Jak měl skončit Top Gun: MaverickJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:3 235
Jak by dopadly postavy a příběh filmu Top Gun: Maverick, kdyby se události vyvíjely jinak?

Přepis titulků

Mach 10! Ještě kousek. A sakra. Mavericku! Zase sis ukousl moc velký sousto, co? JAK MĚL SKONČIT TOP GUN: MAVERICK - …stíhačky páté generace. - Mám otázku. Proti jaké zemi bojujeme?

- Stíhačky páté generace. - Jo, to chápu. - Ale čí? - Páté generace. Ale čí jsou? Páté generace! Fajn, přivedls nás do téhle situace. Jak se z ní chceš dostat? Můžeš kdykoli vycouvat! Kvůli tvojí strategii se oba zřítíme! Takže co uděláš? Zvládnu sletět tak nízko jako vy, pane.

A to o něčem vypovídá. - Goosi, mluv se mnou. - Ne! Mluv se mnou, tati! - Ne, mluv se mnou. - Ne, se mnou! Napřed se mnou. Promiňte, chlapi, neposlouchal jsem. Kdo je lepší pilot? Já, nebo ty? Tohle je hezký okamžik, nenič ho. Já jsem lepší. Chceš vědět proč?

PROTOŽE JSEM BATMAN! - Stíhačky se blíží. - Vypalte rakety Tomahawk. - Vypáleny. - Teď zaměřte rakety země–vzduch. Nepřátelské rakety zaměřeny. Vypalte druhou salvu. Páni, to je snadný, teď už nám nic nehrozí. A co ta dvě neznámá letadla? Ještě ani nemíří naším směrem.

Leťte za mnou. Co to děláš? Zkouším to udělat víc vzrušující. Dobře, no. Neuletíme mu, musíme se katapultovat. - Cože? - Katapultovat! Nejde to! Promiň mi, Goosi. Dámy a pánové, hovoří váš zachránce…

A kruci, uhnul mé raketě! To proto, že má stíhačku páté generace! Chlapi, ale no tak! Díky, že jsi mě zachránil. Můj táta by udělal to samé. Tvůj táta by také šel před válečný soud za neuposlechnutí mých rozkazů. - Což je přesně tam, kam půjdeš teď ty. - Co? Překlad: tancik_29 www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář