Dosáhněte nejlepšího šplíchanceTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 866

Tentokrát tu máme týmový úkol. Bob Mortimer, Aisling Bea a Sally Phillips vs. Mark Watson a Nish Kumar. Vyhraje nechutnost, nebo jednoduchost? A jak moc bolí rána jogurtem z devíti metrů?

Poznámka:
Když Bob říká, že nechtěli „úplnou klasiku“, ve skutečnosti říká, že nechtěli „maglajz“ (gunge) z pořadu Noel's House Party. To byl pořad BBC vysílaný v 90. letech, jehož součástí byl segment, ve kterém byla barevná mazlavá tekutina nalévána na celebrity nebo nepopulární hosty. Pro lepší představu se můžete podívat na záznamy na YT

Přepis titulků

Postav se prosím za kužel a buď velmi opatrný. Hele koho jsem našla. Starýho Bobouše. - Ahoj. - Chtěl jsem se vytentovat. - Sally! - Jak to jde? - Rád tě vidím, Sally. - Já taky. Ahoj, Nishi. Marku, postav se za svůj kužel a buď velmi opatrný. - Jak je?

- Ty jo, wow. Jdeme na to. Počkejte chvilku. Teď. Super. - Zmokl a rozbil se. - No jo. „Dosáhněte nejlepšího šplíchance. U toho musí být ošplíchnut někdo z týmu.“ „Máte deset minut na výběr materiálu a deset minut na provedení šplíchance. Čas vám běží odteď.“ Šplíchání se odehraje někde jinde.

Ten, kdo bude šplíchat, - bude vysoko. - Vysoko? Takže se máme dostat co nejvýš? - Ne, my vám poskytneme tuhle věc. - Skutečný jeřáb? - Jseš s výškama v pohodě? - Jojo. - Co ty, Sally? Ne. Dobrý materiál na šplíchání je jogurt. Kýbl plný jogurtu. Kýbl plný jogurtu? Mléčná rýže.

To by bylo tradiční. Mohli bychom naplnit balonky šlehačkou. Jakou barvu chcete? Všechny zelené až na jeden žlutý, v něm budou chcanky. Prosili bychom dva velké kýble a co nejvíce řídkého jogurtu to jde. Meče, na ty prosím tě nezapomeň. Kondomy, malé a velké balonky. Nekvalitní. Ať tý firmě moc nevyděláme. Zajímavé návrhy. Jeden balonek plný chcanek? - No jo.

- To není tradiční šplíchací surovina. - Náš šplíchanec je originál. - Nechtěli jsme úplnou klasiku. Dohodli jsme se, že Bob do jednoho trochu načůrá a zbytek… - Takže jste házeli… - Říká se tomu hřejivá zábava. V určitých kruzích určitě. - Chceš vidět Aisling, Boba a Sally? - No jasně, okamžitě. - Co na to říkáš? - No jo. Je po ní. Zabijeme ji. - Je po ní. - Raz, dva, tři. Teď. Do prkýnka.

- S tímhle to půjde, Sally. - V něm jsou ty chcanky. - V něm jsou ty chcanky. - Taková smůla. Jen jim ukaž, Sally. - Jo! - Zhebni! Zhebni, zhebni, zhebni! Skvělá práce, Sally. Tenhle je poslední. Jojo, to je ten nejlepší šplíchanec.

- Jo! - Bacha! Bojovnice! Jsi velká bojovnice, Sally. Tomu nic nechybělo, co? Vůbec nic. A jedna z nejerotičtějších scén s roztočeným kondomem, co jsem kdy viděl. Podle všeho v podání ženy promáčené chcankama. - To bylo dobrý. - Následuje Mark a Nish. M&N.

Nebo N&M. Každopádně tady jsou. Zkusím na tebe kápnout trochu jogurtu. Dobře. A já to budu sledovat a pak zaujmu polohu. - Zopákni to a krásně mě to ošplíchne. - Do toho, Watsone. Fajn, to byla většina jednoho kýble. - Připraven, Watsone? - Pojď do toho. - Bacha. - Ošplíchni mě. - Vypadá to, že dráhu jsme vychytali. - Ty vole, kámo! Bolí jogurt padající z 9 metrů?

Přes to plexisklo to je jak rána z pistole. Vydali jsme na to spoustu jídla. Přispěli jsme potravinové bance. Nebyl to totiž úplně dobrý pocit, nalít takové množství jogurtu na člověka. - Tak to rozšplíchni, Gregu. - Rozšplíchnu, ale nevím jak. Obojí bylo geniální. Ale občas si říkám, že v jednoduchosti je síla. A myslím si, že ten závěrečný krutý záběr Marka Watsona obklopeného jogurtem byl nádherný. Ale druhý tým byl také výborný a Sally se nechala zlít chcankama, takže dám tři body dvěma gentlemanům, dva body trojici.

- Fajn. - A je to. Dali jsme do toho všechno. Překlad: ElTigre www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V poslední době jsou ty jejich úkoly nudny

34