Mayim Bialik a Vanessa Kirby o svých rolíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:3 670
Mayim Bialik alias Amy z Teorie velkého třesku vypráví, jak si stihla vystudovat doktorát a proč se vrátila k natáčení. Ve druhém videu Vanessa Kirby přidá historku o nehodě během jednoho divadelního představení. O zranění na jevišti v Grahamově show nedávno mluvil také David Tennant.

Přepis titulků

Mayim, ty ses proslavila velmi mladá, ale pak jsi udělala něco nezvyklého, odešla jsi. Rozhodla ses, že půjdeš na školu. Dokonce máš PhD. Ano, mám doktorát z neurovědy. Zábavní průmysl jsem opustila na 12 let. Chtěla jsem si vyzkoušet život, kde si vás váží za to, co máte v hlavě, ne jen za to, jak umíte pobavit.

A byla jsem na to připravená, jsem vnučka imigrantů, vštěpovali mi, že musím studovat. Kvítko jsem dotočila v 19, dva roky po střední, tak jsem šla na vejšku, tam jsem poznala svého manžela, společně jsme šli na magistra, tam jsem měla prvního syna, teď je mu 15. Druhého syna jsem měla… Promovala jsem v 8. měsíci, byla jsem fakt hodně těhotná. Pak jsem asi 5 let neurovědu učila, ale končilo mi zdravotní pojištění.

Řekla jsem si, že když si najdu roli, budu mít pojištění. Teorii velkého třesku jsem nikdy neviděla, ale vzali mě a změnil se mi život. Tehdy jsem měla batole a trochu starší batole. Takže ty jediná jsi na place věděla, o čem mluvíš? Jim Parsons tvrdil, že umím repliky všech, nejen svoje. Ale předpokládám, že když se spletli, tak jsi zasáhla: „Promiňte, mám doktorát z neurovědy…“ Asi nikdo nechce být takový.

Hlavně když se přidáte k neskutečně úspěšnému seriálu. Nepotřebujete, aby nějaký nerd prohlašoval: „Pardon, to máte špatně.“ Ale když na něco došlo, hlavně u biologie, prosili mě, ať to opravím, ukážu, jak bych se v laboratoři chovala já.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podľa mňa je super :) Bola super a je super a dokonca je aj pokná :D

41

Odpovědět

Tá jej postava bola na pesť, ale inak pôsobí príjemne...

78