Teplé studené občerstvení

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:3 756

Už vás někdy rozčílil poslíček s jídlem? Video zhlédněte do konce.

Vysvětlivky:
Copacabana, Bangu a Sepetiba jsou čtvrti v Rio de Janeiru, zatímco Nova Iguaçu je obec v blízkosti města. Poslíček si docela zajel, vzdálenost mezi každou z nich je až 60 kilometrů.
Pedro Álvares Cabral je považovaný za objevitele Brazílie, ke které kvůli mořským proudům připlul náhodou v roce 1500. Zpočátku si myslel, že se jedná o ostrov, proto se nová kolonie portugalské koruny v raných dobách jmenovala Ostrov pravého kříže. 
Princezna Isabel (celým jménem Isabel Cristina Leopoldina Augusta Micaela Gabriela Rafaela Gonzaga de Bourbon-Duas Sicílias e Bragança) byla dcerou posledního brazilského císaře Petra II. a následnicí trůnu. V dobách jeho nemocí byla několikrát regentkou. Zasadila se o zrušení otroctví v zemi, kdy prosadila tzv. Zlatý zákon. To ale rozlítilo bohaté majitele plantáží, kteří pak podpořili republikánské tendence. Císař i Isabel museli odejít do exilu, což jim sice zlomilo srdce, ale zrušení otroctví nikdy nezalitovali.

Přepis titulků

- Zdravím. - Zdravím, dobré odpoledne. - Tady je vaše teplé občerstvení. - Díky. Stojí to... 33,62. Počkat, počkat, tohle je studený. - Ano. - Jak ano? - No, je to daleko. - Jaký daleko, restaurace je hned za rohem. Vím, ale nejdřív jsem se musel stavit v Nova Iguaçu, na Copacabaně a v Bangu. - Vole, nebylo snazší jít nejdřív sem?

- Snazší je jít dolů a najíst se v restauraci. Navíc pracujeme podle pořadníku. Bohužel jste zavolal jako poslední. - Děláš si prdel, brácho? - Jistě, že ne. Systém je tak nastavený. Musí to jídlo být teplé jen kvůli jménu? Jasně, že ne. Taky si nepůjdete objednat do cukrárny rakvičku a čekat, že... Že vám dají opravdovou rakev. Vy jste fakt hloupý. Hele, vem si tuhle sračku. Poslouchej. Já tam zavolám. Zavolám tam a budu si stěžovat. Postěžuju si přímo na tebe.

Jak se jmenuješ? Cože? Cože? - Pedro Álvares Cabral. - Debílku, sbal si saky paky a vypadni. - Ty jsi teda otrava. - A vy ignorant. - Pojď sem, pojď sem. - Co je zas? Podívej se na tuhle sračku. Co je to? - Bramborová kaše, rizoto, fazole, maso. - Jo, ale tohle jsem si neobjednal, idiote! - Teď mi nadáváte osobně.

- Samozřejmě, přivezl jsi špatnou objednávku. Ne. Jen jsem poslechl zákazníkovo přání. Klient z Bangu upřednostnil vaše jídlo, tak jsem mu ho dal, protože je VIP. - Kurva, ty si fakt neděláš prdel? - Podívejte se na mě. Vypadám na to? Já jsem profesionál. Ten VIP klient se těší mimořádnému zacházení. To proto, že... ten chlap je členem milice. No... dobře. Ale kde mám džus a zákusek? Na to jsem zapomněl, pořád do mě šijete a já pak zapomínám.

Tumáte. - To je můj džus? - Ne, to je voda. - Aha, dal jsi můj džus chlapovi z Bangu, že? - Ne, tomu ze Sepetiby. - On je taky členem milice? - Ne, ale je jako můj bratr. - A zákusek? - Ten jsem dal bezdomovci. Podívej se, já tam půjdu osobně. Nezavolám, půjdu tam, rozumíš? - Zatočím s tebou. Jak se jmenuješ? - Na co si budete stěžovat? Že dělám charitu? - Jak se jmenuješ?

- Prosil, tak jsem dal. - Jak se jmenuješ? - Jsem dobrý člověk. Tvoje jméno. Cože? - Princezna Isabel. - Tak dost, ty mě chceš nasrat, co? - Chceš mít se mnou problém? - Počkejte, počkejte. - Já tu pracuju. - Udělejme tohle. Podívejte. Vezměte si tuhle müsli tyčinku light. Je teploučká, celou dobu jsem na ní seděl. - Zmetku, skončím s tvým životem.

- To bolí. - V tý restauraci jsi skončil. - Jsem taky člověk. - Mám se bát týhle pracičky? - Respektujte mě. Nechte si moje debilní občerstvení. Já ho nepotřebuju, brácho. Je lepší být dobrým člověk, než být jako vy. - Vezměte si to a buďte spokojený. - Jasně, tvoje jídlo je teplý, chytrolíne. - Ano, své jídlo vozím ve zvláštní přihrádce. - A ty ostatní? Jak si můžete odvodit, ty ostatní nejsou moje. Já tomu nevěřím.

Podívej se, tohle je moje objednávka. Kuřecí stroganov s hranolkama. Tohle jsem si objednal. A sakra. Dal jsem špatné jídlo chlapovi z milice! Překlad: Adeus www.videacesky.cz To snad není možný. Ty jsi tu zas? Já tu pracuju, ty fakt chceš mít problém? Co je? To on sebral tvoje jídlo. To ty jsi sebral moje jídlo?

Já... Ne... Popravdě... Byl to omyl... - Bylo to bez cibule? - Bylo to bez cibule. Pojďme si popovídat. Jdi dovnitř. - Víš o tom, že mám alergii na lepek? - Nemůžete sem takhle... - Chtěl jsi zaplatit míň, co? - Ne... já... Dostává nakládačku...

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář