Nepovedené záběry: Star Trek

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:303
Počet zobrazení:5 651
V dnešních Nepovedených záběrech odbočíme ze světa televizních seriálů do toho filmového. Připravil jsem si pro vás překlad nepovedených scén z nejnovější filmové verze kultovního sci-fi seriálu Star Trek z roku 2009. V této verzi hrají Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg a v cameo roličce se objeví i Leonard Nimoy (Mr. Spock ze seriálové verze). Poznámka k překladu: - Bryan Burk - výkonný producent filmu Star Trek

Přepis titulků

Vesmír. Poslední hranice. Toto jsou výpravy hvězdné lodi Enterprise, jejíž nekončící mise odhalují podivné nové světy, vyhledávají nové formy života a nové civilizace. Odvážně se pouští tam, kam se dosud nikdo nevydal. Těším se na zničení tvé planety, Spocku. A s ní i všech okolních planet.

Na tento den čekám celý svůj život. Zemřeš. Tvoji lidé zemřou. J. J. Abrams zemře. Vy všichni zemřete. - Jak jste se dostal na palubu této lodi? - Přijď si na to sám, koumáku. Neobsahuje to... Můj bože! - Jste členem Hvězdné flotily?

- Ano, nemáte ručník? Nařizuji vám odpovědět na otázku, jak jste se... Hlídám ti záda. K*rva! Kryju ti záda. Do ha*zlu! - Můj bože! - Kirku, jak jste se sakra dostal... Ku*va! Půjdete s námi, že? Ne, Jime! Můj osud... Do pr*ele! - Promiňte.

- Ano, pane Chekove? Co se děje? Na základě Xinaradina kurzu na Vulkán... Jak se jmenuješ, občane? Bryan Burk. A vy? Mám v plánu asistovat při obnovení... Ku*va! Můj ty bože! Mám v plánu asistovat při... Kristepane! Vážně se omlouvám. Mám v plánu asistovat... Jsou tady skvělý věci. Mám v plánu asistovat při...

Můj bože! Kobayashu. Pane. Nero krevety. Klapka! Rytmus mám v krvi. ...prozkoumat impérium, ale protože Romulané... Ku*va!

Do ha*zlu! Ku*va! Ku*va! Ty malej čů*áku! Nic neovlivní to, že... ...je velice... A ku*va! Teď se to může zdát směšné, ale bude to vypadat úžasně. Ještě že jsem ožralej. Ach můj bože!

Je to parádní! Ahoj, mami. Šak ty mi něco zatajuješ. Tož ty... Tož to s tím vážně poletíš? Něco mi říká, že už jsem s tím dávno letěl. Hodně štěstí. - Jime!

- Ano? Statistická... - pravděpodobnost, že to vyjde je menší než 4,3 %. - Vyjde to. - Kdybych se nevrátil, pověz Uhuře, že miluju její... - Přestaň! - vagí... - Vagí...? Panebože! Tohle je ten nejlepší film na světe! Fascinující! Tohle je skvělé.

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahojte,
video mi nejde spustit. Jinak kdyby jste byli tak hodní, mohli by jste sem dát více interview se Simonem Peggem ? Děkuju :-)

10

Odpovědět

hlavně ať už je star trek 2! S cumberbatchem jako hlavním záporákem!

200

Odpovědět

mám dotaz k překladu konkrétně v 2:13 (cca) když se baví doktor ze spokem. Nemyslí tím " it's great stuff here" něco jako " maj tu skvělej matroš ( drogy)" , protože pak řekne ještě něco s magic, takže by mi to do kontextu sedělo víc.

180

Odpovědět

Mě to taky tak připadá, že naráží na to jak se mu to několikrát nepovedlo...že je "jakoby" pod vliem

180

Odpovědět

Tohle by meli davat na konci kazdeho filmu :D.. ja jsem se zasmal :)

180

Odpovědět

Vůbec se mi ta atmosféra nelíbí. Je to až moc profesionální a napjaté nato, aby to bylo vtipné. Příjemné asi jako pěst v p****i.

1826

Odpovědět

Je krásné vidět, že i Leonard Nimoy umí nadávat :D

191

Odpovědět

Neni tohle ten novej film a ne serial ? :D

1824

Odpovědět

+WercingetorixV popisku je poměrně jasně uvedeno, že ano.

180