Tom Cruise kandiduje na prezidenta Spojených států

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:7 284

V roce 2020 proběhnou volby na amerického prezidenta. A jedním z lidí, kteří se poženou v tomto závodě o prezidentské křeslo, je i "Tom Cruise". Přidejte se k němu a doběhněte i vy v roce 2020 do volební místnosti dát hlas poslední americké filmové hvězdě. Video je počinem amerického youtubera Milese Fishera, který využil svou podobu s Tomem Cruisem, aby vytvořil tuto falešné, ale zábavné propagační video.

Narážky na filmy ve videu:
Top Gun (1986), Firma (1993), Pár správných chlapů (1992), Riskantní podnik (1983), Bouřlivé dny (1990), Jerry Maguire (1996), Poslední samuraj (2003), Válka světů (2006), Na hraně zítřka (2014), Nevědomí (2013), Interview s upírem (1994), Mission Impossible (1996).

Přepis titulků

Hodně se mluví o prezidentských volbách v roce 2020. Ano, žene se do nich spousta kandidátů. Ale dokáže některý z nich hnát? Myslím opravdu hnát. Jsem poslední americká filmová hvězda. Nikdo nežene tak jako já. A nikdo neobsazuje křesla v kinech tak jako já. S vaší pomocí si v roce 2020 společně podmaníme to nejvyšší.

Tohle není kaskadérský kousek. Ale kdyby byl, udělal bych ho sám. Proč volit mě? Nejsem jen tak někdo. Doslova jsem byl kdekdo, i Everyman. Byl jsem pilot námořnictva, právník a právník námořnictva. Moji oponenti vám řeknou, že jsem byl na střední pasák. Pravda. Pak jsem prošel Bouřlivými dny a dospěl.

Hned jsem začal podnikat a dělat sportovního agenta. Vyznám se i v diplomacii, protože jsem bojoval po boku samurajů. A hrdě sloužím své zemi. Bránil jsem naši planetu před mimozemšťany. Dvakrát! Ne. Třikrát. Znám tuhle zemi jako své boty. Tady i tady.

Protože jsem prožil její historii. Doslova. Jako upír. Chci mít tu čest! Čest vést. Jako váš vrchní velitel říkám: Žádná mise není nemožná. Tak mi pomozte. Pomozte mně a pomozte i sobě.

Zvolte mě v roce 2020. Jsem patriot. A moje narozeniny? 4. července. Jsem Tom Cruise a ženu se za prezidentstvím Spojených států. Ameriko, nemůžu bez tebe žít. Tom prezidentem 2020! Běž, Tome, běž!

Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tom Cruise vede od začátku zcela lživou kampaň!

Ve Válce světů Zemi nebránil, pouze zbaběle utíkal a schovával se. Obdobně v Na hraně zítřka se vyhýbal vojenské službě a "hrdinou" se stal až shodou okolností, kdy by doslova donucen sloužit vlasti. V Oblivionu (Nevědomí) dokonce nejprve Zemi pomáhal dobýt a pak plundrovat jako klon ve službách mimozemského nepřítele.

Občané spojených států by už jednou provždy měli přestat volit menší zlo. Měli by volit absolutní zlo.

Cthulhu for a president!

20

Odpovědět

Tom Cruise se narodil 3. července. :D

22

Odpovědět


Odpovědět

Ten je podobnej Cruisovi jako já Bradu Pittovi.

1024

Odpovědět

Tom Cruise omládnul!

202

Odpovědět

Tvoje máma...

28

Odpovědět

+HeteroJedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká: "Co to sakra meleš, ty vořechu"?

72

Odpovědět

+El DiaboloNech si nakalibrovat kamery, plecháči, si slepej jak patrona.

23

Odpovědět

V 0:28 to snad musí být deep fake ne? Dokonalá podoba.

243

Odpovědět

Jo no koukal jsem na to 2x :D Neskutečná podoba.

93

Odpovědět

No v popisku videa na Youtube je hashtag #DeepFake ...

35

Odpovědět

+jjkTen hashtag tam sice je, ale jestli DeepFake skutečně použil, je otázka, IMHO to ani nepotřeboval: https://en.wikipedia.org/wiki/Miles_Fisher

30

Odpovědět

Nejenom, že jste gayové tak ještě k tomu slepý, osli.

49

Odpovědět

Gratuluji za přidání českých titulků k totálně nicneříkající mu, zbytečnému a totálně trapnému videu o hovně nějakého emerického, slizkého egomaniaka-influencera ty vole :D
To už je diagnóza. Video o ničem a bez nápadu. Protagonista je typickej jůtuber bez jakéhokoliv talentu. Ale sebevědomí mu nechybí, jak to tak bývá už.
Takže děkuji za tento zvratek, který jsem podpořil svým shlédnutím.
Stejné jako podpora KLDR tím, že tam pojedu jako turista a budu to dávat instagrámek. :D

1091

Odpovědět

Gratuluji za přidání totálně nicneříkajícího, zbytečného a totálně trapného komentáře o hovně nějakého českého, slizkého egomaniaka-influencera ty vole :D
To už je diagnóza. Komentář o ničem a bez nápadu. Protagonista je typickej troll bez jakéhokoliv talentu. Ale sebevědomí mu nechybí, jak to tak bývá už.
Takže děkuji za tento zvratek, který jsem podpořil svým palcem dolů. :D

726

Odpovědět

Komentář jak od registrovaného uživatele B*esk.cz (nechci dělat reklamu)

22

Odpovědět

Jsem rád, že je tu díky lajkům a dislajkům vidět co si všichni myslí o tvých názorech :)

52

Odpovědět

A Donald je v pr...

313