Honest Trailers – WarcraftUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:11 940

Trailerový hlas pozná úděsný film na sto honů, ale když je to úděsný film podle počítačové hry, musí mu s recenzí malinko pomoct expert (MatPat z YT kanálu Game Theory).

Poznámky:

  • Trailerový hlas říká Gamora místo Garona, možná jako narážku na Strážce galaxie, anebo si je prostě popletl. Obě hrdinky jsou zelený a sexy, tak co... :D 
  • Pro všechny nerdy jsem se snažila psát jako gamer, ačkoliv můj největší herní úspěch je dráček Spyro na PS1.

Poznámka k poznámce:

  • A stejně jako hlas Upřímných trailerů nebyl na recenzi sám, ani chudák hAnko nebyla na všechno sama a korekturu dělal někdo, kdo ve Warcraftu i ve Wowku utopil více času, než by bylo zdrávo... A prý že mi ten rok čistého času zabitý hraním MMORPG k ničemu nebude. Pche!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Podle populární série realtimových strategií a jejího... příběhu... Postavíš město, ve kterém bude nejméně šest farem. ...vznikl snímek, který postrčil vývoj zfilmovaných videoher. Od hnusných nízkorozpočtových slátanin k hezkým vysokorozpočtovým slátaninám. Hezký krůček po krůčku. Jednou to vyjde. Vítejte v zemi Azeroth, kde království Stormwind přepadli orkové z planety Draenor.

Jenom klan Frostwolf pod vedením náčelníka Durotana odolává Gul'danovi a jeho temné magii. Nyní musí skupina lidí, kteří znají herní příběh, - porozumět tomu, co jsem právě řekl. - Cože? Svůj úkol začnete nejdražší cutscénou, co nejde přeskočit, a pohltí vás svět orků plný jejich obrovských zubů, zubních piercigů, zubatých brnění, zuby ozdobených košíků na děcka, zuby, co si škubou na památku, a zubů, skrz které tahle herečka nemůže mluvit.

- Nech válečníky uctít tradici. - Co to říkala? Uměle vytvořené postavy budou hýřit emocemi, zatímco skutečným hercům to moc nepůjde, a tak se půl filmu budete nudit ve společnosti: Lothara, udatného válečníka, kterého unaví jedny schody. Krále Monotóna Nuditele. Jsem král Llane, chtěli jste se mnou mluvit.

Medivha, čaroděje, který po těžkém dni relaxuje ve vířivce. Garony, půlorka s vrozenou vadou být sexy. A... proč do toho zatáhli Glenn Close? Společně se zamotají do zápletky o otcovství, přijetí a zneužití moci... Můžeme zpátky k těm orkům? Tohle je nuda. Zírejte v úžasu na tuto příliš ambiciózní fantasy, kde obě strany mají své hrdiny i zloduchy a ve snaze nacpat celou Hru o trůny do dvou hodin máme šest hlavních postav, které se vzájemně na pětkrát zrazují.

- Strážce nás zradil. - Kde je čest ve zradě vlastních lidí? - Zrádcem je Gul'dan. - Měli jste věřit náčelníkovi. Což vede k vyvrcholení, které nevyřeší naprosto nic. Možná bude skutečný konec součástí datadisku. Takže pokud jste milovali sérii Warcraft pro její příběh, ale nesnášeli její roztomilý humor... Jako Yoda zním snad?

Nebo pokud vás rajcujou chlapi čučící do map... Zásobování zde. Ukaž, odkud pocházíš. Masakrování koní... A kouzelný oči omotaný spirálama... Pak podle výše tržeb jste pravděpodobně z Číny. Hrají: ten hlavní ork, jeho... kámoš? Ten prťavej čaroděj... To nedám.

Není tu ňákej fanda Warcraftu? - Víc neprav, můj epický mounte. - Jak jsi mi to řekl? To je Sir Anduin Lothar, Lev Azerothu, nositel bájného meče Quel'Zaram. Gul'dan z klanu Stormreaver, mistr Stínové rady a warlock-- Musíš to tak okecávat? Věrná kopie Stormwindu s barevnými střechami čtvrtí - a s přepravními gryfony. - To je důležitý? A když se kouknete pozorně, je tam i Harvest Golem - nebo taky mazlíček Tiny Harvester.

- To bylo česky? A ikonický zvuk murloků z Elwynnského lesa, který nás provází od počátku Wowka. - Nerde! - Noobe! Úsvit planety orků. Už se těším na LOL film, co vyjde se šestiletým zpožděním.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"To bylo česky?" - ach, neznášam keď takto prekladajú "english".

816

Odpovědět

Ono když to přeložíš to bylo anglicky tak je to divný taky. To si nevybereš.

80

Odpovědět

+PepíkMožno, ale v tomto prípade vieš, že jazyk, z ktorého sa prekladá je angličtina, a teda človek, ktorý tu hovorí je Američan - prečo by teda hovoril po česky? Totálne to búra kontext.

To je akoby sa dvaja bavili medzi sebou po španielsky, a Angličan by sa ich opýtal, či nemôžu hovoriť po česky, lebo takto im nerozumie.

39

Odpovědět

+RezolutUž som to tu riešil. Ale oni sú tak jednoducho zvyknutí prekladať. Všimni si české preklady v TV, to je to isté. Prekladať čo by sa prekladať nemalo, pretože by to vraj stratilo pointu a človek s IQ 80 by to nepochopil.

33

Odpovědět

+Velrybí hovězíNaozaj to odôvodnil niekto tak, že by to niekto nepochopil?

14

Odpovědět

Rezolut: Řešíš kraviny.

93

Odpovědět

Dobře že jsi se ozval! Však se mnou to málem taky švihlo o zem... - neuvěřitelná drzost, co??? On si ten překladatelský zaprodanec dovolil přeložit místo "to bylo anglicky" na "to bylo česky?" - strašný! hrozný!!, příšerný!!!!... Mě hned tak něco nenaštve, bo řeším jen opravdu důležitá životní témata, ale tohle mi teda hnulo žlučí!!!
Jak si to jen může - pacholek jeden - i při vší své nadutosti dovolit...? Kdo si myslí že je, viď? Škoda že není 16 století - okamžitě bych ho předal inkvizici a nechal zaživa upálit - buřiče jednoho!!!
Je dobře že jsi na to upozornil, protože je tu alespoň někdo kdo prostě ví co je na světě důležité a nebojí se ozvat! Rozhodně se s podobně významnou připomínkou ozvi i v budoucnu ať onen prokletý překladatel ví za co se bude v brzku smažit v pekle... hmm... prej česky... no jako chápeš to...??? Neodpustitelné!!!
Prej bychom měli být vděční za to že pro nás něco překládají - to tak - to je jejich povinost překládat tak ať nás to nenasere!!!

40

Odpovědět

+koubelkaA je to ještě horší...překládala to HOLKA! Smí se to vůbec?

01

Odpovědět

Lothar viking co jako vždy hází držky, čerstvě narozenej malej thrall/goel, kejhakící murloc, kdesi cosi, nařvanej guldan, hrc prc a nic.
No celkem to ušlo.
Proč? Protože film neni podle hry(ani RTS ani MMORPG) ale podle románu kde se zrovna náhodou vyskytuje většina postav. Technicky by Arthasovi nebylo ani 15.
Sam Raimi udělal co mohl, já jen děkuju za to že to zase totálně nedojebal Uwe Boll.
Spyro 1-3, Crash Bandicoot 1-3 na PS one, a nap PS 4 remastered a dohráno na 120%.
No a teď si fanoušci Naughty Dog od "é trojky" pochvalujou Uncharted 6 a The Last of Us 2 :D
A zbytek lidstva zřejmě řeší jestli bude film na kdejakou dávno zprofanovou předdimenzovanou a prostě pomrvenou blizzardskou hru.
Hlavu vzhůru, snad ten Geralt z netflixu nebude tak strašnej. a poslední řada GoT .-)

29

Odpovědět

hustej matros, chci taky

180

Odpovědět

Na efekty ten film byl pěknej, jako většina blizzard animací. Ty herecký výkony.. to byl děs. Ale i na to by se dalo zapomenout pokud by nemluvili.. snad v životě jsem neviděl film s tak šílenejma dialogama.

52

Odpovědět

Preco vlastne nespracovali ako film hernu seriu Warcraft 3 ? Ved na tom fical v najlepsich rokoch cely svet. Fakt tomu nerozumiem preco natocili uplne iny pribeh

92

Odpovědět

Tiež tomu nerozumie. Warcraft 3 má super dejové línie na réžiu. Frozen Throne by som si rád niekedy pozrel na plátne. Hlavne Arthasov príbeh

121

Odpovědět

Pretože museli nejak vysvetliť, ako celá vojna začala.

92

Odpovědět

+NepoviemAkoze z toho chceli spravit seriu ? No, nebol to dobry napad. Seria kludne mohla zacat s w3

31

Odpovědět

+NepoviemWelp... to se jim moc nepovedlo... tohle nevysvětluje vůbec nic. Udělat to jako film byla prostě blbost... když dokážou udělat 3 filmy z Hobita, tak z Warcraftu by jich muselo bejt tak 50 a stejně by tam hodně věcí chybělo.

50

Odpovědět

+BullOverFurt je to film převážně určený hlavně pro fanoušky Warcraftu, takže se tam prostě očekává znalost světa. Naskočit přímo do trojky (jakkoliv by to bylo na filmové zpracování nejsnazší) by asi taky nebylo optimální řešení. Možná se z toho měli snažit udělat seriál no...jen je podle mě škoda, že díky malé návštěvnosti asi nikdy nevyjde pokračování.

40

Odpovědět

+naheCZJá si naopak myslím, že klidně mohli naskočit do trojky s příběhem Arthase.
Problém je, že borci z Warcraftu měli hru a potřebovali k ní příběh, tak se v podstatě inspirovali kde mohli a příběh Arthase možná trochu připomíná Star Wars, co?
Arthas, kterej neúplně poslouchá Uthera (Obi-Wana) co jde vymlátit ty lidi a přejde na temnou stranu...
Taky se psalo, že celkem dost vykradli i Pána prstenů.
Nicméně radši si pustím na YouTube sestřih vedií z kampaně w3 než tenhle nudnej film.

10

Odpovědět

Naprosto souhlasím. To je přesně to, co jsem říkal od začátku, že měli udělat příběh Arthase, protože je to dost silný příběh a nějaké vysvětlení světa si mohli nechat na prequel, kdyby to bylo úspěšné. A mohli se inspirovat Pánem prstenů a natočit tři filmy najednou, protože příběh Arthase a boj s Plamennou legií by rozhodně nestačil na jeden film, aby mohl být kvalitní. Tím, že by natočili tří filmy najednu, by dost ušetřili. No bohužel se rozhodli vydat jinou cestou. Ale pro mě dobrý film, bohužel ne úspěšný.

00

Odpovědět

a přesto je to nejlepší adaptace počítačové hry :)

122

Odpovědět

jea... jen ten smajlík nesedí, ona je to spíš smutná věc

01

Odpovědět

+BullOverto měl být optimistický smajlík, jakože se blýská na lepší časy

20

Odpovědět

Jako věrný fanda Warcraftu jsem si film užil, ale chápu, proč se velké části publika nelíbil :/
Celý film bych shrnul jako špatný nápad. Herecké obsazení lidí (orkové byli super), nepřehledný scénář a příliš krátká stopáž, kvůli které nebyl divák vtažen do tak rozmanitého fantazy světa. Nám nerdům nezbývá nic jiného než se chytnou za hlavu a ptát se: PROČ?

111

Odpovědět

Jako verny fanda Warcraftu, sem si film teda moc neuzil. Hlavne po vizualni strance. Nechapu,jak mohli takhle zprasit ty orky... Ve hre jsou temer stejne vysoci jako humani. Jak ve warcraftu, tak i ve wowku, Jsou jen robustnejsi. Ve filmu to sou hovada jak Hulk, ktery hazej kone po lidech na desitky metru... Takhle zprznenou predlohu sem vazne necekal....

12

Odpovědět

Pět hvězd filmu, nikoliv videu. Jen velká škoda, že to nebyl kasovní trhák, dočkali bychom se možná Diablo filmu, i když spekuluje se o seriálu....jupí, snad se netěším předčasně.

29

Odpovědět

Proboha snad už Diablo nechaj v klidu zemřít. Trojkou to jméno úplně zničili a ještě ho zprznit nějakym seriálem.. Activision by to měl vzdát a vrátit Diablo Condorům

40

Odpovědět

+KantroxJako nechápu, sice jsem nebyl z trojky nadšenej, a většina změn byla k horšímu, nicméně i tak pořád to byla nejlepší nová Diablovka na trhu. Když to srovnáte s Patch of Exile a nebo Grim Dawn což je tak asi největší konkurence, tak pořád na Diablu 3 nahrála drtivá většina lidí mnohonásobně víc času než na konkurenci.

00

Odpovědět

+HMTDTrojka těží jenom ze jména. To co začali na začátku prodávat nebyla ani beta a dovolili si nám to naservírovat za plnou palbu. Tady už šlo vážně jenom o prachy. Kdyby se trojka nejmenovala Diablo, neštěknul by po ní pes.

00

Odpovědět

+KantroxMožná to bylo ze začátku trochu zabugované, ale pokud jste v komunitě hráčů kteří mají rádi vyzvi tak vám spousta hráčů řekne, že to bylo vlastně ze začátku nejlepší. Bylo to dost těžké, a vybavit postavu bylo náročné. Místy to připomínalo ZIEL mod pro D2, člověk občas skutečně přemýšlel jak něco porazit, třeba bos z druhého aktu se nefarmil, a na Hardcore bylo hodně obávaný. Jinak si nemyslím že máte pravdu, jasně jméno hraje roli, ale jak říkám konkurence má třeba lepší balanc lootu, větší vyzvu pro běžného hráče, ale v celkovém součtu kladů a záporů prostě prohraje.

00