2020 (feat. Patton Oswalt)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:3 318
Hlas Upřímných trailerů se nám rozhodl zrekapitulovat rok 2020, hranou adaptaci knihy Zjevení.

Přepis titulků

Od světa, který vám dal 1918, 1347 a Woodstock 99, přichází rok, který chceme co nejdříve uzavřít, i když opravdová bolest začne až v roce 2021. Já jsem cesta. Ups, pozor na spoilery. Upřímný 2020 Po dvou měsících blažené nevědomosti plné ježka… Cítili jste se někdy tak naživu?

…se spustil nový virus, který postihuje všechny stejně, přinutil svět odložit své rozdíly, pracovat společně a spolupracovat, aby… Dělám si srandu, však víte, že jsme všichni pořád dělali blbosti, opravdu nás spojil jenom Pán tygrů, věřili byste, že vyšel teprve před 10 lety? Zapněte si tuto hranou adaptaci knihy Zjevení plnou ohňů, hladomoru, morů a dalších znamení času konce, obsahuje karantény, které trvaly tak dlouho, že nám došly postapokalyptické filmy k porovnání.

Tento rok je nanic, lidi. Tenhle rok je nanic? To je všechno, co na tohle lovecraftovské peklo máš? - Patton Oswalt? - Ano, dlouhodobý posluchač, ale poprvé volám. Ujišťuji se, že budeš naprosto upřímný o roku 2020. - Pamatuješ si Avengers: Endgame? - Myslím na to jednou denně. Samozřejmě, že ano, dobře, vzpomínáš si na ten moment „nalevo“, Kapitán je mimo, má špatné vyhlídky a najednou naděje, ale pak místo Wakanďanů, čarodějů a fešáků s 0 % tuku, kteří prochází portály, jsou jenom lidské sr*čky.

Jen nekončící proud průjmu jako z hasičské hadice přímo do kapitánovy pusy a očí. To je 2020. - Wow, to je upřímné. - Ano, spíš takhle, tak pokračujte. Zrušte si plány a zakryjte si webkamery… Ó můj bože, Jennifer. …protože celý rok nikam nepůjdete.

Bylo to 84 let. A nyní, když se HBO chová ke kinům jako k Lennymu na konci O myších a lidech, novým domovem zábavy je váš domov a novým domovem práce je váš domov a novým domovem školy je váš domov a novým domovem vašeho domova je… asi ulice, protože jak mám platit nájem, když je všechno zavřené? - Pomohlo by, kdybychom ti s kamarády zase zazpívali Imagine? - Ne. - A co takhle Dreams od Fleetwood Mac? - Možná. To je lepší.

Ale je tu světlo v temnotě, a tím světlem je záře monitoru, na kterém teď jste, když streamujeme tak moc, že si ISP vzpomněla, že si s internetovou neutralitou před dvěma lety utřela zadek. Ale než ta párty skončí, budeme koukat na seriály, které nám pomáhají úteci do časů před… Dvoumetrové rozestupy, no tak! Uvedení filmů online, kvůli kterým hodně platíme jen pro nadšení z něčeho nového, nebo možná ne, a užijte si další pohodlnou noc doma se svými milovanými, kdy se rozhořčeně hádáte o tom, na co koukat…

Korunu už jsme viděli celou dvakrát, můžeme se prosím podívat na Špínu Baltimoru, než bude vakcína? Ten odporný program postrádá způsoby a uhlazenost. Přestaň předstírat, že jsi královské krve, nemáš na to rodokmen. - Frasiera? - No dobře. Takže se poplácejme po zádech za to, že jsme přežili 2020, i když jakýkoliv rok s velkou válkou nebo krizí byl horší, jen nebyl Twitter, abychom si stěžovali.

A pojďme vstříc rozptýlení, jako jsou sociální média, filmy, televize a hry, nejen proto, že nám pomáhají se dostat skrze tyto těžké časy, ale protože zůstat doma a jíst dobroty na teplém gauči teď zachraňuje životy. Slyšíš, mami? Kdo teď potřebuje jít ven si hrát? A běž mi udělat sekanou, jo, za chvíli mi začíná hra. Hrají: Nikoho nezajímalo, kdo jsem, dokud jsem si nenasadil masku, Ameriko, jsi v háji, Ameriko, jsi v háji, ale soucítíme s tebou, Nejvýdělečnější film Mizerové navždy, Konečně vidíme ufony, Nejlepší vůbec za 500, Zrovna když jsem si myslel, že už nemůžeš být hloupější, uděláš něco takového a úplně se vykoupíš a Miliony lidí, kteří promluvili a nechali se slyšet tak, že si vydupali vypuštění Snyderovy verze.

Přežívání Pamatujete rok 2016, kdy zemřelo 5 celebrit a všichni říkali, že to nemůže být horší? Viděli jste někdy nějaký film? Co jste mysleli, že se stane? Nemyslím, že by to mohlo být horší. Horší už to být nemůže.

Aspoň už to nemůže být horší. Aspoň už to nemůže být horší. Má to i světlou stránku, už to nemůže… - Promiň, chystal ses říct horší? - Ne. - Ne? - Ne. - Jsi si jistý? - Naprosto. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

M.E.H.

20