Galaxy QuestUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:5 657
Do nekonečna a... Tedy, nikdy neustup, nikdy se nevzdej! Aneb nejlepší Star Trek v dějinách lidstva vůbec není Star Trek. Aneb kdo koho vlastně vykrádá? Aneb záleží na názoru J. J. Abramse? Aneb... víte co, podívejte se sami.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Ve vesmíru plném trapného Star Treku... - K čemu bůh potřebuje hvězdnou loď? Ten nejlepší za dekády neměl se Star Trekem nic společného... a přesto všechno společné se Star Trekem. Páni... Galaxy Quest. Velkorozpočtová sci-fi meta komedie o maličkém fandomu z devadesátek. Páni, jako by chtěli prodělat majlant. Zkrátka satira starého seriálu, trefné ztvárnění fanoušků a úžasně vtipné postavy, to vše v dokonalém akčňáku.

Který končí tím, že filmoví herci hrající seriálové herce hrající posádku hrají neexistující seriál naživo před herci hrajícími fanoušky, co předstírají, že je to skutečné, až na to, že je to skutečné... Je ten film geniální, nebo hulím to, co Tony Shalhoub? Hele, povídali, že... ty generátory to nezvládnou. Když si vyhořelé herce někdo splete s postavami jejich seriálu, jejich ega a neschopnost můžou zničit celou civilizaci.

A když váš film potřebuje vyhořelého herce s velkým egem, voláte Tima Allena. Ztvární planou kopii kapitána Kirka, která by nepřežila v #MeToo období. Podivná mlha na této planetě vyvolává zvláštní myšlenky. Aspoň že Allenův jediný pokus o opravdové herectví vylepší zbytek skvělého obsazení. Sigourney Weaver se ze silné ženy změní ve dva melouny v neoprenu. Sam Rockwell má jedinou chybičku – vůbec ve filmu netančí.

A dokonalý Alan Rickman ztvární herce, co nemůže vystát Tima Allena, protože je hercem, co nemůže vystát Tima Allena. Jasně, vždycky to musí být o tobě! Jaká sbírka talentů! Víte, že tam byl i Dwight? Dělali na tom i Bořiči mýtů! Co když jsou tohle Destiny's Child? Užasněte nad filmem, který předpověděl vzestup fandomů v době, kdy internet vypadal takhle. Ta stránka furt funguje. Skvěle zachytil naši posedlost zbytečnými detaily.

Sekvence je: 2, 2, 4, 2... Fakt, že superfandové si pletou fikci s realitou. Naprogramovali jsme syntezátor podle místa vašeho narození. A pochopil, že snem fanoušků není vydat se za dobrodružstvím, ale utvrzení, že sledování seriálů nebyla obrovská ztráta času. - Je to skutečné. - Věděl jsem to! Nepředpověděli ale, kolik peněz se na nerdech bude vydělávat. Kdyby byl Galaxy Quest skutečný, na streamech by na něj nikdo nekoukal.

A udělali by crossover s Orvillem. Moment, vykrádá Orville Star Trek, nebo Galaxy Quest? Tak si v pohodlí užijte podceňovaný film, nebo aspoň málo sledovaný, i když má vlastně pro každého něco. - I když ho propagovali jako trapnou komedii. - Chceš si to zkusit? Nepředstírají, že jsou hrdinové... Ale zamiluje si ho každý, kdo ho uvidí. Hlavně lidi ve vedení. - Říkali jsme, že náš nejoblíbenější Trek film je Galaxy Quest.

- Geniální. Vidíte? J. J. ho žere! A s jeho názorem každý souhlasí, že? Hrají: Do nekonečna... Teda, nikdy neustup, nikdy se nevzdej! Bradavková. Beze srandy, vřelé díky Alanu Rickmanovi. Můj úžasný přítel Monk. Čau, já jsem nerd a tohle je počítač. A...

Comic Con. Star Trek: Hluboký střih devět - Jebat! - To neřekla!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo to neviděl, tak pozor na verzi dabingu. Nebo koukejte s titulkama. Jak už to bývá, objevil se druhý dabing a samozřejmě je špatný. Ke komediím vždy udělá druhý dabing někdo, kdo neumí pořádně anglicky a postrádá smysl pro humor. VŽDY.

240

Odpovědět

užasný film hned jsem si ho pustil znovu :D

110

Odpovědět

Ty bláho. 20 let starej film a já ho pořád žeru.

341