O kaskadérských kouscíchThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:2 719

O své zkušenosti s kaskadérskými kousky při natáčení se podělí Octavia Spencer, Melissa McCarthy, Nick Mohammed a Frank Skinner.

Poznámka:
Na začátku je řeč o superhrdinské komedii Thunder Force, ve které hrají Octavia a Melissa hlavní role.

Přepis titulků

Filmy o superhrdinech jsou samozřejmě plné kaskadérských kousků, mě by zajímalo, jestli jste nějaké dělaly přímo vy. Ona jo. Vlastně docela hodně. Baví ji být v tom postroji, je úžasné ji sledovat. O mně to tolik neplatí. Mám moc ráda svoji kaskadérku. Miluju ji.

Já čekala, že tě to bude víc bavit. Říkala jsem si, žes to předtím nedělala, ale já to znala, baví mě, když se točím 6 metrů nad zemí. Ale Octavii připnuli první den do postroje, špičky jejích nohou se ještě neodlepily od země, ještě pořád stála na zemi a už: A já: „Klídek, pořád jsi na zemi.“ Ona: „To rozhodně ne!“ Nicku, tys v tom sitcomu Intelligence hrál počítačového geeka, to jsi asi všechny kousky zvládnul sám.

Jo, čekal bys to, ale musel jsem spadnout ze židle a oni na to najali kaskadéra. A fakt to bylo trapný, strašně jsem to chtěl hrát sám, ale oni to odmítli. Radši někoho najali. Jednou na mě měli použít paralyzér, někdy jsem tam byl já, ale na většinu stejně vzali kaskadéra.

- Asi proto, že fakt neumím hrát. - Ne, oni se tím živí. Franku, tys někde natáčel rvačku s Davidem Baddielem. No, natáčeli jsme scénu, kde mě měl udeřit do hlavy velkým francouzákem. Já předpokládal, že přinesou ten gumový, ale oni přišli s tím normálním, takže s těžkým kusem kovu. A tvrdili: „To bude v pohodě, David se rozmáchne a asi 10 cm před obličejem se zastaví.“ A já mám Davida moc rád, hráli jsme spolu jednu show, jsme v podstatě sousedé, je jako můj bratr, ale vím, že takto jemnou motorikou prostě nedisponuje.

Řekl jsem, že mě určitě trefí do hlavy, když to uděláme takhle. Všichni mávli rukou a on se naštval, že prý z něj dělám pitomce. Měl jsem špatné svědomí, tak jsem souhlasil, že to tak uděláme. První pokus a praštil mě do hlavy. Od té bolesti mi ulevila, to musím přiznat, ta radost, že jsem v tom měl naprostou pravdu.

Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář