#5The Senile Scribbles V: Skyrim

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 7
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:5 283

K dobrodružstvím Drakorozeného se tentokrát připojí i oblíbený follower J'zargo. Pozn.: "ham" = šunka a "mer" = elf (a tedy "hammer" = šunkový/prasečí elf) "jizz" je v překladu slangový výraz pro sperma

Přepis titulků

Překlad: Maty www.videacesky.cz Když jsi línej nebo lama na střílení, použij spell na míření a bude vymalováno. Tak mě tu máte, co se děje? Váš syn má průšvih ve škole. Vskutku? Jak to? Já mu dám! Posmíval se pár malým orkům, že jsou "hammeři." - Já... já ne... - V podstatě řekl, že jsou to prasečí elfové. Á, už chápu, chápu.

"Ham-meři." - Přijde vám to vtipné? - Kdepak. Nemyslel zle. To má z těch videoher. Dokonce si říká "gamer" a jednou chce být nejlepší gamer na světě. Profesionál, jak říká. Profesionální "gay-mer." Kapsářství vylepšeno na 98 Kurva drát.

Člověk by čekal, že ve hře The Elder Scrolls: Skyrim bude alespoň jeden loading screen o Elder Scrollu. Šecko připravený, šéfe. Měl by tu bejt každou chvíli. Dobře. Určitě to bude fungovat? Věřte mi, jesli se dostane až sem, nebude mít ani tucha, co ho sejmulo. Schovej se, už sem jde! Ty jo. Ten pocit, když konečně dostaneš toho orla v Samotě. Proč jsi vzal J'zarga do takové pustiny?

No jo, promiň. Já jen kvůli bezpečí, potřebuju zapracovat na pár dračích křicích. - Bude lepší, když kolem nikdo nebude. - Tak to prr, J'zargo není tvůj pokusný králík. J'zargo je tvůj pokusný králík. Vida, tenhle fachá. Jsem rád, že se konečně shodnem. J'zargo je rád, že může... J'zargo nevidí! J'zargo oslepl! J'zargo vyšiluje! Klídek, já to spravím!

Nic jsi nespravil. J'zargo je-- J'zargo je-- J'zargo má teď škytavku?! Prosím, nech J'zarga umřít! Ale jdi ty, to z tebe jen mluví křik deprese. Všude tě hledám. Mám ti předat pár věcí. - Kámo, jak jsi mě tady sakra našel?

- Á, to není pro tebe, ale tady pro pana... Jizz... - Argo..? - Je to J'zargo! - Tak to tu nestojí. - Naval to sem! Výsledky vašich testů jsou pozitivní. Co to znamená? - To je mi líto. - Co je ti líto? - A co ty tu kurva furt děláš? - Mám pro tebe další tři dopisy.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nápověda, pokud by někdo nepochopil to první - "mer" znamená "elf"

150

Odpovědět

vidíš, hodím to do poznámek. :)

100

Odpovědět

+MatyGamer snad už lidem dojde

00

Odpovědět

Když už překládáte tohle, mohli byste přeložit i Gamer Poop? Ať už Mass Effect nebo Skyrim. Jo a první díl tady Gamer Poop ME nejde přehrát, takže kdyby jste to mohli opravit, byl bych rád.

130

Odpovědět

Nicméně, abych napsal něco k tomuhle videu. Je tam spousta výborných narážek, jako třeba s těma Svitkama nebo ty šutry.

131