David Beckham o synech a konci kariéryThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:6 927

David Beckham má tři syny, kteří šli všichni alespoň částečně v jeho stopách, hráli fotbal v Akademii Arsenalu. Ale jako správný otec své syny i přesto rád škádlí. A jak, to už vám poví v dnešním archivním Grahamovi. Také rádi pozlobíte své děti? Nebo vás naopak někdy napálili rodiče? Podělte se o ty nejlepší historky v komentářích.

Poznámka:
Delia Smith má spolu se svým manželem majoritní podíl ve fotbalovém klubu Norwich City FC, kterému Hugh Jackman, sedící vedle Davida, fandí.

Přepis titulků

Nevím, jak je to u matek a dcer, ale otcové a synové mezi sebou soupeří. Vždycky. A myslím, že s Brooklynem to máte hodně. Už je mu 16, hledá sám sebe a tak. Ale je to vtipné, jak se snažíte napálit. Brooklyn nahrál na Instagram tuhle fotku a napsal pod to: „Oldschoolový Ralph Lauren mi sekne.“ Hele, má 317 tisíc lajků. Jo, je to cool, značkový od Ralpha Laurena. Pak tam máme komentáře, bla, bla, chtěla bych bla, bla, ale pak tu je tento.

Pan David Beckham: „To je moje mikina.“ To je od tebe ošklivé. Ale to fakt byla moje mikina. Seděl jsem u oběda, když to na mě vyskočilo, že zrovna nahrál svou fotku. Byl v mojí mikině, tak jsem to musel říct. Zjistil jsem, že vykrádá můj šatník, ačkoliv si nemyslí, že mám dobrej vkus. Stejně má každej den na sobě něco z mojí skříně. Tohle je taky škodolibé.

Nahrál na Instagram jedno video, kde se chlubil, kolik lidí ho sleduje. - Dneska má moje mamka narozeniny. - Brooklyne, odjíždíme. Jasně. A zrovna jsem dosáhl milníku milionu sledujících. Já mám 52 milionů. Ten jeho výraz, úplně ho to zdrtilo. Ale my se vážně zrovna chystali odejít, slyšel jsem, jak mluví u sebe. A pak jsem zaslechl, že má milion sledujících… Ty toho kluka fakt ničíš.

Ale upřímně, když jsme někde venku, poznává ho tolik lidí, že už jsem známý jen jako Brooklynův táta. - Já ho potom fotím s fanoušky… - To ti nikdo nesežere.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jelikož by mě ani v nejhorším snu nenapadlo, že taková doba může nastat, nemohl jsem se modlit, aby nenastala. Otec je hrdý na svého syna protože má milion folowerů. So sad.

48

Odpovědět

tvl, on je postiženej? Charisma retarda.

116

Odpovědět

Když vypadá jako on, máš tolik peněz jako on a jsi stejně slavnej jako on, charizma vůbec nepotřebuješ :P

110

Odpovědět


Odpovědět

+niggerJimAmen.

10