Vypravěč příběhů

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:5 692

Ne každý oplývá skvělými historkami ze svého života...

Přepis titulků

Něco vám řeknu. Včera jsem byl na rockovým koncertě se svojí bejvalou, Priscillou, znáte? A bylo to úplně šílený! Při pátý písničce se začal kotel strašně roztahovat a já si řekl: "Do prdele, musím ji chránit," jednoho týpka jsem odstrčil a on začal hned dávat pěsti, kopat, všechno... a ona mi na konci řekla, že jsem debil, protože jsem ji nenechal užívat si party. No tohle! Jednou jsem se málem pohádal s mou přítelkyní.

- Fakt jo? - Páni. A jak to dopadlo? Dobře, usmířili jsme se. - A proč jste se pohádali? - Kvůli úplné blbosti, už ani nevím. Aha, chápu. Hele, včera jsem byl v metru, no a znáte tu díru mezi vlakem a nástupištěm? Ty vado, vůbec jsem ji neviděl. Spadl jsi?

Ne, ne, došlápl jsem dobře. Měl jsem fakt štěstí. - Ty vole, fakt štěstí. - Že jo? Chlape, tohle fakt nejde. To nemáš žádnou zábavnou nebo emotivní historku? To neumíš vyprávět? No, jednou jsem šel do... Marquinho, Marquinho, přestaň! Dobře si to rozmysli, popřemýšlej, abys zas nevypravoval sračky, já jdu zatím na záchod.

Až se vrátím, tak mi to povíš, jo? Dobře. Já... si půjdu zakouřit. Počkej, počkej! Frajeři, tohle je přepadení! Všichni lehnout na zem, nechte na stole mobily a peněženky! Buzno, chci okamžitě všechny prachy, otevři tu zasranou kasu bez keců! A co ty, šašku?

Proč sis nelehl? Děláš si ze mě prdel, brácho? Zůstaň na místě, do prdele! Flaškou, chlape? Kurva! Ty vado! - Pojď! - Chceš si hrát, jo? Dělej! No snaž se! Ale ne!

Pojď! Ty hajzle! Flaškou ne! Flaškou ne! Jak chceš. - Jsou to prostě úplně odlišný věci. - To určitě. - Marquinho? - Ano? Co se tu stalo, chlape? No... tihle dva chlapi se to tu pokusili vykrást. Ale nevykradli.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebol ten koniec nejaký slabý? Hlavne som zhruba taký koniec celý čas čakal, ale nič moc.

04

Odpovědět

Zhruba. Ja som si cely cas myslel ze koniec je jasny (ze im im bude vypravat o tom ako ich zlikvidoval a oni mu nebudu verit) ..... a nebol. Za mna dobre.

00

Odpovědět

Ta akční scéna byla překvapivě docela dobrá.

100

Odpovědět

Já si tu nikdy nejsem jistá, jestli je to amatérský web, nebo něco víc. Jestli amatérský, tak bych to nechala být, ale mám dojem, že to není amatérský web... V popisu videa máte jen: "Ne každý oplývá skvělými historkami ze svého života..." Upravte to aspoň na představení toho, kdo to video udělal. V tagu taky nic konkrétního není, až na konci videa aspoň nějaké jedno jméno. Je to tu poprvé a je to zajímavý... Do tagu jméno skupiny/kanálu, do popisu něco jako: "Představujeme ty a ty z tramtárie, bla bla bla..." Prosím. Jinak samozřejmě díky za překlad a ráda se na něco dalšího od nich mrknu.

48

Odpovědět

Jedna se uz o treti video od teto skupiny, ktere se na zdejsim webu objevilo behem kratke doby, proto nepovazuji za dulezite je neustale predstavovat

112

Odpovědět

+AdeusChapu, ale tag tvurcu by se imho hodil... obcas projizdim historii a ty tyhle tagy pomahaj. ;)

41

Odpovědět

+James WingJakmile to pujde, stitek pridam ☺

30

Odpovědět

+AdeusHotovo, diky

41

Odpovědět

+AdeusHmm, no vidíš, mně se vůbec nespojilo, že je to od těch samých lidí. Kdyby to bylo v popisku nebo tagu, tak mi to dojde. Každopádně díky za info a překládej směle dál.

10

Odpovědět

" V dobrém filmu nevyprávíme, ukazujeme. "

90