakkoliv. - Vím, že mi nemůžeš radit. Toho si cením. Nejsi ten typ. Pohovka se do něj nevejde, tak vyberu něco jiného.

Ananas je silný kandidát. Skleněný zvon je o trochu větší. Přinesla jsem také révu, což je poměrně velký koncept. Není to tak pružné, jak jsem doufala. Vyšla jsem ze cviku. Je to jako obrácený porod. Dostávám dítě zpátky do kondomu. „Dejte do něj co největší věc.“ Mohla by ta věc být tekutina? - Jsou tu kohoutky, že jo?

- Spousta kohoutků. Klouže se to. Škoda, že jsme neměli vytvořit dobrý zvuk. 15 vteřin. To nedám. Tři, dva, jedna. - Nezavázal jsem ho. - Dejme tam koncept révy. - Je to větší než tvá hlava? - Určitě větší než můj mozek. Takovou deeskalaci jsem ještě neviděl.

Začala jsi pohovkou. Pohovka, skleněný zvon, dřevěný panáček, hrozen. Můžu něco říct, Taskmastere? Mám už toho tak trochu dost. Nemám pocit, že by Sally balónek nafoukla. - Nafoukla. - Spory v této show nebývají, skvělé. Na co si stěžuješ, Bobe? Sallyin balónek neuspěl. Můj jediný problém bylo balónek zavázat. Podle mě tam, Bobe, stálo „nafouknout“, což pochází z latinského slova „fiatare“, což znamená „dýchnout“, takže voda není…

Pokud budeme puntičkáři. Pokud budeme puntičkáři, tys tam dala hrozen a nenafoukla to. Podle mě tam, Bobe, nestálo, že o zavázání nemůžeš někoho požádat. Ne, nechci z toho mít prospěch, jen jsem chtěl říct, že toho mám dost. Je správně, že toho má dost. Já taky. K tomu dodám, že lidé, co neumí balónek nafouknout či zavázat, vedou. - Tak jo.

- Jo! Další na řadě je Nish. Co tenhle kámen? Problém je ten balónek. Kdyby úkol zněl, ať najdeme velkou věc, bylo by to tak snadné. Zkusme menší kámen. A je tam. Několik kamínků. Počítá se to jako předmět? - Říkal bych kupa kamínků. - Kupa kamínků. A je to. Kolik kamínků je v kupě?

Sto? Další kamínek. No tak, ty kamenný šmejde. A další kamínek. Už tam padají samy. Vypadá to jako váček s mincemi ze středověkého filmu. - Dvě minuty, Nishi. - Bože, tak jo. Ještě ne. Díky, Nishi. Tak zatím.

Snad není moc tvrdé říct, že se Nishovi báječně nedařilo. Zdálo se, že tohle bude tvá šance. Ostatní pořád dáváte do dvojic a říkáte: „Tito jsou pořád ve hře… a nyní přichází Nish.“ Výborně. Bohužel se musíme držet doslovných pravidel hry, můžeš nám tedy říct, kdo úspěšně nafoukl balónek a dostal do něj největší věc? S podivem vyhrává bruschetta. A Mark dostává čtyři body za velmi malý kamínek v balónku.

- Který nafoukl někdo jiný. - To znamená, že na tabuli nyní vede Aisling a Nish je poslední. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím, zda by to bylo realizovatelné, ale co takhle nacpat do balonku druhý balonek a ten nafouknout a zavázat. No a nakonec dofouknout vnější balonek do potřebné velikosti a zavázat.

50

Odpovědět

To je dobrý nápad, nenapadlo mě to. Ale nemyslim si, že měli ještě druhý, jinak by Nish měl náhradní.
A jen tak mimochodem, diskvalifikoval bych ty, kteří nechávají své úkoly plnit štáb, dělají to hrozně často. V čem je pak hergot soutěž a zábava?!

32

Odpovědět

+DovaraJiný druh zábavy... špatná reklama, taky reklama....mě tento pořad třeba neskutečně vytáčí. Ale sleduji ho....takže pořad splnil účel...

00

Odpovědět

+DovaraRekl bych ze je to o doslovnem dodrzeni a ohnuti pravidel - naopak mne to velice bavi a pokazde premyslim jak bych s ukolem vydrbal.. ;)

40