Ricky Gervais o spolupráci s Davidem Bowiem a Patrickem StewartemThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:8 744

Ricky Gervais si do svého seriálu Komparz pozval spoustu slavných osobností včetně svého hrdiny Davida Bowieho. Dnes povypráví, jak se s ním seznámil, potom se přidá Patrick Stewart, který se v tom seriálu taky objevil, aby popsal svou zkušenost s Rickym.

Přepis titulků

Ricky, ty ses díky Komparzu spřátelil se svým hudebním hrdinou. - S Davidem Bowiem. - Ano. Jo, byl mým hrdinou už asi 25 let, potom jsem se s ním potkal a pozval ho do Komparzu a on souhlasil. Bylo to neuvěřitelné. Napsal jsem s ním píseň, tu, kterou zpíváme v tom seriálu. Poslal jsem mu text, zavolal jsem mu a říkám: "Máš to?"

"Jo." "Udělal bys to trochu retro? Něco jako Life on Mars?" A on: "Jasně, prostě vytáhnu z rukávu zasraný Life on Mars, proč ne." - "Přesně to udělám." - Byl úžasný. Až do konce. Neuvěřitelný. Až do konce byl umělcem, pořád vydával nové věci, bylo to neuvěřitelné. A kontaktoval jsi ho jen kvůli Komparzu, nebo už jste se znali? No, když jsem ho potkal poprvé, byl jsem čerstvě slavný, pozvali mě na takové setkání v BBC, zrovna vyšel Kancl, asi na DVD.

Pozval mě Greg Dyke, ředitel BBC, byli jsme se podívat na Davida Bowieho. A potom ke mně Greg Dyke přišel: "Ty jsi fanoušek Davida Bowieho, ne?" "Jo, miluju ho." "Pojď se s ním seznámit." Takže já, Jane a Greg vyrazíme, po cestě volá: "Salmane," přidal se k nám Salman Rushdie, přišli jsme k Bowiemu, byl velmi zdvořilý, ale nevěděl, kdo jsem. Další den jsem byl v hospodě s kámošem a on se ptal, co jsem dělal den předtím. A já: "Nic." Potom mi přišel mail od Davida Bowieho, že se podíval na Kancl, co teď?

Tak jsme si začali psát, pozval jsem ho do Komparzu, pak mě pozval na benefiční koncert v NY, vystupoval jsem tam poprvé. Bylo to v Madison Square Garden, představil mě a ti lidé nevěděli, že tam budu, a byli naprosto nadšení. Prostě vystoupil s harmonikou a udělal: "Malej trapnej cvalík." Zazpíval tu písničku a bylo to úžasné. A to bylo jeho poslední vystoupení naživo. - To jsem vůbec nevěděl.

- Ano, neuvěřitelné. Byl výjimečný.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Před mnoha lety jsem viděl na Youtube scénku z Komparzu "židi a buzíci" a od té doby neúspěšně hledám celý seriál... Dá se to někde sehnat, poradíte někdo? Popř. by stačila i ta jedna scénka, na politicky korektním YT to už není... :D

20

Odpovědět

Jsem na tom podobně. Vždycky, když se pokusím najít Kancl, vyhledá mi to verzi od Amíků, o kterou fakt nejevím zájem. A torrenty taky nejsou úplně sdílné.

20

Odpovědět

Všetky časti The Office UK aj Extras s titulkami sú na https://hbogo.cz/ stačí sa registrovať na mesiac zadarmo, prípadne potom platiť 5e na mesiac

10

Odpovědět

The Office UK je v pohodě na ulozto.cz a to dokonce ve dvou verzích (z ČT2 a asi DVDrip) S komparzem je to horší ale ani ne před měsícem jsem si ho stáhl z torrentů. Výborný je i Derek a Life's Too Short...všechno naprostý skvosty a taky stáhnuto měsíc zpět

00

Odpovědět

Nenasel jsem bouzel ani tu scenku na YT :-(

00

Odpovědět

Odkaz na tu "silly scene" by nebyl?

00

Odpovědět


Odpovědět

+XardassDík

00

Odpovědět

+XardassRadšej by som odkaz na chubby little fat man. Extras mit David Bowie

01