Taylor Swift a John Cleese u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:656
Počet zobrazení:11 064

Vzhledem k velkému zájmu na Facebooku jsme se rozhodli, že budeme ode dneška každý čtvrtek ve 20:00 překládat úryvky z britské talk show Grahama Nortona. V dnešním díle se vám představí zpěvačka Taylor Swift, komik John Cleese a hráč kriketu Kevin Pietersen. Dozvíte se mimo jiné, proč Taylor Swift nerandí a zve si k sobě domů fanoušky a proč se Johnu Cleesovi nelíbí její kočka.

Poznámky k překladu: - 1989 - nové album Taylor Swift - Kevin Pietersen - hráč kriketu, který rozvířil vody tohoto sportu tím, že ve své knize vypsal špinavé zákulisní triky. Také byl podezřelý ze sabotování některých hráčů tím, že protihráčům posílal smskami tipy na jeho slabá místa - výživné - John Cleese po rozvodu musel své ex-manželce vyplatit více jak dvacet milionů liber. Aby na to vydělal, jel na turné s názvem Výživné

Přepis titulků

Když už mluvíme o společných věcech, Johna a Taylor pojí láska ke kočkám. - Ty máš dvě, Taylor? - Jo, mám dvě. Líbí se mi, jak tu kočku ukazuješ. Ukážeš nám znova ty fotky? Protože já se Taylor ptal, co je to za plemeno. Jak jsi to říkala? Já mám jenom dvě. On ukázal fotku, na které bylo asi sedmnáct koček. To tě čeká v budoucnosti. "Tady je Taylor, šílená kočičí žena." - Do toho mi ještě pár let chybí.

- Tohle je Olivia. Jak se jí ta nehoda stala? Cože? - Jaká nehoda? - Tohle má být jako pořádná kočka? Už se to nedá napravit? Je to krásná kočka! To je ta nejdivnější kočka, jakou jsem kdy v životě viděl. - Johne Cleesi, nemůžeš říct, že tohle je ta nejdivnější kočka, jakou jsi kdy viděl! - Je. Tady je fotka kočky Johna Cleese.

Podívejte se na ni! - Podívejte se na tu věc! - Ta... Ta nalevo je moje žena. To není kočka. - Je to příšera! - To záleží na tom... Tohle ti po závěsech nevyleze. Je to americké plemeno a dneska tu není jenom proto, že se jí sem nechtělo. A to je dobře, protože Kevin Pietersen je na kočky alergický. Jo, mám na ně alergii. Takže nejsem jejich velkej fanda. - Takže...

- Líbí se mi, jak tomu říkáš. "Nejsem jejich velkej fanda." A to jsem si dával pozor, jak to řeknu. Bude se dívat hodně lidí a nechci, aby si mysleli, že nenávidím kočky. Nevadí mi... příští týden budu v Jižní Africe na safari. Mám rád velké kočky. - Velký kočky! - S těma nemám vůbec žádný problém. Radši budu - a lidi to o mně nevědí - na safari pozorovat zvířata než sedět na téhle pohovce nebo hrát kriket. Můj vztah ke zvířatům... mám rád zvířata. - Ale jsem alergický na kočky.

- To je od něj milé, že? Promiň, že tě tu držíme. Tohle není moc pěkný. Tohle by se lidem říkat nemělo. "Radši bych byl kdekoli jinde než tady." Já ti lichotil tím, že jsem tě zařadil hned vedle mé další lásky - kriketu. - Díky moc. - Vidíš? Jo. - Super. Mně se to teda moc nelíbí. Ale ty se chováš jinak.

Teď se chováš jinak než kočka. Protože když nemáš ráda kočky, kočka přijde a sedne si ti u nohy. - Sedne si ti na klín. - Přesně. A tak to je. - Protože jsou inteligentní a... - Se*ou na tebe. - Přesně to dělají. - Pes by to neudělal. Pes by řekl: "Pane, můj pane, koho mám kousnout teď?" Mám radši kočky.

Jsou nepředvídatelné a paličaté. Jako ženy. Jsou stejné. Do toho se pouštět nebudeme. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taylor je zřejmě dost pitomoučká. Zatím teda nejhorší host v GNS.

012

Odpovědět

Nechte ji napokoji Taylor je tam skvělá jenom jí závidíte taky jsem její fanoušek a co one je nejlepšííííí

1516

Odpovědět

Tenhle popík moc nemusím, ale je fakt krásná a má božský nohy, to se musí uznat ;-)

240

Odpovědět

+Muaddib87To sice jo country bylo božský ale ten pop je taky dost dobrej to musíš uznat ona je božská ve všem a to máš pravdu ona je šííííleně krásná nejhezčí na světě já ji miluju hrozně mooooc

57

Odpovědět

Ja chci víc Grahama! :-)

261

Odpovědět

Ponožky Kevina k obleku rozhodně padnou :D

421

Odpovědět

Prej nějaká zpěvačka, tak jsem si od ní něco našel. Celkem sračky, ale asi si to své posluchače najde. Hezká celkem je, ale jestli to jenom nehraje, tak asi pitomoučká.

1947

Odpovědět

Tady to Taylor hrozně sluší:)))

605

Odpovědět

Pravidelný Graham Norton mě potěšil tak moc, že jsem si na VČ slavnostně vypnul AdBlock (a je to první a jediný web, u kterého jsem to udělal). To jen tak pro představu, jakou mi to udělalo radost :-)

682

Odpovědět

vidím, že niesom jediná čo si adblock vypla iba na vč :D

82

Odpovědět

Jste skvělí, že budete překládat Nortona. Tři videa týdně jsou víc než dost, ale kdyby se vám přeci jen chtělo, na oficiálním kanále Graham Norton Show bývá ještě jedno další video navíc... :-)

330

Odpovědět

Celou dobu jsem musel přemýšlet, jestli je úžasná, nebo hrozně protivná. :-D Její písničky jsou rozhodně to lepší ze světového popu. I když asi jen blázen by čekal, že se může vtipností přiblížit Grahamovi a Johnu Cleesovi. :-)

214

Odpovědět

Nemusí být vůbec vtipná, jen by hlavně nemusela pořád čumět jak kráva a aspoň nějakým normálním gestem přijmat ty nahrávky od těch ostatních, a ne se furt tvářit jako "Vy ste p**e, co to furt melete?Mám vás v piči." S takovýma se musí pracovat dost těžko.

2434

Odpovědět

Buď má hodně divné fanoušky nebo je to nějaká další nová móda, všechno šíleně přehánět, aby byl člověk na internetu alespoň něčím zajímavý.

916

Odpovědět

Je to tak sto let stará móda, ale chápu, že pro tebe je to novinka když ses narodil 1869

225

Odpovědět

+AutoPřiznám se, že tak dlouho na internetu nejsem a tak jsem netušil, že přehnané posty na internetu jsou sto let staré.

68

Odpovědět

Videa celkem ujdou, zvlášť pasáže, kdy John ryje do Swiftový, ale druhá polovina posledního videa je zatím to nejtrapnější, co jsem od Grahama kdy viděl. Doteď sterilně netečná Swiftová se může smíchy posrat nad afektovanými komenty její fanoušků o tom, jak "umírají" radostí a buzíkovi to také nějak přijde vtipné. Tím u mě tahle menšina zase klesla na oblibě.

1272

Odpovědět

Zaručuji všem, že když toto zhlédnete po deváté epizodě pečeného sněhuláka (koukal jsem na to čistě ze zvědavosti), tak se budete smát tak upřímně, jako nikdy předtím. Ty Johnovy hlášky naprosto top :D Dík za překlad, neuvěřitelně jsem se bavil! :D

101

Odpovědět

Pouštěl sem si to několikrát :D Pořád nevim kde a čemu se smát....

86

Odpovědět

Mám stejný problém... a ten tkví v Taylor Swift, která je naprosto příšerná a celé to zabíjí, celou dobu čumí jak WTF a nejvíc se začne řehocat při čtení nějakých tweetů (nebo čeho) od fanoušků, kteří píší, jak jsou z ní v p****i. S touto ženskou se setkávám snad prvně a musím říct, že teda nelituju... a doufám, že naposled. Měl jsem problém to dokoukat už během druhého videa. Takový host musí být pro Nortona (či jiné moderátory) utrpením.

4331

Odpovědět

Nebo jsi to myslel zcela opačně? :)

05

Odpovědět

+R3diTo bys chtěl vědět viď ?

90

Odpovědět

+R3diNo, popravdě mi to je u frdele.

45

Odpovědět

Když jsem se díval na Monty Python Live (Mostly), tak jsem přemýšlel, zda je to panděro Johna Cleese pravé (protože u nich člověk nikdy neví...), ale teď vidím že je :-D

260

Odpovědět

John Cleese je pořád stejnej kočičák jak za mlada.

https://31.media.tumblr.com/e4c701fb0595d08718ee887cdfef511f/tumblr_mnn3ehe9T01qzkdnwo3_500.gif

400

Další