Udělejte synchronizovaně něco pozoruhodnéhoTaskmaster

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:4 464
V týmovém kole se tentokrát předvede tým Wumar (Mark Watson a Nish Kumar) a trojice Bob Mortimer, Aisling Bea a Sally Phillips. Jak si povedou v úkolu, který vyžaduje naprostou preciznost?

Přepis titulků

Pozor, přichází tři legendy. Náš gang: Bob, Sal a Ash. - Ahoj. - Ahoj. Máte nás tu. Watson a Kumar. - Ahoj. - Ahoj, Alexi. - Wumar. To je poměrně dost budíků. Neunáhleme se, ale nejspíš to s úkolem souvisí. - Žádný není digitální, to je zajímavé.

- To je. - Tenhle zmáknu já. - To je ale energie. Udělejte synchronizovaně něco pozoruhodného. Máte na to 30 minut. Nejpozoruhodnější synchronizovaný kousek vyhrává. Čas vám běží odteď. Když se tu trochu porozhlédneme, třeba na něco přijdeme. Zkusím potrénovat a napodobovat tvou chůzi. Bude to záložní.

To pro Wumara nevěstí nic dobrého. Tak se nám teď říká. Rozhodl ses chodit tak, aby to šlo těžce napodobit. Když vám někdo řekne, ať se zamyslíte nad tím, jak chodíte, začnete chodit, jako byste měl hemeroidy. Podívejme se na ty dva klauny. To přesně jsou. Jdeme na to. Snídaňové klobouky nasadit.

Mám ruku na topinkovači. Bez lžičky je to těžké, co? Zkus to vylovit banánem. A dostaneme to z hrnku na stůl. Jedno sousto. - A teď snídaňovou whiskey? - Ano. A nyní tradiční panák medu. Panák medu.

Snídaně. Všiml jsem si, že jste… vůbec nebyli synchronizovaní. Ale proč byste do toho zapojovali obří whiskey, když má Mark očividný problém obří sklenku whiskey po ránu exnout? Já v tom vidím určitý vzorec. Je to spíš o odhodlání než o dovednosti. Měli bychom se podívat na vaše protivníky.

Vypadá to s vámi sice bledě, ale… mohlo by to být strašné. Naše trojice byla organizovanější. Měli plán a 15 minut zkoušeli. Dokonce nahráli Sally, jak říká, co mají dělat. Byl to dobrý plán, ale zafungoval? - Připraveni? - Jdeme na to. - Dolidoopravdy? - Jó! - Jo. Čelem vpřed, čaj držet.

A vpravo, vpravo. Vlevo, vlevo. Vpřed, vzad. Vpřed. Do strany, přes, do strany, přes a vzad. Čaj usrknout a hrnek zahodit. A vpravo, vpravo. Vlevo, vlevo. Vpřed, vzad, vpřed, do strany, přes.

Do strany, přes a krok vzad. A čaj vyplivnout. Vpravo, vpřed, vzad, vpřed. Do strany, přes, do strany, přes a vytáhněte kečup. Počkejte na Boba. Raz, dva, tři. Já jsem to ale posr*al.

Sally a Aisling naprosto válely. - Bez chybičky. - Jo. Zaujalo mě, že jsi zapomněl čaj udržet v puse. Chápu, všichni stárneme, jsem na tom stejně. Když mi dáte dobrý čaj, jde to okamžitě dolů. - Můžeme rozdat pět bodů. - Je to tak. Heleďte, oba výkony jsem si užil, každý po svém. Wumarovi dám dva body.

Už jen za Markův obličej, jak do sebe cpe dvoudeci whiskey. A téměř synchronizovaná trojice dostane tři body. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář