Godzilla II Král monsterUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:6 041
Nadšené recenze praví: "Po celosvětovém úspěchu filmů Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsvěta: Godzilla II Král monster." Trailerový hlas jejich entuziasmus samozřejmě nesdílí...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Godzilla z roku 2013 se vám líbila... celých pět minut, kdy byla vidět. Přichází pokračování, které vás vyslyšelo, a naopak... to... přehnalo. Prásk! První záběr – Godzilla! Bum! Ještě víc Godzilly! Kdo má radioaktivní dech, dva palce a jméno v názvu? Dinouš! Godzilla II Král monster Připravte se na dvě dlouhé hodiny plné nonstop kaiju akce.

- Ježiš, oni se vraždí! - Mayday! - Kterou skoro uvidíte skrz sníh, vodopády, moře vody v oceánu, bordel ve vzduchu a cokoliv, co se děje tuhle... Godzilla chraň, že bysme viděli souboj monster během dne! Beru zpět. Když zrovna nebudete švidrat na efekty, strávíte čas s lidskými hrdiny. Je mi líto, ale musí to být. Máme tu Russelovy, typickou rodinku.

- Máti je vraždící maniak. - Víc při smyslech být nemůžu. - Eleven zanevřela na wafle. - Vejce, tousty a tohle byla slanina. A tatík je profi naslouchač zvířatům. Sledujte jejich časem zkoušenou romanci, kdy kluk potká holku, která vyrobí zařízení na mluvení s velrybama, Godzilla jim sežere syna... myslím. Holka to překalibruje na mluvení s kaiju, kluk se opije a žije s vlky na chatě Tonyho Starka, holka se spojí s eko-teroristy a probudí starou vesmírnou potvoru, kluk vylepší schopnosti pozemské potvory atomovkou a...

moment! Tohle všecko se tam stane? Tak proč je to furt taková nuda?! Šest Emmy a pět nominací na Oscara hraje ve velkorozpočtovým Sharknádu... Sally Hawkins zabijou během chvilky, Ken Watanabe se před smrtí snaží co nejvíckrát říct Godzilla... Godzilla. - A Charles Dance... tam je taky. - Bereme si ho. Ostatním skvělým hercům zbyde jen sledovat obří potvory.

- Má sledovat a studovat Godzillu podle svého. - Dovoluje nám to ji sledovat. - Godzilla zmizela z radaru u Venezuely. - Budeme hledat dál. A když je najdou, čučí jak sůvy z nudlí... Zhlédněte miliontou verzi akčňáku, - kde padouch ničí lidstvo pro dobro planety. - My jsme ta infekce. Která zklamala publikum a vydělala kulové, ale protože Godzilla vs. Kong už je v produkci, je to doslova nad jejich síly. Jupí!

Už se tomu nevyhnem! Alfa samec je chamtivý korporát! Hrají: Jasný zrak, čistá srdce, kaiju! Typická kaidžovská matka. Titáni, do toho! Starý muž plný výčitek čeká na smrt. Proč nesvedla i tyhle potvory? Pravá ruka krále Ghidory. Respektujte originál a nacpěte ji do malé mušle! Být po mém, Godzilla třetí film nedostane.

Prsatá Líza. Tak pojď, krásko, jsi můj motýl, Mothra, bejby! Divoká křídla z Mexika. Budování série. - Kolik jich tam je? - Sedmnáct. A medvěd z Osvícení? Co té rodině hrabe? Ať se poperou. Moje znalosti jsou ze sledování Černobylu, ale... tohle je hodně, hodně špatný, co?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V jedničce všichni fňukali, že ji bylo vidět málo. Ve dvojce všichni fňukali, že ji bylo vidět až moc. Já tomu nerozumím. Neříkám, že to bylo terno, ale furt koukatelné.

20

Odpovědět

Když si vezmete velikost světa tak aj stovka tak velkých potvor by lidstvu udělalo hovno a větsina lidí by je nikdy neviděla.

36

Odpovědět

Stares are back!!!!!

41

Odpovědět

V tejto serii chyba Jean Reno :D

160