Lék

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:4 982

S novodobou metlou lidstva se pokusí vypořádat trpělivý... Někdo, už nevím, kdo přesně.

Poznámka: Lék objevující se ve videu ještě neexistuje.

Přepis titulků

- Dobrý den. - Dobrý den. Chtěl bych lék na... - Na? - Na... - Vysoký tlak? - Ne. - Parkinsona? - Ne. - Alzheimera? - Tak. Jak se jmenuje ten lék? - Jaký lék?

- Lék na Alzheimera. Na Alzheimera? Poprosil jste o lék na Alzheimera. Jak se jmenuje? Jo tak. Nechte mě si vzpomenout. Dobře. - Nuže? Vzpomněl jste si? - Vzpomněl na co? - Vzpomněl jste si na jméno toho léku? - Jakého léku? - Léku na Alzheimera. - Alzheimera? Poprosil jste o lék, nevzpomněl jste si, jak se jmenuje, a nyní se na to pokoušíte přijít.

Už víte? Myslím... že ne. Uděláme to takto. Zapomeňte na to. Podíváme se na seznam léků. - Nuže. Jeden stojí 87,90. - Co takhle stojí? - Lék. - Jaký lék? - Jaký lék, jaký lék... Lék na Alzheimera. - Alzheimera? Přesně tak, na Alzheimera. Minutku.

Vidíte? Cena, lék, Alzheimer, 87,90. Berete? - Ano, beru. - Výborně. - Tady máte peníze. - Tady máte lék. Tady máte peníze. - Proč mi dáváte ty peníze? - Abych zaplatil ten lék. - Jaký lék? - Lék na Alzheimera. - Už jste ho zaplatil. - Ale vy jste mi ten lék nedal. Podívejte se na svou ruku.

Na druhou. - Co to je? - To je ten lék. - Jaký lék? - Na... Na Alzheimera! Kurva. Kurva. Na Alzheimera. Jste rozrušený? Minutku. Nikam neodcházejte. Do prdele práce. - Dejte mi to. - Proč? - Tohle vás zbaví od zla.

- Jakého zla? - Alzheimera. - Já mám Alzheimera? Vezměte si ten lék, prosím. Dobře? Výborně. Vypijte to všechno. Takže? - Takže co? - Vzpomněl jste si na to, proč tu jste? Už vím. Přišel jsem si koupit lék na... - Alzheimera. - Ne. Na bolest hlavy. A proč jste si koupil lék na Alzheimera?

Abych si vzpomněl, pro co jsem vlastně šel. Kdo jste? Překlad: Adeus www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Most of the people were getting trouble with new printer connection just visit here https://fixforwindows.com/directory and get the troubleshooting tutorial to fix error with active directory domain services unavailable in easiest way.

00

Odpovědět

Moje babička měla alzheimera i parkinsona. Co nezapomněla vypít, to vybryndala.

82

Odpovědět

Hlavně že tebe pohoňkala a zapomněla co?

410