Thumbnail play icon

Čtyři roky s TrumpemThe Daily Show with Trevor Noah

Přidat do sledovaných sérií 10
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:7 192

Trevor se s námi přesune o čtyři roky do budoucnosti, kdy do amerických prezidentských voleb 2020 zbývá už jen několik dnů. Jaký mělo Trumpovo prezidentování dopad na společnost? Jak dopadl jeho velký kritik John Oliver a jeho konkurentka Hillary Clintonová? Jak pokračuje výstavba velké zdi na hranicích s Mexikem? Jak se daří obyčejným lidem? Těšit se můžete na mnoho hostujících tváří, od Johna Olivera, přes Larryho Kinga, až po knír Steva Harveyho.

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Totální ubohost. Vše je lepší, než frigidní negramotná lůza v podobě Clintnové, jejíž chudák manžel se musel obrátit na svou sekretářku o špetku sexu, když ho ta frigidní lůza Clintnová nedokázala uspokojit ani rukou!

26

Odpovědět

To souvisí jak s čímkoliv ty ruskej švábe? :D

50

Odpovědět

6 min utrpení

126

Odpovědět

Má tenhle týpek nějaký díl té Daily show, která není o Trumpovi?

200

Odpovědět

To je snad horší, než úvod Krausova uvolnění.

203

Odpovědět

Tohle je obyčejná propaganda. Goebbels by byl nadšený, já jsem znechucený. Kdyby se tu aspoň objevilo i něco z opačného tábora, v rámci vytvoření dojmu apolitického serveru.
Navíc jsou zdejší pořady značně genderově nevyvážené, nemluvě o absenci pořadů z asie.
Zcela jasně je ve vedení webu manipulativní levicový šovinistický rasista potlačující rasovou i politickou pestrost webu.

2820

Odpovědět

I vedení webu má právo na názor.
jestli se ti tady nelíbí jdi řvát po politické pestrosti na Parlamentní listy.

1815

Odpovědět

problém je, že všechna videa z opačného tábora by msuela být vypípána... *** chytnout za ***, má pořádný ***, a já bych s tou ** udělal ****....
Chápej, tohle je snažší na koukání

1114

Odpovědět

Mě osobně nejvíc štve, jak malý nadhled komici z late show mají (co se tady překládá)... I když komici.

Seth Meyers je absolutně nevtipný, jeho show by se dala shrnout "Trump má oranžové vlasy, teď to dám do slovní hříčky, která souvisí se zprávami a natáhnu to na 8 minut".

Trevor Noah je o něco málo lepší... ale ne o moc...

Johnovi Oliverovi se musí uznat, že má za sebou velmi schopný štáb lidí, kteří jsou schopní vytvořit skvělé reportáže o věcech, nad kterými lidi normálně moc nepřemýšlí... Ale čím víc sleduji jeho show, tím víc mi připadá, že jako komik je dost průměrný a i jeho osobní pohled na věc není zas tak sofistikovaný... Plus ta jeho show je strašně jednostranná a jak už jsem psal k pár dílům, často i dost manipulující s fakty.

Stephen Colbert je troll :D Je vidět, že ta osobnost co předvádí není on, protože nikdo nemůže být tak konzistentní hovado :D Jeho show je docela dobrá, ale jde mu pouze politika s jeho "over the top" stylem, pokud je někdo u něj a snaží se podniknout nějaké vážnější interview, je vidět že mu to moc nejde.

Problém je, že jejich show jsou o tom, co tento týden Trump řekl / udělal a snaží se to zparodovat. Ale to není moc vtipný, když sám kandidát je karikatura a herec, který hraje Trumpa na Saturday Night Live je uvěřitelnější než Trump jakožto Trump.

Dále se všichni z nich snaží hrát za team Hillary, takže její problémy (a že jich má opravdu HODNĚ) buďto vůbec nekomentují nebo jim přiřazují nulový význam, protože ona jako jediná může Ameriku zachránit před "oranžovým démonem".

Chybí mi fakt komik, který má určité principy a jedním z jich je koukat se na věc jako na celek a nehrát za žádný tým, dělat si srandu ze všeho a ze všech, nebát se něco říct, protože by to někoho "mohlo urazit" a neignorovat něčí chyby, i když by ten jeho komentář mohl zvýšit šanci zvolení "té zlejší" strany. Fakt tu chybí někdo jako je George Carlin.

334

Odpovědět

S větší částí souhlasim, ale zdá se mi, že když porovnáš poměr problémů Trumpa a Hillary s tim kolikrát jsou parodovaní/zesměšňovaní/probíraní... tak to vychází celkem vyrovnaně. Hillary má HODNĚ problémů, ale když jediná reálně možná alternativa je ještě daleko horší, tak pak neni moc co dělat.

311

Odpovědět

+BullOverKdo je horší záleží na úhlu pohledu.

Z mého pohledu, jakožto člověka, který se snaží nejdřív kouknout na fakta a pak přijít k nějakého závěru (snažím se alespoň) a nevymýšlím si těžko odůvodnitelné konspirační teorie ("climate change is a hoax invanted by Chinese"), který je velký příznivcem vědy a výzkumu (což je v rozporu s celou republikánskou platformou, vedenou bandou ignoranských theistů a zkorumpovaných insaderů, jenž jakýkoliv vědecký fakt a výzkum ohledně změny klimatu přetvoří v doměnku, která stojí hned vedle teorie kreacionismu) a který si myslí, že hlavní problémy US nejsou hranice, imigranti a "slabost", tak u mě vede Clintonová.

Ale když se na to podíváš z pohledu průměrného amerického voliče, kterého politika a fakta moc nezajímají, opravdu bys jí chtěl? Je to ta poslední osoba, která si ten post zaslouží. Nemá absolutně žádné charisma. Nedá se poslouchat, protože větší půlka jejích proslovů je podlézání voličům (miluji učitele, matky, vojáky, církev, černochy, hispánce, cokoliv ji pomůže zvolit).

Je tak falešná (například když byla v nějaké black radio show, tak se ji zeptali co sebou vždycky nosí, tak odpovědela hot wings - asi jako kdybys na moravě řekl, že máš vždy u sebe víno), že tomu až nemohu uvěřit (ano, vím že je v politice).

Divím se... Jak se mohla dostat až sem? Vlastně, já to vím. Díky nepotismu a faktu, že je jedním z nejvíce zkorumpovaných machiavelistických politiků na americké scéně (to chce HODNĚ snahy).

Byla jediným kandidátem demokratické strany. Zvláštní, že nikdo kromě ní nekandidoval v primárkách... Dokud nepříšel Sanders. Žid, socialista, asi atheista (nic z toho pro mě nemusí být negativa, ale tady mluvím o US veřejnosti). Nikdo ho neznal. Clintonovou znali všichni. A málem to vyhrál.

Proč málem? No kromě toho, že byl neortodoxní kandidát a nikdo ho skoro neznal, tak proto, že se Clintonová snažila milionem a jedním způsobem podvést volby v její prospěch. Ať už to byla náhlá změna voličských časů (mladí lidé, kteří jí nechtěli, chodí více večer než lidé staří), změny času ve voličské registraci (nezávislý voliči, kteří do té doby nevolili a chtěli Sanderse tak nebyli registrovaný, protože to museli udělat několik měsíců předem v některých státech), zdržování front tak, že Bill přijel k volební budově (což je ilegální mimochodem).

Jo a zmínil jsem DNC, která má být ze zákona nestranná, se snažila pošpinit Sanderese tak, že se na něj snažili narafičit skandál (šlo jim to těžko)? A taky to, že Debbie Schultz ze CNN předávala Clintonové otázky z debat a následně pár měsíců na to byla jmenovaná hlavou DNC (v lepším případě silně neetické, v horším quid pro quo a porušení zákona)? A pak proč lidi nemusí CNN a nazývají to Clinton News Network.

A je toho mnohem víc. Milion a jeden způsob nebyla hyperbola.

Jo a taky víte že se snažila podplatit FBI? Dala asi půl milionu dolarů na "politické účely" člověku číslo dva ve vyšetřování e-mailů. Neuvěřitelné. I když to může ospravedlňovat tím, že se nedá dokázat quid quo pro, já říkám že je to minimálně neskutečná drzost a sama o sobě by jí měla diskvalifikovat.

Jseš opravdu rasista, xenofob, sexista, misogynní, homofob, "deplorable", islamofob, člen ku klux klanu a já nevím ještě jaké označení, když po tom všem spatřuješ v Trumpovi menší zlo, které alespoň nahradí zlo stávající? NE NUTNĚ.

223

Odpovědět

+Lannister"Jseš opravdu rasista, xenofob, sexista, misogynní, homofob, "deplorable", islamofob, člen ku klux klanu a já nevím ještě jaké označení, když po tom všem spatřuješ v Trumpovi menší zlo, které alespoň nahradí zlo stávající?"

Nic takovýho jsem nikdy neřek. Jedno je jasný... USA tyhle volby prohrála ať už vyhraje kdokoli... teď jde jen o to překonat těch pár let s co nejmenšíma ztrátama. A nehledě na to, jak špatná Hillary je, tak určitě nebude dělat takový šílenosti, kterých by byl schopnej Trump. Bude pokračovat v zajetých kolejí a bude spíš opatrná, než že by přišla s nějakou šílenou píčovinou, která by mohla všechno dojebat (ano, ta šílená p******a by mohla dopadnou i dobře... ale kdo to bude riskovat?). Sice se nic moc nezmění, ale aspoň se nic moc nezhorší, což by se s Trumpem s největší pravděpodobností stalo. Chce to jen nějak přečkat do příštích voleb a na to bude Hillary lepší.

43

Odpovědět

+BullOverTěmi zajetými kolejemi Clintonové, ve kterých bude pokračovat, myslíte její úřadování na ministerstvu zahraničí od ledna 2009 do února 2013? Mám připomenout co se ''náhodou'' dělo ve světě?

10

Odpovědět

+Lannister"Jo a taky víte že se snažila podplatit FBI?" Proč jakožto člověk, který se snaží nejdřív kouknout na fakta, zde uvádíte neověřené informace z neověřených zdrojů? A není to poprvé. Například "Představitel Saudské Arábie dal této "nadaci" pár milionů dolarů, jenom proto, aby Clintonová "náhodou" hlasovala pro dohadu o dodání zbraní zadarmo Saudské Arábii v hodnotě přes jednu miliardu dolarů." toto je pouze dohad, proto aby to byl fakt chybí důkazy. Pokud by to John Oliver zařadil do vysílání mohl by čelit žalobě za pomluvu.

11

Odpovědět

+Alberto123Chceš důkazy? :D Máš je mít:

http://www.wsj.com/articles/clinton-ally-aids-campaign-of-fbi-officials-wife-1477266114

https://theintercept.com/2016/02/22/saudi-christmas-present/

Jo a máš pravdu. To co jsem řekl jsou konspirační teorie, které jsou na úrovni těch z webů ruských matek. Pojďme dát chudákům Saudům "benefit of the doubt". Přece jim v jejich srdci záleží na osudu dětí v Somálsku. Nejsou i přes své obrovské nerostné bohatství schopni nabídnout přístřeší pro jediného muslimského uprchlíka, ale když jde o děti v Somálsku, prostě si nepomohou a musí Clintonové darovat několik milionů dolarů.

A Clintonová silně prosazuje dohodu o dodání zbraní (mimochodem to bylo 29 miliard dolarů), protože Saudská Arábie je příklad toho, jak by měl vypadat muslimský sekulární liberální stát! Jsou dokonce v radě pro lidská práva v OSN! Vůbec to není kvůli stupidním geopolitickým hrám, které se točí kolem ropy!

Jo a za pomluvu by obžalovaný být nemohl. Víš totiž, v US jsou "label laws" dost rigorózní (musíš myslím i prokázat, že ten člověk věděl že jde o pomluvu a to uděláš jako jak?) a kdyby tohle všechno řekl, tak by se to ani nemohlo pomalu dostat k soudu, natož dál.

70

Odpovědět

+LannisterPeníze na kampaň Dr. Jill McCabe (manžel Andrew McCabe - zástupce ředitele FBI) poskytl guvernér Virginie Terry McAuliffe. Poté co byli peníze převedeny, tak Andrew McCabe odstoupil ze všech vyšetřování FBI, která by mohla vyvolat střet zájmů. Nejsou důkazy že se toho Clintonová účastnila nebo ano?
Co se týče uniklých e-mailů tak v nich není důkaz o tom že by jí některý s představitelů Saudské Arábie nabízel úplatek. Je pravda, že to smrdí, ale zatím důkazy o korupčním jednání nejsou.

04

Odpovědět

GradeAUnderA celkom vtipne zhrnul obidvoch kandidátov, no neviem prečo ho tu prestali prekladať.

40

Odpovědět

Normálně mám tuhle show fakt ráda, a ačkoliv chápu, co tím chtěl autor říct, nepřišlo mi to moc vtipně podané. Což mi je líto. Těším se až ta volební šaškárna konečně skončí a lidé se přestanou hádat o tom, kdo je lepší.
Obecně nerozumím tomu, proč se TADY někdo hádá, když na tom nezáleží. Konečná volba zůstane na Americe a ať už to dopadne jakkoliv, my se tomu můžeme akorát tak smát a doufat, že se podobná trapnost nebude opakovat příští rok u nás a našich voleb.
Za sebe nemůžu říct, že bych chápala, proč by někdo chtěl volit Trumpa, a proč někdo musí být v komentářích zbytečně agresivní a vulgární, připadá mi to hloupé.
Jinak určitě díky za překlad, je super, že se s videi snažíte být aktuální, a vychází relativně chvilku po vypuštění originálu do éteru YT.

110

Odpovědět

Škoda že taková budoucnost se nestane, protože odvedení Johna Olivera? Slyšet jeho fnukající strach před Trumpgestapem? Superguantanámo? Moje hodnocení je 666/10 mrkviček!

317

Odpovědět

Malo to pár svetlých momentov. Napr. John Oliver a hymna ma pobavili. Ale okrem toho to bolo dosť slabé.

172

Odpovědět

Tajně jsem doufal, že John Oliver v klepetech odvedený policií osloví všechny místní diváky. Tak snad to bude příště lepší, když už bude po volbách :-)

121

Odpovědět

+XardassPo volbách už je. Trump vyhrál, nevěřte mainstreamu.

https://i.sli.mg/IgQUDL.jpg

84

Odpovědět

+SIJj, protože má velmi nadšenou skupinu 10-20% (vycucávám si čísla z prstu) US znamená, že to vyhraje? :D Všechny průzkumy vedené osvědčenými statistickými modely voleb jsou "rigged", že? :D

Jediné co je a vždy je relevantní jsou zprůměrované vědecky vedené průzkumy. Nate Silver za pomocí této metodologie odhadnul 49 z 50 států minulé volby. Trump potřebuje jeden stát New Hampture (kde má momentálně 40% šanci) a všechny státy, kde má šanci nad 50%.

Vzhledem k tomu, že NH je velmi blízko, tak se to může vejít do "margin of errors" a být jediným státem, který nate silver odhadnul "špatně", což se stát může jako v minulých volbách.

Nate Silver dává Trumpovi 35% šanci, Romney měl myslím v tuhle dobu 10%. Může to tedy vyhrát kdokoliv, ale psát na základě počtu lidí na rally, že to už vyhrál je absolutní nesmysl.

33

Odpovědět

+LannisterNesmysl je věřit těm nesmyslům, které jste napsal. To je neskutečné ignorantství a především nevzdělanost v politické, mediální hře.

13

Odpovědět

+SITak jsi asi měl pravdu, byl jsem neskutečný ignorant a já, co sleduje Nate Silvera a jiné docela podrobné analýzy z různých průzkumů, které normálně "fungují", tak jsem neodhadnul drtivé vítězství Trumpa, kdežto ty s anekdotickým důkazem jsi to předpověděl :D

PS: Tohle je MNOHEM větší statistický mindfuck než Brexit.

20

Odpovědět

+LannisterTo je prostě život :-)

00

Odpovědět

+SIObvious troll is obvious...

01

Odpovědět

Nejvíc ubohé video od tohoto n***a

1830

Odpovědět

Po anglicky je to "president", tupče..

78

Odpovědět

+RezolutKaždému se občas stane že napíše slovo s chybou, omlouvám se všem které jsem tímto pobouříl.

83

Odpovědět

Já volím Trumpa a toto video mě velice pobavilo. Odvedení Olivera bylo prostě boží, kéž by se to stalo i v reálu.

1514

Odpovědět

+MorceHodně by mě překvapilo, kdyby jsi moh volit u nás... natožpak v zahraničí

146

Odpovědět

+BullOverSice se nepovažuji za člověka a díky tomu na mě neplatí žádné zákony ale právní systém mě jako člověka bere takže můžu volit.

11

Odpovědět

Přeložte tady video podporující rasismus, xenofobii, homobifobii a bude hned v legendárních :D

1511

Odpovědět

lidi co mají rádi tyhle videa většinou neumějí anglicky, takže se asi nedočkáš.. demente

414

Odpovědět

+FrankChlaci, chlapci, jste vedle jak ta jedle oba dva. Tady se nepřekládá jen z angličtiny.

52

Odpovědět

Teď když v pozadí není ten (nejspíš umělý) smích, tak je to mnohem realističtější...protože předtím jsem fakt nechápal, čemu se ti lidi smějí...tolikrát omílané trapné vtipy na téma: "Trump šahá ženským na kundu" ...to muselo omrzet i fanoušky Clintonové

146

Odpovědět

Kontra propaganda...vlastně proti neexistující propagandě. Video plné vytváření umělého strachu.

2213

Odpovědět

Za těch 5-6 let, co sem chodím, je tohle asi třetí video, které jsem ani nedokoukal. Chápu, že americké volby jsou důležité, ale snad každý den číst jaká celebrita koho podpořila, kdo udělal za nějakou parodii na Trumpa, atd... Pomalu se začínám bát zapnout ty internety, aby na mě nevyskočili z každé diskuse uprchlíci nebo volby. Kor na angažované celebrity jsem alergický ať jde o jakékoli volby.

2810

Odpovědět

Tak to se moc omlouvám. Taky doufám, že tohle po volbách skončí :-)

54

Odpovědět

Ježiši, to bylo trapný. Po tomhle bych pro Trumpa spíš volil :D

2819

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK