Arnold Schwarzenegger přehrává svou filmovou kariéruThe Late Late Show with James Corden

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 30
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:11 458

Už jsme viděli filmografii Toma Cruise i Tom Hankse, v dnešním díle se podíváme na filmy Arnolda Schwarzeneggera. V tomto díle si James smlsnul zejména na roli svůdné striptérky z Pravdivých lží.

Přepis titulků

Vítejte zpátky, dámy a pánové, kluci a holky. Dnešní večer bude oslavou filmové kariéry jedinečného muže: Arnolda Schwarzeneggera! Tak jo. Dobře. Arnolde, jsi připraven? Vypadám připraveně? Rozhodně ano. - Jdem na to?

- Ano. - Tak jo. Jdeme! BARBAR CONAN Conane, co je v životě nejlepší? Rozdrtit své nepřátele, hnát je před sebou a naslouchat nářku jejich žen. ŽELEZNÝ SCHWARZENEGGER Mléko je pro děti.

Až budete starší, začnete pít pivo. POSTRADATELNÍ Děláme Postradatelné 1, 2 nebo 3? V čem je rozdíl? Nevím, nikdy jsem žádný z nich neviděl. Máš strach? KOMANDO Máš strach? No, měl bys, protože tenhle zelený baret nakope tvou velkou prdel! Zelené barety si dávám k snídani.

A zrovna teď mám pořádný hlad. TERMINÁTOR Já se vrátím. DVOJČATA Dneska je tvá noc, brácha. Dneska je tvá noc, brácha. Budou se dít věci, brácha. Tohle není nejlepší scéna filmu. - Opravdu?

- Ne. Tahle je. PREDÁTOR Do vrtulníku! Ty jeden hnusný z*****syne. PLÁN ÚTĚKU Prokážeš mi laskavost? Jasně. To je laskavost?

Laskavost občas bolí. Dostaň svůj zadek na Mars. - Takhle nemluvím. - Takhle nemluvím. Myslím, že tak nemluvím, oni jo. - Pojďme na další film. - Pojďme na další film, jo? BĚŽÍCÍ MUŽ Doufám, že zbude dost místa na mou pěst, protože ti ji nacpu do žaludku a zlomím ti páteř!

Pěkně. Já jsem Batman. Všichni zmrznete! Mám tak citlivé bradavky. PRAVDIVÉ LŽI Zatanči mi. Ne, ne, ne.

Pomaleji. A víc sexy. Ty prase! Nemůžu vstát, mám erekci. POLICAJT ZE ŠKOLKY Pane Kimble! Pane! - Pane Kimble! - Ticho. Všichni ticho, bolí mě z vás hlava. Třeba je to nádor.

Není to nádor, vůbec to není nádor. POSLEDNÍ AKČNÍ HRDINA Stůj. Chceš si zahrát kulečník? Já to rozstřelím. To bylo blízko. ROLNIČKY, KAM SE PODÍVÁŠ Sušenky tvé ženy jsou božskét. Polož tu sušenku!

Polož ji! TERMINÁTOR 2 Hasta la vista, bejby. Pan Arnold Schwarzenegger! Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U těchto videí nikdy nevím jak hodnotit. Hvězdy co tam jsou, jsou bezva, ale Cordena rád nemám. Bohužel videím zvedám průměr, protože hodnotím hlavně hosty. Každopádně Arnie, Hanks i Cruise parádní.

10

Odpovědět

Nikdy ... On nikdy... Ne tohle zkrátka nemůže přece být někdo, kdo převzal pomyslnou židli po Fergusonovi. Já furt doufám, že je tam ten týpek jen na zkoušku. Možná, že platí těm lidem v publiku za docházku :D Tohle je prostě zklamání ... Mohli ukecat někoho jiného určitě ... Klidně tomu hledání mohli dát čas a ne zaplnit vyslací čas první náhodným výběrem. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Beztak naházeli hodně komediálních jmen do slosovacího bubnu, hodili tam samozřejmě i špatné komiky a náhodně vylosovali tohohohle chlapa. Kurevsky špatná volba. To je výsměch tomu co je zábava.

11

Odpovědět

Soudě podle komentů, koukám, že James Corden je na Videačesky značně populární :D

101

Odpovědět

Nesympatickej vyzranec. Zlatej Litevec Galifinakis a jeho kapradiny.

101

Odpovědět

Nějak nechápu pointu. Kdybyste aspoň museli hádat, o který film jde, ale oni vám to tam ještě napíšou. Nevim, mně to příjde uplně zbytečný. Si můžu pustit sestřih scén na yt, nějakou kompilaci, a aspoň neuvidím Jamese. Už v Doctoru Who mi byl nesympatický a tady mi jen potvrdil proč. On prostě není vtipný. Nebo mě aspoň silně nebaví. Hodně slabý následovník Fergusona. Bohužel.

111

Odpovědět

Co to má ten tlustej b******t na sobě na tom začátku? :P

70

Odpovědět

Jak mám rád Arnolda Švarcnégra, tak musím říct, že tohle video byla pěkná p***ovina.

86

Odpovědět

Od kdy si ty příspěvky cenzuruješ ? Nebo je to snad práce nějakého cenzora ehm ehm FuckHer0 :)

06

Odpovědět

+Denní dávka autismuChtěl jsem být projednou slušnej :D Ale máš pravdu, napíšu to, jak to je - To video je pěkná p******a.

64

Odpovědět

Nikoho nezajmá tvůj zkurvenej názor. Pičo. :P

16

Odpovědět

super a extra vtipné ještě ted se směju :D :D :D boží cool a vůbec to není ani trochu cancer prostě super práce znova :D

48

Odpovědět

Já nikdy nepochopil význam těhle segmentů....vůbec se u toho nezasměju, jen špatně udělaný záběry z jejich filmů

73

Odpovědět

Arnie jako vždy božský, ale ten Corden je nevtipný kretén...

152

Odpovědět

Jděte s Cordenem do p**e !

209

Odpovědět

Zase tenhle příživník hvězd za zenitem.

119

Odpovědět

good video cool ! :3

67