Tom Felton u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 773
Počet zobrazení:17 468

Dnešní rozhovor je samozřejmě povinný pro všechny fanoušky Harryho Pottera, ale věřím, že se u něj pobaví i ti, kteří jsou filmy a knihami méně dotčeni. Pozvání ke Conanovi tentokrát přijal Tom Felton, který ve filmech ztvárnil Draca Malfoye, a i když není možná tou nejdůlěžitější postavou, zhlédnout rozhovor se opravdu vyplatí. Mluvilo se hlavně o fanoušcích, jejich kouzelnických dvojsmyslech, snahách o adopci nebo také o amatérských výtvorech, mezi které patří celkem znepokojující příběhy a fotky. Samozřejmě nechyběla zničující hláška Andyho Richtera, která znovu přivedla k slzám i samotného Conana.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz To je tedy vzrušující. Mockrát děkuji. Vím, že jsi posledních pár týdnů jako na horské dráze. - Gratuluji k úspěchu vlastně celé série. - Děkuji vám, lidi. Musím poděkovat těm skvělým lidem. - A mně. Já toho udělal taky dost. - Děkuju mnohokrát. Vždyť to byl celý tvůj život.

Kolik ti bylo, když jsi začínal v Harrym Potterovi? Matně si vzpomínám, že mi mohlo být tak 11 nebo 12. Přišlo mi vtipné, když jsem tě šel do zákulisí pozdravit a ty ses usmíval. Úsměv na tváři u tebe nevídám. V Harrym Potterovi jsi stále zamračený. To je pravda. Lidé jsou většinou v šoku. Hlavně malé děti se v mé blízkosti necítí moc dobře. A ještě víc je vyděsí, když jsem na ně milý. Ještě víc je to znepokojí.

Už jsem to ale vzdal a vždycky se zase začnu mračit. - "Co má ten Draco za lubem?" - Přesně tak. Když je teď ale po všem a ty se přesouváš k dalším projektům, mohl sis nechat něco na památku? Třeba kouzelnou hůlku a tak? Rád bych ti řekl, že mám plno hůlek a košťat, ale nemám. Ptal jsem se několikrát, ale zřejmě to půjde na nějakou výstavu. Asi je to tak lepší, než abych to měl v kuchyni.

Ale svoji hůlku jsem opravdu chtěl. Neměl ses vůbec ptát a prostě si to vzít. Největší chyba bylo to dotazování. Jednoduše jsi to měl strčit do kapsy. A pak říct, že nevíš, co se s tím stalo. Každý, kdo dostane do ruky Conanův hrnek, s ním odejde. Lidé to tak dělají pořád. Vždy je vidíte odcházet s tím hrnkem v ruce. - To proto, že jsou tak cenné. - Děkuji za tip, hoši. Je vidět, že jsi ve velkém pokušení. Kdybys ale měl hůlku nebo koště, tak by bylo vtipné vzít to třeba do hospody.

Napoprvé to zní dobře, ale tolikrát už jsem slyšel: "Máš tady svoji hůlku, kámo?" "Kde máš koště?" "Jak ses sem dostal? Na koštěti?" Nejdřív je to docela vtipné, ale slyšel jsem to už tolikrát, že by bylo ještě horší, kdybych si tu hůlku nebo koště přinesl. Myslel jsem, že bys je mohl tou hůlkou třeba probodnout. Dobrá rada pro příště.

To se mi líbí. - Vezmi si k srdci všechno, co ti řeknu. - Je hezké, jak v tom dokážeš najít pozitivum. Zajímavé je, že fanoušci Harryho Pottera zbožňují takové nemravné narážky, což mě docela překvapilo. Co všechno jsi už slyšel? Kde začít... Připadá mi to jako nekonečný seznam a J. K. určitě nechtěla, aby se to takhle zvrtlo. Nevím. Všechno možné od: "Můžu se povozit na tvém koštěti?" až po: "Když mi ukážeš svou hůlku, ukážu ti svou Zlatonku." - Neříkej mi, že ti to někdo řekl.

- Ano, řekl. - Opravdu? Ano, jedna dáma ve středním věku v Austrálii. Bylo to velmi okouzlující a vtipné, ale vůbec jsem netušil, co na to říct. Dobrá tedy... Fanoušci jsou ale velice odhodlaní. Jeden tě prý chtěl dokonce adoptovat. Ale nemyslím tím adoptovat z legrace. Tenhle fanoušek to myslel opravdu vážně a měl připravený plán. Můžeš nám o tom říct víc? Přece jenom to zní jako vtipný příběh, když mi někdo napíše dopis a chce mě adoptovat jako svého zlého syna.

Jenže opak je pravdou. Poslal mi celý štos dokumentů, ve kterých vysvětloval, jak si za A) nechal změnit jméno na Lucius Malfoy, což je ve filmu můj otec. Potom chtěl, abych si nechal právně změnit jméno na Draco a vyplnil adopční list, který rozvede mé rodiče a umožní mi jít žít na jeho Malfoyovo panství... Teď nevím přesně, kde to místo bylo. To by měla ale policie přesně zjistit. Rádi bychom věděli, kde to je a dávali si na to místo pozor.

Docela by mě zajímalo, co se s tím pánem stalo. Ne, radši po něm nepátrej. - To je tedy něco. - Bylo to zvláštní a jsem rád, že máma tu nabídku odmítla. Pročetla si to a říkala: "O kolik peněz že tu jde?" - Ta nabídka nám nevyhovovala. - To doufám. Zajímavé je, že existuje spousta... Fanoušci Harryho Pottera jsou totiž velmi tvořiví...

Rádi k tomu mýtu něco přidávají. Rádi na internet píší svoje vlastní příběhy. Hlavně teď, když to vypadá, že to J. K. Rowlingová nadobro ukončila. Udržují to v chodu a píší vlastní příběhy, což je fantastické, když je to inspiruje k tomu, aby vytvářeli vlastní příběhy a povídky. Nevím ale, jestli jsi slyšel, o co jde ve většině případů, a je to docela alarmující. Na dvaceti stránkách ty postavy... jednaly tak, jak by v Harrym Potterovi rozhodně neměly.

Byli tam skoro všichni. Od Hagrida a Brumbála... - Bože můj! - ...až po Draca a Harryho. - Připadalo mi to... - Na tohle jsem se chtěl právě zeptat. Údajně existuje celá dějová linka, které se lidé věnují, kde Harry a Draco... Jmenuje se to "Drarry" nebo tak nějak. Je to docela alarmující. A nejsou to jen slova. Jsou u toho i docela alarmující fotky. Nebo spíš... - Nejsou to skutečné fotky?

- Samozřejmě že ne. - Ilustrace. - Poupravené fotografie. Já myslím... že tu nějaké máme. Modlil jsem se, abychom je měli. - Andy se na mě znechuceně podíval. - To jsem jen maskoval to vzrušení. Děláš si srandu? Snad to nevadí. Podíváme se na ně. I tady se Draco mračí.

- Proč se nemůže trochu uvolnit? - Vůbec nevím, o co tam jde. Aby mi to ještě zhoršil, tak si to brácha dal jako spořič na mobil. - Bráchovi se to líbilo? - Přišlo mu to srandovní a všem řekl, že to vyfotil a je to skutečné. Pěkně prohnilý brácha. Přesně to samé by udělal i ten můj. - To je ta bratrská láska. - Ten můj má jako spořič fotku mě a Andyho. To budeme taky ukazovat? Já myslím, že tam máme ještě jednu tvoji.

Ó Bože. - Do toho jsem si naběhl sám. - Můžeš si za to sám. Můžeš si za to sám. Musím říct, že mě ty fotky budou nějakou dobu strašit. Já je hodlám neustále ukazovat. Koukám, že Harry si ty brýle jen tak nesundá. Má totiž brýle na dálku. Jenom ty brýle.

Máme tu klip z Harryho Pottera a Relikvií smrti - část 2. Myslím, že je mou povinností přesvědčit alespoň někoho, aby na to šel. Prosím vás. Vždyť to vydělalo celosvětově jen 500 miliard dolarů. Řekneš nám k tomu něco, nebo to není nutné? Není k tomu moc co říct, ale pro ty, co nevědí, tak Harry... konečně nalezl poslední zloduchovu část a Draco ho přišel zadržet. - Draco má znovu něco za lubem. - Je to začátek úžasné scény. Podívejme se tedy na klip z Harryho Pottera a Relikvií smrti - část 2.

Ale, ale... Co tě sem přivádí, Pottere? Mohl bych se zeptat na to samé. Máš něco, co patří mně. - Rád bych to dostal zpátky. - Tahle ti nevyhovuje? Tahle je mámy. Je sice mocná... ale není to ono. Moc mi...

nerozumí. Víš, co tím myslím? Proč jsi jí to neřekl? Bellatrix. Věděl jsi, že jsem to já. Ale nic jsi neřekl. No tak, Draco. Nebuď, srab. Udělej to. Jen klid.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 právě běží v kinech. A Tom taktéž hraje ve Zrození Planety opic, které má premiéru 5. srpna. Včera jsem to viděl a jsi v tom dobrý. - Fantastický. - V tom filmu. Jsi velice příjemný a vtipný džentlmen. Určitě zase přijď. - Rád jsem si popovídal. - Bylo mi potěšením. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (75)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Alchemy... Pff

00

Odpovědět

Všimli sjte si jak tam konan u té poznámky s hůlkou skvěle zahrál Vásclava Klause? :-D
Vsadim se, že hloupý vtip s mizející tužkou je to jedinné co se o Klausovi bude vědět navždy. :-D

12

Odpovědět

padon za to malé k sám se na to nemůžu dívat...

00

Odpovědět

Bomba!!!

261

Odpovědět

Ahoj...je to prostě SKVĚLÝ! Nemůžete mi prosím dát někdo tip, kde tohle video stáhnu? Moc děkuju za odpověď (:

201

Odpovědět

Tohle je nejlepší Conan, jakého jsem kdy viděla. TOm je strašně sympatický a málokdo o něm ví, že je úplný opak Draca(spořádaný, věřící, pilně studující). A jak už tady někdo říkal, kde se na něj hrabe Radcliffe nebo Grint.

312

Odpovědět

Sakra, to je ale sexy chlap!

295

Odpovědět

Woooooow! Tak teda, těmto knihám a filmům fandím od mých 11ti, a čím sem byla starší, tím se mi víc líbily různé postavy a charaktery (ať už opravdu psychicky, popsané v knize, nebo i ve ztvárnění herců na plátně).
Ale nikdy mě nenapadlo, jakej je Tom Felton ve skutečnosti neuvěřitelně úžasně charismatickej chlap!

240

Odpovědět

Hlupák: Legendary fail jseš tady leda ty. Conan si dělal p***l, a proto to řekl.

312

Odpovědět

500 MILIARD DOLARŮ ? :D :D :D Tak to je legendary fail... xD

1951

Odpovědět

Pip: Souhlasím s tebou až na jednu věc: každý někde musí začít. To že začínala na ff HP ještě nutně neznamená, že píše špatně. Jistě, vždycky se najde nějaký špatný autor, ale taktéž dobrý, nehledě na to, co bylo jeho první dílo ;-)
K rozhovoru: Toma Feltona jsem měla vždycky ráda, ale po tomhle rozhovoru ho miluju :-D

190

Odpovědět

úžasný rozhovor ... super zareagoval na slash :D ale musím sa priznať ,že na pár Dumby a Hagrid som ešte nenarazila :D :D

220

Odpovědět

Hezký vtipný sympaťák. Kam se na něj hrabe Radcliffe! :P

193

Odpovědět

Na rovinu... Ta "slavná" slash komunita je k smíchu.. sakra děcka.. nemáte vlastní fantasii? a jestli máte potřebu sledovat "kawaii!" gay páry, zajděte si do gaybaru a nepraste tím charaktery cizích autorů xD... Nedávno jsem narazil v knihkupectví na knihu kde bylo o "mladé nadané české autorce" napsáno "Začala svou kariéru psaním fanfikce na Harryho Pottera"... a věřte mi.. kvalita celýho jejího díla tomu taky odpovídala xD...
Harryho Pottera mám jako knížky rád, stejně jako filmy... Tom je skutečně velice sympatický a pravda, nasmál jsem se během celýho rozhovoru až běda! :D Díky za překlad!

2037

Odpovědět

Potěšil tenhle rozhovor. Tom je neskutečně sympatický!

211

Odpovědět

Ještě teď se směju, a budu se smát ještě hodně dlouho :D

190

Další