Aladdin (2019)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:6 247
Na bezduchou prvoplánovou korporátní předělávku... to překvapivě není tak zlý! Jen si v některých scénách pletou Aladdina s Princem z Persie... ale co, východ jako východ, ne? 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od Guye Ritchieho, režiséra Sbal prachy a vypadni, Podfu(c)ku a Prcek dostal po prcce... Dobře, to poslední jsem si vymyslel. Přichází další kouzelná pohádka, která pokládá otázku: Co kdyby chudáci mohli zbohatnout? Aladdin! Tentokrát s živými lidmi! Slyšeli jste všechny stížnosti na hrané předělávky: jsou to bezduché padělky, plané příběhy psané korporátem, cynická továrna na peníze bez rizika.

Jo, to všechno víme, ale co se bezduchých předělávek týče, tenhle je tak nešikovně zábavný, že mu ten zbytek odpustíte. Je nešikovný, ale okouzlujícím způsobem. Nebo vám aspoň připomene zpívanou atrakci Agrabah z Disneylandu. Můžem pak jít do Galaxy Edge? Dal bych si jídlo od Jizzáků! Vítejte v Agrabahu! Rádoby arabském divadle s parkurovými překážkami!

Parkur! Obdivujte novinky ve známém příběhu, třeba služku, se kterou by Džin rád... pokecal. Jasmíninu časomrazící superschopnost a Disneyho nucený multikulturalismus. Tak se to ve Skotsku říká, že? Ale nebojte, dospěláci, tolik změn nám v té pohádce nenadělali. Naopak, všechny postavy jsou furt dvojrozměrné, s neznámými herci, kteří, krom Jasmíny, neznámí zůstanou. Aladdin, který si ani neobrousil bradavky, Jaffar, který se ze slizkého hada změnil ve slizounského prodavače konopných olejíčků, a Jasmína, která nepotřebuje chlapa, protože už má na pomoc ženskou!

- Napustím vanu. - Hm, možná měli prodat ji. - Ona aspoň ví, že za chleba se platí. - Tu máte chléb. - Zlodějka! Zlodějka? Ne, já jen nemám peníze. Nudíte se? Budete, dokud nepřijde Will Smith a trochu to nerozjuchá. Nenechte se vyděsit trailerem, ve filmu byl o trochu míň hnusný. Sledujte, jak se Disney snaží napodobit kouzlo Robina Williamse obsazením jiné rychle mluvící hvězdy z devadesátek.

A tak velkej Will vtipkuje, tančí a zpívá s autotunem... K další arabské noci... Než ho posledním přáním pošlete... odpočívat na loďku? Přišel čas povědět vám příběh. Znamená to, že celej film je Willův výmysl, kterým chtěl zabavit Jadena a Willow z druhé ruky? Respekt! Shromážděte rodinu k nadčasovému příběhu o prolhaní se k moci, který by byl zajímavější, kdyby byl o Jasmíně, Jaffarově vzestupu, nebo o tom, jakým úchylným křížením vznikl Jago.

Kdo je chytrý kluk? Nebo o Frantíkovi, co napsal, nebo ukradl Aladdinův příběh, a plácl ho do svého překladu Tisíce a jedné noci. Ale jako kopírka Aladdina bez Robina Williamse to docela ujde. Což za něco stojí. Prý za nějakou tu miliardu.

Konec. Hrají: Vykrádač Williamse, Miluju lampu, DJ Jazzy Min, Kobra! Sním o Džínym a zvířátka hrající na bicí. Disneyho trezor, "Neposlali ty nejlepší z Arrendalu." Život koberce a "papoušci tomu nerozumějí".

Sbal Džina a vypadni. - Můžeš ten zákon nechat zmizet? - Jako by nikdy nebyl. Týká se to i pravidel v Monopolech? Ptám se pro kámoše.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Horsi uprimnej trailer jsem nevidel

84

Odpovědět

je to viacej reklama na film ako úprimný trailer :/

83

Odpovědět

1:22 ma rozsekalo :D

00