Bryan Cranston o Perníkovém tátovi a natáčení v rouškáchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:4 864
Bryan Cranston zavzpomíná na natáčení s Aaronem Paulem, který v Perníkovém tátovi původně vůbec neměl být tak dlouho, a potom zmíní, jak se pandemie dotkla natáčení jeho nového seriálu, Your Honor.

Přepis titulků

Jsem ve své kanceláři v L.A., tady bydlím většinu času, - když zrovna nejsem v New Yorku. - Nevím, jestli znáš naše dnešní hosty, je tu Chiwetel Ejiofor, Daisy Ridley… - Jo jo, vím. Zdravím. - Znáš je? Neseznámili jsme se nějak oficiálně, ale s Daisy jsem spolupracoval na jednom filmu Star Wars. Nejspíš si to nebude pamatovat. - Nevypadá to tak.

- Nejspíš mě nepoznala, - když jsme spolu točili, ale… - Cože? Co jsi hrál? - Mám tady fotku, moment. - Ano, tady jste vy dva ve Star Wars. Přesně, já jsem vzadu, ten v bílém. - To jsem já… - A princ William je ten druhý. Vicky nám vyprávěla, že ona si dělá legraci z kolegů, přečte si scénář předem a pak jim prozradí, co se komu stane. Tys prý něco podobného provedl Aaronu Paulovi v Perníkovém tátovi. Aaron Paul měl být jen v první sérii, měl mé postavě ukázat, jak to chodí s dealovaním drog, asi ve 4.

nebo 5. epizodě ho chtěli zabít. Já četl ten scénář a říkal jsem mu: „Kámo, jedna z nejlepších věcí, co může herec zažít, je dobrá scéna umírání. A pro tebe je nachystaná fakt skvělá! Naprosto boží.“ - Ale tys s Aaronem pracoval, Chiweteli. - Ano, na Triple 9, je skvělej, úžasnej. Točili jsme v Atlantě a já vůbec nechápal, proč mu všichni říkali „svině“, protože jsem ten seriál viděl až později.

Určitě sis říkal, že to je od nich hodně sprosté. „Vždyť je v pohodě…“

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je jak ztišit rádio abych líp viděl při couvání

00

Odpovědět

Chiwetel Eiofor nevypadá dobře, není nemocný?

00