Čtyři roky s TrumpemThe Daily Show with Trevor Noah

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:9 227

Trevor se s námi přesune o čtyři roky do budoucnosti, kdy do amerických prezidentských voleb 2020 zbývá už jen několik dnů. Jaký mělo Trumpovo prezidentování dopad na společnost? Jak dopadl jeho velký kritik John Oliver a jeho konkurentka Hillary Clintonová? Jak pokračuje výstavba velké zdi na hranicích s Mexikem? Jak se daří obyčejným lidem? Těšit se můžete na mnoho hostujících tváří, od Johna Olivera, přes Larryho Kinga, až po knír Steva Harveyho.

Přepis titulků

31. ŘÍJEN 2020 DONALD TRUMP JE UŽ ČTYŘI ROKY PREZIDENTEM. A BYLO TO JAKOŽE FAKT ZLÉ. PŘEDSTAVTE SI TEN NEJHORŠÍ MOŽNÝ SCÉNÁŘ. TAK ZLÉ TO ZAS NEBYLO, ALE O MOC LEPŠÍ TAKY NE. DO VOLEB ZBÝVÁ UŽ JEN NĚKOLIK DNŮ A PREZIDENT TRUMP VĚŘÍ, ŽE SE MU PODAŘÍ ZAJISTIT SI I DRUHÉ VOLEBNÍ OBDOBÍ. Čau, Ameriko, to jsem já, prezident Donald.

Poslední čtyři roky byly skvělé, nejlepší roky, co kdy byly. Naše zdraví, obchod, hranice, odvedl jsem skvělou práci, všichni to říkají. Takže mě volte, jinak uvidíte. Během svého skvělého druhého období... Zůstaň, zůstaň... Funguje to! Funguje to! Ano! Funguje to! Kde je ta druhá kamera?

Haló? Ne, ne. Tak. A je to. Jo. Hele, moje dobrá strana. Jsme zpět. Funguje to! To jsem já, Trevor Noah.

Přestal jsem se skrývat, abych odvysílal ještě jeden díl. Vím, že hrozně riskuju. Tímhle riskuju svůj i váš život, ale volby jsou už za pár dní a ten risk za to stojí. Jako byste byli s Beyoncé a neměli u sebe zrovna kondom. Prostě to uděláte. No a co, že má nějaké breber... Stejně je nejspíš nemá. Nemůžeme Trumpovi dovolit, aby se zase stal prezidentem. Nechápu, proč se to stalo poprvé. Pro Hillary to vypadalo fakt dobře. Kromě té Clintonovic nadace, tajných projevů a minulosti jejího manžela...

Ale jinak to vypadalo dobře. A pak se objevily ty e-maily. Zas*ané e-maily. Zas*ané e-maily! Týden před volbami se objevily e-maily. Proč to nefunguje? Dobrý. Týden před volbami nás rozhodily e-maily a pak se ukázalo, že v nich nic není. Bylo to jen 650 000 fotek Weinerova ptáka.

Není divu, že prezident Trump předělal Washingtonův monument na Weinerův monument. Kvůli jednomu kokotovi jsme zvolili druhého kokota. A pak už to šlo z kopce. Pokud vím, tak jediné zprávy, co se vysílají, jsou na TNN. Hned po reklamní pauze nás čeká víc naprosto pravdivých zpráv. Tohle je TNN. Co to ku*va je?

Trumpova Propagarda zrušila díky novému zákonu všechny zprávy. Bylo to smutné. Vidět, jak si v CNN museli zabalit fidlátka. Jo, ukázalo se, že to ztracené malajsijské letadlo bylo u nich v komoře. Ale většina lidí z médií tady aspoň mohla zůstat. Nikdy nezapomenu na den, kdy odvedli Johna Olivera. Což je v pořádku, dokud si neuvědomíte, že standardy bezpečnosti vajec se mezi státy liší tak moc, že existuje...

Ne, ne, ne! Ne, chlapi, prosím, nechte mě aspoň dokončit ten segment. Nechte mě dodělat ta vejce. Hned? Musí to být hned teď? Ne, prostě chci říct, že pokud Kongres něco neudělá, nejen že se z vaší snídaně stane ještě větší semeniště bakterií... Ne! Ne! Ne! Infografiku ne! Infografiku ne! Budeš mi chybět, přerostlý Harry Pottere.

Mě by taky odvedli. Unikl jsem jen díky tomu, že jsem měl skvělé krytí. Vplížil jsem se do domu Steva Harveyho, ukradl mu knír a policie nás nerozeznala. A ještě jednou se moc omlouvám, paní Harveyová, ale za ty společné noci se omlouvat nebudu. Průzkumy ukazují, že je to pravá láska. Co? Páni.

Royi? Royi, to jsi ty? Hej, Afriko, chytám tvůj černý signál, co se děje? Panebože! Royi! Moc rád tě vidím, už to jsou roky! Hele, to je Roy Wood Jr. - Co to děláš? - Natáčím svůj pořad. - Jaký pořad? - Vplížil jsem se zpátky do studia. - A platí ti za to?

- Cože? Chceš mě snad vyštípat? Ne, Royi, poslyš, kde jsi? - Jsem ve slumu. - Ale ve kterém? To je fuk, žijou tu černoši, takže podle Trumpa je to slum. Páni, to je zvrhlé. - A jak zlé to je? - Zas tak zlé to není. Nulová kriminalita, nikdo se nestřílí, ani policie už tu není. - Opravdu?

- Jasně. Černoši teď nosí automatizované paže, co tě na místě zkontrolují. Každých 90 sekund se objeví a zkontrolují tě. Je to tak lepší pro všechny. A je to tu. Nechám je dělat jejich práci. Copak to tu máme? To už je dnes podvacáté, co mě chceš zavřít kvůli lékům na pálení žáhy. Přestaň klást odpor, hajzle.

Moc efektivní systém to není. Už musím jít. - Střelba, střelba! - Zavolej právníkovi. Ne, Royi, Royi! Buď opatrný, Royi. Takhle se žít nedá! Tohle jsou poslední volby, kdy můžeme něco změnit. Všichni, kteří mohli kandidovat proti Trumpovi... Podívejte, co se s nimi stalo.

Zbývá týden do voleb 2020. A stále se neobjevil žádný protikandidát prezidenta Trumpa. Hillary Clintonová si odpykává svůj trest v Superguantanámu. Stejně jako bývalý viceprezident, Mike Pence. Mezitím Ted Cruz učí děti ve slumech a vyjádřil se ve smyslu: "Politika je na mě příliš špinavá." Joe Biden se vplížil na loď Elona Muska, která odvezla Obamovy na Mars.

Jo. Prezident Obama i s rodinou utekl na Mars. Michelle právě teď učí malé tlusté ufony, jak si zlepšit kondičku. Bill Clinton s nimi nejel, rozhodl se letět na Venuši. Protože odtamtud jsou ženy. To je takový vtip, že muži jsou z M... Publikum mi fakt chybí. I když váš preferovaný kandidát není na kandidátce, neznamená to, že byste neměli volit.

Volte kohokoliv! Můžete volit i Lesní ženu, Elizabeth Warrenovou. Vím, že chce zvyšovat daně, ale aspoň má nějaký plán. Další čtyři roky s Trumpem nepřežijeme. Hned prvního dne zrušil Obamacare a pak řekl, že ho nahradí něčím mnohem lepším. A pak se z toho vyklubalo tohle. Energiťák!

Tímhle to nahradil! "Něčím mnohem lepším". Doslova. Ten chlap je úplný idiot. A navíc vybombardoval Island! Vybombardoval Island, protože trval na tom, že ISIS je z Islandu. Za těch pár let se Trump obrátil zády k Evropě, znepřátelil si Asii, Africe řekl, ať se vrátí do Afriky, Jižní Ameriku zažaloval za porušení autorských práv. A má zákaz vstupu do Antarktidy, protože osahával tučňáka.

Nevěděl jsem, že se tučňák dá chňapnout za frndu. Jak se dá tučňák chňapnout za frndu? Nejen že Trumpa vyhodili z OSN, Amerika je v takovém úpadku, že ani běloši se nemají dobře. Podívejte se na zprávu BBC, kterou sem propašovali. Čtyři roky po začátku Trumpova režimu je zeď stále ještě ve fázi výstavby. Přestože Trump slíbil velkolepou stavbu, prozatím je jen něco přes metr vysoká. I přesto jsou však dělníci optimističtí.

Jde to dobře, zeď se staví, Mexiko za ni zaplatí. Teda prezident Trump jim poslal účet, to je totéž. A konečně je v Bílém domě někdo, kdo chápe obavy bělocha, jako jsem já. I přes Trumpovy sliby o skvělé Americe, ne vše jde podle plánu. I jeho nejvěrnější příznicvi si to uvědomují. Kdybych měl být hnidopich, tak bych vybral ten totální ekonomický kolaps.

Neuvědomil jsem si, že se to dotkne i bělochů. A mohli zmínit, že když deportujeme imigranty, musíme si zeď postavit sami. Jak se prezidentské volby 2020 rychle blíží, nespokojenost dosahuje vrcholu. Věci se musí změnit. Proto volím Trumpa, není to totiž politik. Nazývá věci pravými jmény. A Amerika díky němu bude zase skvělá. Zase.

Chudák Jordan, snad se mu daří dobře. Sakra, mám pořád hrozný hlad. Ještě že mám tyhle peníze. Dolar je možná bezcenný, ale chutná fakt dobře. Jako striptýz. - Někdy si říkám... - Hej, Trevore. - Ronnie, to jsi ty?

- Jak je, Treve? Díkybohu, chytil jsi signál, kde jsi? No jo, já byl v Číně. Jakmile Trump vyhrál, sedl jsem na letadlo a vypadl pryč. Nejsem hňup. - Ty jsi celou tu dobu zůstal v Americe? - Jo. Idiote. V Číně je to super. Jsme všichni bohatí, díky Trumpově hloupé obchodní politice. Té obchodní dohodě... Myslíš "Mnohem lepší než NAFTA, velice vítězný zákon 2016"?

Přesně ten. Ten byl pro Čínu super. A co děláš zpátky v USA, Ronnie? V Trumpově Bílém domě s hotelem a kasínem reprezentuju Čínu. Amerika dvakrát zbankrotovala, přijel jsem se podívat na Výprodej. Letos jsou tu super věci. Třeba Lincolnův památník nebo Tom Hanks. Koukal jsem i na Zvon svobody. Ale je na něm puklina, rozbitý zvon kupovat nebudu. Rozbitý je už dlouho.

Jedné věci ale nerozumím. Proč z miliard Číňanů poslali tebe? Protože mám skvělý americký přízvuk. - Neřekl bych, že máš skvělý přízvuk. - To jsem jim nakecal. A mimochodem vypadáš otřesně, měl by sis najít práci. Musím už jít. Ronnie, chtěl jsem se ještě zeptat... Nemůžeme nechat Trumpa zase vyhrát. Vím, že lidi nebyli spokojení s establishmentem, ale tohle?

Slyšeli jsme naši novou hymnu? A jeho ruce jsou tak velké a jeho ramena tak široká a tam dole nemá žádný problém, to vám můžu říct. A tahle s*ačka pokračuje dalších 20 minut. Viděli jsme, co čtyři roky s Trumpem udělají se zemí. Někteří z vás jsou zklamaní a vzdali se naděje, ale pokud neposlechnete mě, poslouchejte alespoň Steva Harveyho.

Bez ohledu na to, co si myslíte, váš hlas má smysl! A víme, co je v sázce. Zatracené domovní hurikány. Měli jsme klimatické změny brát vážně, vše jsme měli brát vážně. Chci říct ještě jednu věc, jak se volby blíží... Co to je za světlo?

Reklama? Tohle je pirátské vysílání, jak můžeme mít reklamy? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Totální ubohost. Vše je lepší, než frigidní negramotná lůza v podobě Clintnové, jejíž chudák manžel se musel obrátit na svou sekretářku o špetku sexu, když ho ta frigidní lůza Clintnová nedokázala uspokojit ani rukou!

26

Odpovědět

To souvisí jak s čímkoliv ty ruskej švábe? :D

50

Odpovědět

6 min utrpení

126

Odpovědět

Má tenhle týpek nějaký díl té Daily show, která není o Trumpovi?

200

Odpovědět

To je snad horší, než úvod Krausova uvolnění.

203

Odpovědět

Tohle je obyčejná propaganda. Goebbels by byl nadšený, já jsem znechucený. Kdyby se tu aspoň objevilo i něco z opačného tábora, v rámci vytvoření dojmu apolitického serveru.
Navíc jsou zdejší pořady značně genderově nevyvážené, nemluvě o absenci pořadů z asie.
Zcela jasně je ve vedení webu manipulativní levicový šovinistický rasista potlačující rasovou i politickou pestrost webu.

2820

Odpovědět

I vedení webu má právo na názor.
jestli se ti tady nelíbí jdi řvát po politické pestrosti na Parlamentní listy.

1815

Odpovědět

problém je, že všechna videa z opačného tábora by msuela být vypípána... *** chytnout za ***, má pořádný ***, a já bych s tou ** udělal ****....
Chápej, tohle je snažší na koukání

1114

Odpovědět

Mě osobně nejvíc štve, jak malý nadhled komici z late show mají (co se tady překládá)... I když komici.

Seth Meyers je absolutně nevtipný, jeho show by se dala shrnout "Trump má oranžové vlasy, teď to dám do slovní hříčky, která souvisí se zprávami a natáhnu to na 8 minut".

Trevor Noah je o něco málo lepší... ale ne o moc...

Johnovi Oliverovi se musí uznat, že má za sebou velmi schopný štáb lidí, kteří jsou schopní vytvořit skvělé reportáže o věcech, nad kterými lidi normálně moc nepřemýšlí... Ale čím víc sleduji jeho show, tím víc mi připadá, že jako komik je dost průměrný a i jeho osobní pohled na věc není zas tak sofistikovaný... Plus ta jeho show je strašně jednostranná a jak už jsem psal k pár dílům, často i dost manipulující s fakty.

Stephen Colbert je troll :D Je vidět, že ta osobnost co předvádí není on, protože nikdo nemůže být tak konzistentní hovado :D Jeho show je docela dobrá, ale jde mu pouze politika s jeho "over the top" stylem, pokud je někdo u něj a snaží se podniknout nějaké vážnější interview, je vidět že mu to moc nejde.

Problém je, že jejich show jsou o tom, co tento týden Trump řekl / udělal a snaží se to zparodovat. Ale to není moc vtipný, když sám kandidát je karikatura a herec, který hraje Trumpa na Saturday Night Live je uvěřitelnější než Trump jakožto Trump.

Dále se všichni z nich snaží hrát za team Hillary, takže její problémy (a že jich má opravdu HODNĚ) buďto vůbec nekomentují nebo jim přiřazují nulový význam, protože ona jako jediná může Ameriku zachránit před "oranžovým démonem".

Chybí mi fakt komik, který má určité principy a jedním z jich je koukat se na věc jako na celek a nehrát za žádný tým, dělat si srandu ze všeho a ze všech, nebát se něco říct, protože by to někoho "mohlo urazit" a neignorovat něčí chyby, i když by ten jeho komentář mohl zvýšit šanci zvolení "té zlejší" strany. Fakt tu chybí někdo jako je George Carlin.

334

Odpovědět

S větší částí souhlasim, ale zdá se mi, že když porovnáš poměr problémů Trumpa a Hillary s tim kolikrát jsou parodovaní/zesměšňovaní/probíraní... tak to vychází celkem vyrovnaně. Hillary má HODNĚ problémů, ale když jediná reálně možná alternativa je ještě daleko horší, tak pak neni moc co dělat.

311

Odpovědět

+BullOverKdo je horší záleží na úhlu pohledu.

Z mého pohledu, jakožto člověka, který se snaží nejdřív kouknout na fakta a pak přijít k nějakého závěru (snažím se alespoň) a nevymýšlím si těžko odůvodnitelné konspirační teorie ("climate change is a hoax invanted by Chinese"), který je velký příznivcem vědy a výzkumu (což je v rozporu s celou republikánskou platformou, vedenou bandou ignoranských theistů a zkorumpovaných insaderů, jenž jakýkoliv vědecký fakt a výzkum ohledně změny klimatu přetvoří v doměnku, která stojí hned vedle teorie kreacionismu) a který si myslí, že hlavní problémy US nejsou hranice, imigranti a "slabost", tak u mě vede Clintonová.

Ale když se na to podíváš z pohledu průměrného amerického voliče, kterého politika a fakta moc nezajímají, opravdu bys jí chtěl? Je to ta poslední osoba, která si ten post zaslouží. Nemá absolutně žádné charisma. Nedá se poslouchat, protože větší půlka jejích proslovů je podlézání voličům (miluji učitele, matky, vojáky, církev, černochy, hispánce, cokoliv ji pomůže zvolit).

Je tak falešná (například když byla v nějaké black radio show, tak se ji zeptali co sebou vždycky nosí, tak odpovědela hot wings - asi jako kdybys na moravě řekl, že máš vždy u sebe víno), že tomu až nemohu uvěřit (ano, vím že je v politice).

Divím se... Jak se mohla dostat až sem? Vlastně, já to vím. Díky nepotismu a faktu, že je jedním z nejvíce zkorumpovaných machiavelistických politiků na americké scéně (to chce HODNĚ snahy).

Byla jediným kandidátem demokratické strany. Zvláštní, že nikdo kromě ní nekandidoval v primárkách... Dokud nepříšel Sanders. Žid, socialista, asi atheista (nic z toho pro mě nemusí být negativa, ale tady mluvím o US veřejnosti). Nikdo ho neznal. Clintonovou znali všichni. A málem to vyhrál.

Proč málem? No kromě toho, že byl neortodoxní kandidát a nikdo ho skoro neznal, tak proto, že se Clintonová snažila milionem a jedním způsobem podvést volby v její prospěch. Ať už to byla náhlá změna voličských časů (mladí lidé, kteří jí nechtěli, chodí více večer než lidé staří), změny času ve voličské registraci (nezávislý voliči, kteří do té doby nevolili a chtěli Sanderse tak nebyli registrovaný, protože to museli udělat několik měsíců předem v některých státech), zdržování front tak, že Bill přijel k volební budově (což je ilegální mimochodem).

Jo a zmínil jsem DNC, která má být ze zákona nestranná, se snažila pošpinit Sanderese tak, že se na něj snažili narafičit skandál (šlo jim to těžko)? A taky to, že Debbie Schultz ze CNN předávala Clintonové otázky z debat a následně pár měsíců na to byla jmenovaná hlavou DNC (v lepším případě silně neetické, v horším quid pro quo a porušení zákona)? A pak proč lidi nemusí CNN a nazývají to Clinton News Network.

A je toho mnohem víc. Milion a jeden způsob nebyla hyperbola.

Jo a taky víte že se snažila podplatit FBI? Dala asi půl milionu dolarů na "politické účely" člověku číslo dva ve vyšetřování e-mailů. Neuvěřitelné. I když to může ospravedlňovat tím, že se nedá dokázat quid quo pro, já říkám že je to minimálně neskutečná drzost a sama o sobě by jí měla diskvalifikovat.

Jseš opravdu rasista, xenofob, sexista, misogynní, homofob, "deplorable", islamofob, člen ku klux klanu a já nevím ještě jaké označení, když po tom všem spatřuješ v Trumpovi menší zlo, které alespoň nahradí zlo stávající? NE NUTNĚ.

223

Odpovědět

+Lannister"Jseš opravdu rasista, xenofob, sexista, misogynní, homofob, "deplorable", islamofob, člen ku klux klanu a já nevím ještě jaké označení, když po tom všem spatřuješ v Trumpovi menší zlo, které alespoň nahradí zlo stávající?"

Nic takovýho jsem nikdy neřek. Jedno je jasný... USA tyhle volby prohrála ať už vyhraje kdokoli... teď jde jen o to překonat těch pár let s co nejmenšíma ztrátama. A nehledě na to, jak špatná Hillary je, tak určitě nebude dělat takový šílenosti, kterých by byl schopnej Trump. Bude pokračovat v zajetých kolejí a bude spíš opatrná, než že by přišla s nějakou šílenou p*******u, která by mohla všechno dojebat (ano, ta šílená p******a by mohla dopadnou i dobře... ale kdo to bude riskovat?). Sice se nic moc nezmění, ale aspoň se nic moc nezhorší, což by se s Trumpem s největší pravděpodobností stalo. Chce to jen nějak přečkat do příštích voleb a na to bude Hillary lepší.

43

Odpovědět

+BullOverTěmi zajetými kolejemi Clintonové, ve kterých bude pokračovat, myslíte její úřadování na ministerstvu zahraničí od ledna 2009 do února 2013? Mám připomenout co se ''náhodou'' dělo ve světě?

10

Odpovědět

+Lannister"Jo a taky víte že se snažila podplatit FBI?" Proč jakožto člověk, který se snaží nejdřív kouknout na fakta, zde uvádíte neověřené informace z neověřených zdrojů? A není to poprvé. Například "Představitel Saudské Arábie dal této "nadaci" pár milionů dolarů, jenom proto, aby Clintonová "náhodou" hlasovala pro dohadu o dodání zbraní zadarmo Saudské Arábii v hodnotě přes jednu miliardu dolarů." toto je pouze dohad, proto aby to byl fakt chybí důkazy. Pokud by to John Oliver zařadil do vysílání mohl by čelit žalobě za pomluvu.

11

Odpovědět

+Alberto123Chceš důkazy? :D Máš je mít:

http://www.wsj.com/articles/clinton-ally-aids-campaign-of-fbi-officials-wife-1477266114

https://theintercept.com/2016/02/22/saudi-christmas-present/

Jo a máš pravdu. To co jsem řekl jsou konspirační teorie, které jsou na úrovni těch z webů ruských matek. Pojďme dát chudákům Saudům "benefit of the doubt". Přece jim v jejich srdci záleží na osudu dětí v Somálsku. Nejsou i přes své obrovské nerostné bohatství schopni nabídnout přístřeší pro jediného muslimského uprchlíka, ale když jde o děti v Somálsku, prostě si nepomohou a musí Clintonové darovat několik milionů dolarů.

A Clintonová silně prosazuje dohodu o dodání zbraní (mimochodem to bylo 29 miliard dolarů), protože Saudská Arábie je příklad toho, jak by měl vypadat muslimský sekulární liberální stát! Jsou dokonce v radě pro lidská práva v OSN! Vůbec to není kvůli stupidním geopolitickým hrám, které se točí kolem ropy!

Jo a za pomluvu by obžalovaný být nemohl. Víš totiž, v US jsou "label laws" dost rigorózní (musíš myslím i prokázat, že ten člověk věděl že jde o pomluvu a to uděláš jako jak?) a kdyby tohle všechno řekl, tak by se to ani nemohlo pomalu dostat k soudu, natož dál.

70

Odpovědět

+LannisterPeníze na kampaň Dr. Jill McCabe (manžel Andrew McCabe - zástupce ředitele FBI) poskytl guvernér Virginie Terry McAuliffe. Poté co byli peníze převedeny, tak Andrew McCabe odstoupil ze všech vyšetřování FBI, která by mohla vyvolat střet zájmů. Nejsou důkazy že se toho Clintonová účastnila nebo ano?
Co se týče uniklých e-mailů tak v nich není důkaz o tom že by jí některý s představitelů Saudské Arábie nabízel úplatek. Je pravda, že to smrdí, ale zatím důkazy o korupčním jednání nejsou.

04

Odpovědět

GradeAUnderA celkom vtipne zhrnul obidvoch kandidátov, no neviem prečo ho tu prestali prekladať.

40

Odpovědět

Normálně mám tuhle show fakt ráda, a ačkoliv chápu, co tím chtěl autor říct, nepřišlo mi to moc vtipně podané. Což mi je líto. Těším se až ta volební šaškárna konečně skončí a lidé se přestanou hádat o tom, kdo je lepší.
Obecně nerozumím tomu, proč se TADY někdo hádá, když na tom nezáleží. Konečná volba zůstane na Americe a ať už to dopadne jakkoliv, my se tomu můžeme akorát tak smát a doufat, že se podobná trapnost nebude opakovat příští rok u nás a našich voleb.
Za sebe nemůžu říct, že bych chápala, proč by někdo chtěl volit Trumpa, a proč někdo musí být v komentářích zbytečně agresivní a vulgární, připadá mi to hloupé.
Jinak určitě díky za překlad, je super, že se s videi snažíte být aktuální, a vychází relativně chvilku po vypuštění originálu do éteru YT.

110

Odpovědět

Škoda že taková budoucnost se nestane, protože odvedení Johna Olivera? Slyšet jeho fnukající strach před Trumpgestapem? Superguantanámo? Moje hodnocení je 666/10 mrkviček!

317

Odpovědět

Malo to pár svetlých momentov. Napr. John Oliver a hymna ma pobavili. Ale okrem toho to bolo dosť slabé.

172

Odpovědět

Tajně jsem doufal, že John Oliver v klepetech odvedený policií osloví všechny místní diváky. Tak snad to bude příště lepší, když už bude po volbách :-)

121

Odpovědět

Nejvíc ubohé video od tohoto n***a

1830

Odpovědět

Po anglicky je to "president", tupče..

78

Odpovědět

+RezolutKaždému se občas stane že napíše slovo s chybou, omlouvám se všem které jsem tímto pobouříl.

83

Odpovědět

Já volím Trumpa a toto video mě velice pobavilo. Odvedení Olivera bylo prostě boží, kéž by se to stalo i v reálu.

1514

Odpovědět

+MorceHodně by mě překvapilo, kdyby jsi moh volit u nás... natožpak v zahraničí

146

Odpovědět

+BullOverSice se nepovažuji za člověka a díky tomu na mě neplatí žádné zákony ale právní systém mě jako člověka bere takže můžu volit.

11

Odpovědět

Přeložte tady video podporující rasismus, xenofobii, homobifobii a bude hned v legendárních :D

1511

Odpovědět

lidi co mají rádi tyhle videa většinou neumějí anglicky, takže se asi nedočkáš.. demente

414

Odpovědět

+FrankChlaci, chlapci, jste vedle jak ta jedle oba dva. Tady se nepřekládá jen z angličtiny.

52

Odpovědět

Teď když v pozadí není ten (nejspíš umělý) smích, tak je to mnohem realističtější...protože předtím jsem fakt nechápal, čemu se ti lidi smějí...tolikrát omílané trapné vtipy na téma: "Trump šahá ženským na kundu" ...to muselo omrzet i fanoušky Clintonové

146

Odpovědět

Za těch 5-6 let, co sem chodím, je tohle asi třetí video, které jsem ani nedokoukal. Chápu, že americké volby jsou důležité, ale snad každý den číst jaká celebrita koho podpořila, kdo udělal za nějakou parodii na Trumpa, atd... Pomalu se začínám bát zapnout ty internety, aby na mě nevyskočili z každé diskuse uprchlíci nebo volby. Kor na angažované celebrity jsem alergický ať jde o jakékoli volby.

2810

Odpovědět

Tak to se moc omlouvám. Taky doufám, že tohle po volbách skončí :-)

54

Odpovědět

Ježiši, to bylo trapný. Po tomhle bych pro Trumpa spíš volil :D

2819