Hobbs & ShawUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:5 697
Hollywood recykluje a dělá spin-offy úplně ze všeho. A my se ptáme, je to nutné? Pamatujete si Hobbse a Shawa? Tenhle film evidentně taky ne!

Přepis titulků

Tento díl vám přináší Never Surrender, dokument o Galaxy Questu. Více na Fandom.link/NeverSurrender. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Rychlezběsilá série je na vrcholu! Ale když je rodina na kordy, musí je spojit spin-off. Však každá rodina má spory, trochu pasivní agresivity a šílenýho strejdu, co by neměl mít Instagram. Rychle a zběsile uvádí: Hobbs a Shaw.

Pamatujete Hobbse a Shawa? Tenhle film taky ne. - My jsme je nezabili. - Na to se*u. Jdu pro s*áče, na který mám zatykač. - Nikoho jsem nezabila. - Já vím, že ne. Ale dostanete Rocka s Jasonem Stathamem, který jsou do puntíku stejní, jenže Shaw má lepší image, tak se nenávidí. Von je naprostej debil! Nenávistí myslím, že se milujou od chvíle, co je spolu zavřeli. A tak se svých pocitů bojí, že je skrývají za řeči o svým nádobíčku.

- Někdo si něco kompenzuje. - Sorry, jestli je to volný v rozkroku. - Jan Ptáček. - Jseš nenápadnej jak buldočí koule. - Někdo flirtuje tak, že do druhých reje. - I ta holka to vidí! Sledujte, jak tyhle dva cosplaye suspenzorů společně zachrání svět. Na misi, kterou nikdo nebere vážně, - Lidstvo je v jejich rukou. - Mám v paži genocidu... musejí vytáhnout McGuffin virus z Vanessy Kirby, která je zároveň Shawova ségra a Hobbsova homozástěrka.

Nikoho neoblafnete, když o sexu mluví jak čtyřicetiletý panic. - Abych mohl tančit hula v leže... - Ženský prso je jak pytlík s pískem. Nechám ji šplhat na tuhle horu znovu a znovu. A ona řekne: "Jó, dělej mi to, super!" Připravte se na zmarvelování filmů o autech, který už tak byly dost ujetý. - Ale teď jsou z nich hrdinský eposy. - Jsem černej Superman! Bez vysvětlení, proč jsou nezničitelní. Asi si řekli, že když Marvel táhne a vydělává, zvládneme to taky?

- Tuhle hru znám. - To není tvůj hlas. - Mluv normálně. - Však mluvím normálně. - To teda ne! - Mluvíš hlubším hlasem? - Mluvím normálně! - Musíme vytáhnout Micka Jaggera. - Ne. - To zní jako zábava. - Co takhle Pomoc? - Co? - Pomoc. - Ne. - Bude se ti to líbit. - Nebude. Ačkoliv Rock by věděl, co s Thanosovou rukavicí. Otoč ho bokem a narvi si ho do...!

Dekády omílaná zápletka se vrací. Lidstvo se samo zničí roku 2096, ale když naplníme vizi Etionu... Do háje, už zas?! Mrkejte, jak hoši sejmou technologický gigant, který může ovládat média a názor veřejnosti, sídlí v tajném bunkru se snadno dostupnými plány... Facebook! Teda... Etion! Ale místo mlácení Marka Zuckerberga zmlátí ještě silnějšího robota: Idrise Elbu a jeho nejlepšího kámoše – motorku!

Spojení člověka se strojem nahackuje soundtrack a zkazí nám honičky svým rapem. Ale tenhle Terminátor má slabinu – dva chlapy naráz! Je tohle film, nebo slash fanfikce? Už si nejsem jistej. Tenhle rychlozběsilý díl je sice víc macho než sám Torreto, ale má dost rychlých aut, zběsilých výrazů a holých zadků, aby mezi ostatní zapadl.

Protože když máte Rocka, Stathama a jednoho z režisérů Johna Wicka, dostanete devadesátiminutovej nadupanej letní akčňák, co je o 45 minut delší, protože Rock chtěl výlet na Samou. Hrají: *Stathamovy zvuky* Má být stejně stará jako Stathamova postava. Jasně... Zločinná Mirrenová Ruská superpadouška Eliza Gonzales.

Jasně... Má Roman Raines nošení vestičky zapsané v každé smlouvě? Není malých rolí, jen malých herců. Kamínek. Ten sklep pro špióny. A tajný agent Pikachu. Právě proto tě nesnáším. Protože zabil Hana a spoustu dalších nevinných lidí? Ten tvůj hlas.
 

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď mi připomněli, že zabil Hana! Šmejd anglickej

70

Odpovědět

Han žije :D

00

Odpovědět

Koukatelná blbůstka, když vypnete hlavu tak pohoda.

70

Odpovědět

To uz bolo fakt na hrane, aj ked som hlavu vypol kompletne... :/ Napr. scena v tovarne

73

Odpovědět

+hmmmmJj, je no, zase se dalo koukat na tu holku, tak se to nějak srovná.

50

Odpovědět

dve hodiny filmu 3/10 päť minút ryana reynoldsa 10/10

36