Dave Grohl hraje se zlomenou nohou a Tom Jones o ElvisoviThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:4 390
Frontman kapely Foo Fighters si v roce 2015 zlomil nohu na koncertě. Není ale žádné ořezávátko a nehodlal švédské diváky připravit o zážitek… Ve druhém rozhovoru mluví Tom Jones o svém prvním setkání s Elvisem Presleym. Už tehdy neskutečně populární Elvis uměl úspěšného nováčka na scéně ocenit.

Přepis titulků

To musí být hrozně frustrující, že i Foo Fighters mají zaracha. Vás totiž nic nezastaví. Ani zlomená noha tě nezastavila. No jo, to jsem spadl z pódia a zlomil jsem si nohu. Moment, to dál zpíváš, když ti tu nohu fixují? Ano. V podstatě se stalo tohle: Byli jsme v aréně ve Švédsku a bylo tam asi 60 000 lidí. Odehráli jsme jen 2 písničky a v tu chvíli jsem spadl z pódia, podvrtnul si kotník, přetrhal šlachy a zlomil jednu kost.

Zkusil jsem se postavit, nešlo to. Tak jsme koncert zastavili, ale já řekl bubeníkovi: „Hraj dál. Zahraj Queeny!“ Odtáhli mě na nosítkách stranou a ten zdravotník povídá: „Máte vyvrtnutý kotník, musím vám ho tam srovnat.“ Svého manažera jsem poprosil o whiskey, vedle mě seděla moje žena, tak jsem si dal do pusy její koženou bundu a skousnul ji.

Zdravotník mi srovnal ten kotník. Seděl jsem tam, plný adrenalinu a té whiskey, tak jsem nic necítil. Je to ten člověk, kterého vidíte na fotce, tomu jsem řekl: „Můžu se tam vrátit a jet dál?“ A on: „Ne, jestli ten kotník pustím, zase vypadne.“ Já řekl: „Tak to musíte na pódium se mnou.“ Tak jsme tam vylezli a odehráli další 2,5 hodiny. Pak teprve jsem se ptal po sanitce, aby mě odtamtud odvezli.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:38 it was a ballade

10

Odpovědět

Díky za podnět, už je tam :)

10