Dulcé kritizuje olympijské kolekceThe Daily Show with Trevor Noah

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
40 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:2 603
Ať už to byla Paraguay a outfity jako pro pěvecké kvarteto, lucemburské hologramové bundy nebo ten chlapík z Tongy, komička Dulcé Sloan na nikom z nich nenechá nit suchou.

Přepis titulků

Zdravím, přátelé. Dnes začala olympiáda tradiční přehlídkou národů. Chtěla bych se na to podívat a ocenit tu krásu a vznešenost všech těch zemí, které se sešly v jednom nádherném velkém moři lidstva. Dělám si srandu. Zkritizuju jim oblečení. Tak začnem. Tak jo.

Itálie, co blbneš? Vypadá to, že celej tým sponzorovalo Sbarro. Co to na tom oblečení máte? Koláčový grafy? Jste přece domovem značek jako Gucci a Versace, tak proč to vypadá, že vám oblečení navrhnul MS Excel? No fajn, kdo je další? Teda, koukněte na Kolumbii. Kovbojský klobouky a hedvábný župany.

Chcete dobytek nahnat, nebo svádět? Tohle se stane, když necháte pětiletý dítě, aby vám z náhodných věcí vytvořilo outfit. Lidi, americký oblečení nikdy nemá žádnej styl, žádnou šťávu. Toto je oblečení, který vidíte na figuríně v outletu J.Crew. Vypadáme jako jediná země, co připlula lodí. Bože, Svatý Tomáš a Princův ostrov. Tak si říkám, kdo tohleto řídil?

Koukněte se na ně, vždyť úplně svítí. Určitě to není tým z Černobylu? Hele, on je na telefonu! Doufám, že hledá na Amazonu lepší uniformu. Ale já vím, o co tu jde. Jeden si polil triko Mountain Dew a ostatní si řekli: „Sakra, to už nestihnem vyčistit! No tak to uděláme všichni.“ Dobrý, Jižní Koreo.

Miluju národ, co se obleče jako host na plážovou svatbu. Přijelo jich hodně, že? No jo, 238 sportovců. To by skoro stačilo na založení K-pop skupiny. Pěkný, Německo. Vypadáte, jako byste si řekli o vesty s obrázkama z plánku v obchoďáku. Ale jsem ráda, že je Německo děsný. To poslední, co potřebujem, jsou Němci naparující se v nóbl uniformách.

Chápete. A hele, prodavači z cukrárny jdou! Dělám si srandu. Paraguayi, vypadáte dobře. Jen jsem nevěděla, že hádání váhy u kolotočů je olympijský sport. Tyto outfity jak od holiče ale dávají smysl, když slyšíte jejich hymnu. No páni, Brazílie, miluju to maskování! Hej, moment, kam ses poděl?

Nevidím tě! To je úžasný. Teda, vypadáš úžasně, Belgie! To jsou vaše outfity, nebo jste se sekli v tiskárně HP? Dělám si srandu. Je chytrý mít svý jméno po celý uniformě. Kdyby se ztratili, aspoň víme, do které země je poslat. Oblečení Bermud je pro jejich zemi typický, inspirovaný tím, že všechno ostatní je na vyprání.

Možná je to otázka motivace. Trenér jim řekl: „Nejdřív zlato, potom kalhoty!“ Hodně štěstí tomuhle. Hned po olympiádě může hrát nadrženou školačku v pornu. Teda Ukrajino, to jsou ledvinky? To vám Rusko zabralo i vkus? „Pojďte lidi, za 20 minut musíme být zpátky na lodi!“ Ale fakt, ledvinky jsou super nápad.

Ideální na ty medaile, co nevyhrajete. Hergot, Lucembursko a tyhle hologramový bundy. Vypadáte, jako byste přijeli na olympiádu v roce 2084. Tohle jsou jediný outfity, který nesmí do mikrovlnky. Koukněte na Francii, jak jdou, aby tvořili vlajku. Fakt týmová soudržnost, když všichni souhlasili s tímhle pitomým nápadem. Skvělý laboratorní pláště, výborná pocta vědcům z celýho světa, kteří tvrdili, že pořádat olympiádu v době pandemie je děsnej nápad.

Tady je zas ten chlápek z Tongy. Koukněte na něj, myslí si, že na nás dělá dojem svým naolejovaným tělem, naolejovanýma břišákama, prsníma svalama a… Tak jo, myslím, že stačilo, mám i jiný věci na práci. Haló, American Airlines? Lítáte do Tongy? Spěchá to.

Do Tongy. Jasně, počkám. Přeložila: Marky98 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč, ale víc než vtipný mi to přijde rasistický.

21

Odpovědět

Neni to vtipne ani zajimave.

30

Odpovědět

LOH - jeste vetsi bizar nez jsme doufali, jako ty designy byly vzdycky low, ale kam to posouvaj :D :D

02

Odpovědět

Nemám rád takúto satiru, kde ide hlavne o zosmiešnenie.

144

Odpovědět

Ne, není tam Čekija.

30

Odpovědět

to je divny...
narodni ostuda je nase hrdost.

jestli nam tohle sebere nejaka jina zeme tak vazne nevim cim se budem vyznacovat...

101

Odpovědět

+zjhfgMně se to líbí. :)

22