Trumpoty se blíží

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:11 438

Dnes tu máme jeden starší kousek. Chápu, že pro většinu z vás je Trump už fuj, ale Hra o trůny (a to, že je to celkem vtipné) to snad zachrání.

Za tip na video děkuji uživateli Ryel.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Můj příteli... Přicestovali jsme z daleka. Nemáme jídlo, vodu, jakmile budou mí lidé nasyceni, bude mi ctí... Ne, máme vážný problém s radikálním islámem. Máme obrovský problém a nemůžeme už dál být tou hloupou zemí. Tam, odkud pocházím, se k hostům člověk chová s úctou a neuráží je před městskými branami.

Pane můj, za současných okolností věřím, že je potřeba přistoupit k extrémním opatřením. Lidi, co jsou se mnou na sto procent, jsou lidi. Co to? Papež, papež byl v Mexiku, víte to? - Řekl o mně negativní věci. - Příšerné. Papežovi někdo říká, že Donald Trump není milý člověk.

Donald Trump je velice milý člověk. Pokud nás nepustíš dovnitř, všichni zemřeme. Řekl jsem dočasně, ne napořád, dočasně. Nemáme hranice, nemáme nad nimi kontrolu. Lidi nám sem neustále proudí. Musíme postavit zeď. A musíme ji postavit rychle. Nejlepší stavitel jsem já. A postavím tu nejlepší zeď, co jste kdy viděli.

A v té zdi budeme mít krásná, velká vrata, kterými se lidi budou moci dostat do naší země, ale legálně. Asi mě nemají zrovna v lásce. Tahle země potřebuje někoho, kdo umí vyjednávat. - Budeš velet Šedé stráži. - Ne a nebudu o tom vyjednávat. Žádné vyjednávání nebude, nic. Nechápeš mě, pane. To byl rozkaz. Ne, jako pardon, to teda ne.

Potřebujeme lidi, kteří vědí, co dělají. Nepotřebujeme mimina. Odmítáš splnit můj rozkaz? Jo. Mimochodem... Jo, dá se to tak říct. Olly, přines mi můj meč. Naši nepřátelé se nám vysmívají. Prý waterboarding a sami usekávají hlavy. Myslí si, že jsme strašně hloupí, to si ani neumíš představit. Svou hlavu nemám zrovna v lásce, ale nerad bych o ni přišel.

Vrátil bych se k waterboardingu. A taky k mnohem horším věcem, než je waterboarding.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi me nemaji moc v lasce :D ja nemuzu :D

20

Odpovědět

Toto bola teda riadna p******a

29

Odpovědět

Další proimigrantské video. Bože, proč.

220

Odpovědět

Je to hnus. Ale tuto debatu už lepší neotvírat. Pak se spustí xenofobové a je konec.

318

Odpovědět

Co je špatně na tom, že chce Trump omezit ILEGÁLNÍ imigraci? To by snad měla snad být samozřejmost, že nechceme, aby do naší země proudily davy přivandrovalců bez dokladů, bez jakékoli kontroly, aniž bychom věděli co jsou zač. Věřím, že spousta z nich jsou normální lidi, kteří se jen chtějí mít líp, nebo opravdu před něčím utíkají. Bohužel tímto způsobem se do země dostanou i hovada co se neumí chovat a jsou nebezpeční. Kde je ochrana hranic. Proč ho za to každej pranýřuje, nebo si z něj dělá p***l?
Daenerys říká: "...se k hostům chová s úctou a..." Ti kdo překračují ilegálně jižní hranici USA a ti co se k nám hrnou z východu a Afriky nejsou hosté. Ať se zastaví ilegální imigrace a upraví systém, který dovoluje, aby tu mohl legálně žít každý, komu se zamane.

154

Odpovědět

Jenže omezení ilegální imigrace má za následek i špiclování amerických občanů (rozhodnutí nejvyššího soudu, že 100 mil od hranice-tam žije 2/3 obyvatel země-může vláda nasadit špiclovací techniky bez kontroly místních soudů).

Argumenty proti zdi si můžeš prohlédnout ve videu "Adam ruins everything" a navíc jsi vůbec nezmínil americký podíl na znečišťování pacifiku a Mexika. Takže lidé z Pacifiku pak hledají jiné způsoby obživy a nejjednodušší je právě u USA.

Ale pojďme do Evropy: Kolik lidí zahynulo na chřipku? Jen v České republice to bylo 5 tisíc lidí. Kolik lidí zahynulo na terorismus? V České republice to byla jedna kulatá nula. Chřipku ale nemůžeš personifikovat, imigraci ano.

Takže je vidět, že lidem chybí smysl pro proporce a základní rozlišovací schopnost nebezpečí.

A proč v poslední větě odsuzuje i legální migraci? Právě zvyýšení LEGÁLNÍ migrace znamená zvýšení:
(a) nelegálové nebudou využívat služeb mafie a ta nezíská černé peníze
(b) legálové znamenají vyšší obrátky pro malé byznysy typu maloobchod atp.
(c) legálové znamenají nižší pravděpodobnost, že při útoku teroristů nezemřeš právě ty, ale možná právě legál

78

Odpovědět

Pssst to se nesmí říkat

10

Odpovědět

No uvidime jak si povede Trumpy za par tydnu mu to zacne.

20

Odpovědět

Xardass - překladatel jednoho muže :D. Aspoň máš nejméně 4 roky co překládat. :)

61

Odpovědět

Slniečkársky spolok ? Alebo len autor je pošahaný...

945

Odpovědět


Odpovědět

IMHO Trump je to nejlepší co se mohlo stát a co se dít bude. Ten člověk dokázal zvednout kurz dolaru jenom tweetem, představte si co dokáže až bude prezidentem. MAGA!

2335

Odpovědět

Asi ti nic neříká ekonomika nebo spekulace...?

74

Odpovědět

+AhojA tebe hovoria niečo pojemy sarkazmus alebo irónia?

01

Odpovědět

Aha. A proč je pro nás vysoký kurz dolaru pro Čechy výhodný?

Povídej, koloušku.

03

Odpovědět

+orcinusorca2016orcinusorca2016
Tak takhle blbou otázku jsem snad ještě v životě neslyšel.$ je absolutně univerzální měna, každej stát na světě ho má jako svoji rezervu, je to měna která ovládá svět, nikoliv libra či euro ale dollar. Od ceny dollarů se odvíjí všechny měny na světě včetně České koruny.

23

Odpovědět

+RaptorAno, dolar je rezervní měnou. Jenže právě proto, že je univerzální měnou mají jeho výkyvy na světovém trhu pro Čechy a českou korunu dost klíčové následky.

Chceš kupovat ropu/jiné světové komodity? Zaplať v dolarech. Takže k růstu ceny za komoditu se musí připočítat ještě pohyb hodnoty dolaru vůči koruně.

Chceš si půjčit na světových trzích? Napiš tam buď dolary, nebo eura. Takže k úroku za úvěr se musí ještě česká vláda zajistit proti pohybu hodnoty dolaru vůči koruně.

Jinak představa, že když máme trezory plné dolarů a při jejich nynější ceně máme vlastně v trezorech více, platí POUZE pro domácí trh (zjednodušeně: místo peněz na dvě fábie máš peníze na tři fábie; ale stále na vagon ropy, vagon pomerančů a vagon zahraniční elektroniky).

01

Odpovědět

Osobně se též těším na nové cd trumpských písní.
Třeba na hradě Trumpoři, světla už nehoří, má Ivanka šla už dávno spát...

910

Odpovědět

Zkus to ještě do třetice, třeba budeš konečně vtipnej.

164

Odpovědět

+Bard...Od těch dob, co jsou tam Trampové...

40

Odpovědět

+BardNejde o to, abych byl vtipný, ale o to, abys mě přechytračil.

34

Odpovědět

On je určitě Azor Ahai...
Protože noc je temná a plná Trumpů.

140

Odpovědět

K dokonalosti tomu chyběl ještě Barack nebo Hillery :D

86

Odpovědět

Slyšel jsem ho říkat na konci "water bombing"?

03

Odpovědět

Je to určitě "waterboarding" (populární výslechová metoda nejen v USA). Pokud jsem dobře viděl, bylo to tak i v titulcích.

70

Odpovědět

GoT je ale také už ohraný fujtajbl.

541

Odpovědět

fujtajbl je ale také už ohraný Patejl

194
Další