Tohle je válka! se představuje

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:235
Počet zobrazení:3 818
Tohle je válka! je americká akční komedie režiséra McG, který má na svědomí například seriál Chuck nebo film Terminator Salvation. V rolích ústředního tria se představí Reese Witherspoon, Chris Pine a Tom Hardy. Film má u nás premiéru dnes - 23. února 2012. 

Přepis titulků

Tohle je válka! je akční komedie. Co by se stalo, kdybyste vzali Jamese Bonda a Ethana Hunta... udělali z nich velké kamarády... - Co děláš na počítači? - Dívám se na přítelkyni. Já taky! Chceš ji vidět? - Jo, tak na tři. - Jedna, dvě, tři! Oba se zamilují do stejné holky. Takový film je snem každé holky.

Mít kolem sebe dva neuvěřitelně sexy chlapy, kteří o vás mají zájem. Jsou to dva různé typy špiónů ve stejném filmu. Oba zamilovaní do stejné ženy. A ti dva proti sobě obrátí všechny špionážní praktiky. Hledáme informace o jisté Lauren Scottové. Co má ráda, co ráda nemá? Chci vědět, co ji rozesměje a rozbrečí.

- Přátelé, členové rodiny. - Všechno je důležité. Líbí se mi představa hraní postavy... chycené v akčním světě... Hned jsem zpátky. ...která přitom vůbec netuší, co se kolem ní děje. Vážně? Žije ve snovém světě, který jsme si všichni představovali po vidění Seana Conneryho v Jamesi Bondovi.

Tuck je oproti tomu... verze špióna ve stylu Jasona Bourna. Je drsný, nezávislý a bouřlivý. Jsou to oba alfa samci. Je mezi nimi přirozená rivalita, kterou jsem přesně hledal. - Něco se ti na nich nelíbí? - Počkej, zamyslím se. Takže negativa: FDR má malinkaté, skoro až holčičí ruce.

Něco jako tyrannosaurus rex. A Tuck je Brit. Co to má znamenat? Když dáváte dohromady tým lidí, je důležitá chemie. McG říká, že u castingu nikdy nevíte, co z toho nakonec vyleze, dokud nezačnete natáčet. Chemie mezi herci je kouzlem natáčení filmů. Potřeboval jsem ji mezi chlapy.

A mezi chlapy a Reese. A taky mezi Reese a bláznivou Chelsea Handler. A v tomto ohledu jsme měli opravdu štěstí, protože právě chemie dělá výsledný film tak uspokojivým. Práce s Chrisem i Reese byla úžasná. A bylo fajn si s oběma sednout a zhlédnout výsledný film. Výsledek byl úplně jiný, než jaký jsem očekával, ale velice se mi líbil.

Fajn, to zvládneš. Jenom si podají ruce a... Já asi omdlím. Akční scény jsou snem každého kluka, který si za domem v blátě hrál na policajty a zloděje. Tady to jen děláme se spoustou peněz a odborného dohledu. Dostanete seznam kousků, které musíte udělat a některé mě pěkně vyděsily. Pořád jsem pobíhala kolem, jezdila v autě po závodní dráze, nebo střílela z paintballové pistole.

Byla to fakt zábava. TOHLE JE VÁLKA! Myslím, že se mi zasekla spoušť! Proboha! Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak se jmenuje písnička z filmu? jak tam Reese tancuje a zpívá?

00

Odpovědět

tak sem na tom byl v kine a muzu doporucit :) neni to az tak prehnany jak sem cekal a pri paintballu rvalo kino smichy :)

180

Odpovědět

Včera jsem na tom byl v kině a můžu jedině doporučit, skvělá oddechová komedie se špetkou akce :-) Tom Hardy je excelentní

190

Odpovědět

BugHer0: Moja chyba , ale ako pozeram historiu tak kazdy nie :D Ale o to mi nejde , mne slo o tie linky ...

180

Odpovědět

Looks Coool

181

Odpovědět

může bejt dobrá oddechovka :-)

180

Odpovědět

Obávám se, aby to nebylo zas něco jen pro holky. Jinak to vypadá solidně, 9/10.

182

Odpovědět

Dnes ma u nas premieru i film Woman in Black ze ? dalo by se sehna a přeložit i toto video ?

180

Odpovědět

To Salam: ty máš asi pravdu)

181

Odpovědět

tak McG s Chuckem zas tam nic společného nemá, režii prvního dílu, ale zbytek byl jenom Executive producer, což znamená že dal jenom prachy a o zbytek se nestará

183

Odpovědět

vzít Shinzona z Nemesis a "nového" Kirka a dát do Bondovské akční komedie...tohle bude nářez :D

182

Odpovědět

super, Chucka som miloval a je vidno, ze McG vie robit perfektnu pracu s hercami a spionky milujem toto je dokonala kombinacia :D

182

Odpovědět

Ujetý komedie mám rád, díky za info :)) A s Reese to bude prostě boží :-D

181

Odpovědět

Wow to vypadá dobře,už se těším :) :D

181

Odpovědět

filmove okenko AKA shitstorm from hollywood

185

Další