V civilu

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:6 246

Jak chytají věhlasní brazilští policisté drogové dealery?

Přepis titulků

Hej! Jak je? Já beru drogy. - Dobře? - Rád bych si koupil... drogy. - Zaslechl jsem, že prodáváš... drogy. - Ty jsi policajt, co? - Já? Jasně, že ne, brácho. Nesnáším benga. Takhle se snad mluví jen v dabovaných filmech. - Mluvím vážně, jsem z hnutí. - Jakýho hnutí? Jsem z... zdrogovanýho hnutí, kurva. Brácho. Dobře, brácho.

Já neprodávám. Dobrou noc. Ne, nepřeřízni moji dávku, chci si tu dát šlučíčka, dávej bacha na tajemství šílený travky. - Do prdele, kdo tě učil slang? - Drogy mě ho naučily. Já jsem strašně zdrogovanej, brácho, šňupu crack a všechno možný. Ty šňupeš crack? Šňupu kokain. Crack jenom beru. Teda kouřím. Beru LSD. - A nejedeš i v heroinu? - Jak blázen. - Můžu se podívat na ruku?

- Radši šňupu. Heroin lze i šňupat, víš? Vypadáš dost zdravě na člověka, kterej bere heroin, kokain, LSD, crack... No... víš jak. Jím hodně zeleniny. Ještě se musíš učit, abys někoho obelstil. Tu štěnici vidím až odsud. Tohle? Ne, to je jen něco moderního. Moje iUcho. Tvoje iUcho? Mluví na tebe někdo přes to? Nikdo, je to krám, kterej jsem koupil u pouličních prodejců. Stojí za prd. Snaž se pořádně, ty debile.

- Dobře, dobrou noc. - Ne, ne, ne... Tak co, Wágnere? Vede se? Bráško, máš pro mě dobrůtku? Wágner? Kdo je Wágner? Neznám žádnýho Wágnera ani dobrůtku. Ty vole, 313, to jsi ty, dej mi moji dobrůtku. - Dneska dělá samý drahoty, i na mě. - Na hovno, co? - Frede? - Chci taky dobrůtku, ale asi to nevyjde. - Frede? - Pro co si jdeš? - Hádej.

- Netuším. - Frede, drž hubu. - Aha, takže najednou mě už znáš? Sám si drž hubu, teď si povídám s mým kolegou. - Tvůj kolega je od policie. - Co to meleš, jaká policie? - Hej! - Vidíš? Je v pohodě. - Můj Bože. - Jdu si koupit kokain. - Můj Bože. - Promiň, jak se jmenuješ? - Já jsem Pedro Cardoso. - Fred, těší mě. Těší mě.

Jak zní celý tvoje jméno? Znám moc Fredů. - Frederico Tavares, těší mě. - Těší mě. Frederiku Tavaresi, přišel jsi koupit kokain od dealera známého jako Wágner? Pojď blíž, nedoslýchám. - Jasně. - Díky moc. - Drž hubu, Frede! - Co je dneska s Wágnerem? - Asi se pomátl. - Obvykle takovej není. Dívej. Tady je ve skrýši v Largadão a hulí crack s ostatníma. To je super fotka, brácho.

Nepošleš mi ji, abych ji ukázal kámošům? - Jasně, v klidu. Řekni mi svůj e-mail. - Je to policajt, ty osle! - Ty jsi policajt? - Jasně, že ne. - Tak povídej. - Velitel@federalnipolicie.vlada.cz. Tenhle e-mail neznám. Je dobrej? - Lepší než Centrum. - To je sračka, co? Do prdele práce. Poslouchej. Já jsem jenom uživatel, nikdy jsem nikomu nic neprodal, neprodávám. Fred mě občas prosí, ale já nikdy neprodávám.

Drž hubu, Frede. Je to nemoc, snažím se léčit, ale je to běh na dlouhou trať. A já... Wágnere. Přišla ti zásilka. Překlad: Adeus www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak byl teda policista nebo ne?

281

Odpovědět

Jakýpak byl jeho mail? :)

154

Odpovědět

+AdeusJdu si to pustit znova a opíšu si tu doménu. Taky mě už Centrum štve. Založím si nový.

150

Odpovědět

+AdeusTo mi právě nesedí. Podle mailu je to velitel ale do sluchátka mu nadávají že je to debil.

113

Odpovědět

+Anonym1Možná ta fotka měla rovnou přijít veliteli. Ale nevím, je taky možný, že to byl jen ultimátní trotl :D

110