Hra o trůny #3Upřímné trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:11 646
Po poslední sérii tohoto kultovního seriálu musí samozřejmě přijít také poslední část Upřímných trailerů, tentokrát se budou rozebírat poslední tři série. POZOR, SPOILERY!!!

Přepis titulků

Byl to nejlépe hodnocený seriál své doby, nejdiskutovanější popkulturní událost desetiletí a na konci poslední série to bylo jedno z největších zklamání v historii televize? Ať žije Bran Zlomený, ochránce říše. Hra o trůny, 6.–8. série Vrací se seriál podle knih George R. R. Martina, ty slouží jako zarážky do dveří, protože seriál je napřed, jede podle nástinu a jde to na něm taky poznat.

Po jedné smíšené sérii, která ještě měla pár skvělých momentů, se to další dvě zkrácené pokoušely rychle nějak dotáhnout. Buď proto, že se producenti začali nudit, vyhořeli, či zatrpkli, že se nikomu nezdál jejich nápad s otroky. Jsou zde velká odhalení, která nakonec k ničemu nejsou... Jsi pravý král. Náš nový král se rozhodl poslat tě k Noční hlídce. ...vztahy, které se roky budovaly, se najednou otočí o 180 stupňů...

Zůstaň se mnou. ...a postavy, které zapomněly na své nejlepší přátele, nebo to, že mají kouzelné proměňovací schopnosti, nebo to, s kým bojují. Dany trošku zapomněla na Železnou flotilu. Ona zapomněla? Zapomněla, že největší námořnictvo Západozemí existuje? Přiznejte se, celý seriál byl jenom složitý plán setkání s Edem Sheeranem. Ženské ruce jsou teplé.

To je hezká píseň. Zima přišla do Králova přístaviště, tak přesunuli celé město do pouště? Zde se konečně střetnou naši hlavní hráči, aby zjistili, kdo bude sedět na Železném trůně. Bude pokračovat vláda královny Cersei, nebo bude jenom zírat z okna? Bude Daenerys pokračovat se svými chirurgickými útoky na vládnoucí vrstvu, nebo spálí svět, když jí už její synovec nedá další "P"? Ať je to strach.

Udělá Jon Snow něco? Moje hlídka skončila. Už nechci bojovat. Nikdy jsem korunu nechtěl. - Nechci ji. - Nikdy jsem ji nechtěl. - Řekl jsem ti, že ji nechci. Nechci ji, nikdy jsem ji nechtěl. Ne. Vítěz na konci všeho je postava s nejlepším příběhem.

A kdo má lepší příběh než Bran Zlomený. Bran? Zas***ý Bran? To děsivé děcko? A co takhle doslova kdokoliv jiný? To je v poho, Epic Voice Guy, nezapomeň, je to jen trailer. Musíš to nahajpovat, musíš tu show prodat, prodej tu show! Rozlučte se se složitými hrdiny, které jste si zamilovali, a pozdravte se s jejich jednorozměrnými dvojníky. Jako třeba Varys, cíl vtipů o ptácích... Kdybych ztratil svoje p**o, pil bych pořád.

Nemyslím, že je na to nutné mít p**o, s tím jistě souhlasíš. Měl by ses považovat za šťastlivce, aspoň ti neumrznou koule. Protože nemáš p**o. ...Malíček, pán jednoho balkónu na Zimohradu... ...nebo tour opětovných shledání Aryi Stark. Lady Stark. Přišla jsi domů. - Pořád ji máš.

- Jehla. Ahoj, Horký koláči. Nymerie? - Lady Stark. - Neříkej mi tak. - Řekla jsi, že se znovu potkáme. - A tady jsme. - Nechala jsi mě tam zemřít. - Nejdřív jsem tě okradla. Zatímco celkem spolehliví záporáci seriálu upadají od joffreyovského Ramsayho Boltona přes tajemného Nočního krále, který byl po všech fanouškovských teoriích vážně jenom nějaký chlap přibodnutý ke stromu Keeblerovými elfy, až k promočenému svůdníkovi, který si ukradl dračí brnění pro sebe.

Musím být upřímný, jsem z toho nadrženej. Z kterého filmu Tima Burtona je tenhle ňouma? Radši tucet přednášek Nejvyššího vrabčáka než tady emo Pringlesáka. Jsme slabá, domýšlivá stvoření, žijeme jenom díky Matčině milosrdenství. - ...pravý vůdce...

- ...každý využívá... - ...Válečník... - ...Matka... - ...nemylte se... - ...urozený nebo prostý... - ...jenom člověk... - ...pokud zhřešíme, musíme to odčinit... - ...kvůli Matce... - ...poklekni... - ...rozumět Otci... - ...ale máš před sebou mnoho mílí. Dobře, tak nic. Ale kašleme na postavy, protože Hra o trůny stále přináší úžasnou vizuální podívanou, hned potom, co si vzpomenete, jak zvýšit jas na televizi. To je ono.

Od klaustrofobického děsu bitvy bastardů, přes pozemní chaos při bitvě o Královo přístaviště, až po 8 chlápků, co čekají na pomoc na zamrzlém jezeře. Musíme spálit jeho tělo. Tak teď použiješ svůj ohnivý meč. Můžete být ujištěni, že v pozdějších sériích bude všechno vypadat úžasně a nikdo, na kom vám opravdu záleží, neumře. Budou v pořádku.

Vidíte, jsou jako noví. Tak si lízejte rány kvůli seriálu, který zvládl zároveň dosprintovat a dokulhat na cílovou čáru. Jen držte dveře nadávání na to, že to neskončilo, jak jste chtěli, nemůžou se zalíbit všem. Nebo na to, že se postavy začly teleportovat – někdy se musí potkat. Nebo na všechny ty strategické omyly – chyby nejsou to samé co díry v zápletce. Ne, buďte vděčni za seriál, který nám dal poslední společný zážitek v tomto rozpolceném světě.

Nadávání na poslední sérii Hry o trůny společně! Budeš mi chybět, pitomý seriále! No tak, vypadni odsud! Pospěš si, nepotřebuju tě. Ne, nebudu se dívat na spin-offy, jste šílení? Hrají: Sek Sparrow, Lannister se vždy dívá na světlou stránku, Myslím, že možná přežijeme.

Vážně ano. Přišel jsem pomoct. Určitě se tu někde schovávají i dobré zprávy. Vy byste taky měli být šťastní. Děkuji, cítím se mnohem lépe. Mortal Stick Fight, Ano, má královno, Jsem věrný své královně.

Poslouchám příkazy své královny. Zabíjím nepřátele své královny. Asi nový dornský princ? Nevím, fakt na tom nezáleží, Snoke, Harry Strickland? Co za jméno je Harry Strickland pro fantasy svět? Harry Strickland prodává propan a jeho příslušenství. Dobrá, náš další komik, mohli jste ho vidět na sever od Zdi, prosím o potlesk pro Tormunda Obrozhoubu!

Který z vás dvou srabů se mi vys**l do kalhot? Viděl jsem tvého ptáka. Jaký bůh by měl takhle malého ptáka? Vážíš asi tolik jako dvě š*****cí mouchy. - Držte se dál, má modré oči! - Vždycky jsem měl modré oči! Jsi šťastný muž. Služba pro fanoušky, Myslel jsem, že ještě pořád vesluješ.

Zásobování, Ty mě jen tak zavraždíš? V tomhle vražedném seriálu? Lodníci, Hodný kluk, kdopak je hodný kluk? My bychom na tebe nezapomněli, moje štěňátko. Méně nahoty než kdy dřív, ale stejně... Tohle nechce nikdo vidět! Nebo tohle!

A rozhodně ne tohle! Znali jsme ji od čtrnácti let, vy úchyláci! Pokusy o ohromení vašeho neohromitelného otce, - Nebudu se omlouvat, že jsem se pokusila zachránit Theona. - A kde je? - Tví nejlepší lovci. - Očividně jim někdo pomohl. Nemyslel jsem si, že je lady Sansa zabila všechny sama. Podařilo se ti zůstat měkkým a tlustým. Trávíš dny tím, že čteš o úspěších lepších mužů.

Máme muže? Nemám armádu. - Jejich vojsko je pryč. - Naše vojsko je pryč. Máme dost mužů? - Kolik mužů máme na severu, abychom s ním bojovali? O 10 000 míň? - Méně. Potřebujeme všechny, které seženeme. Není nás dost. Nemám dost mužů.

Nemáme muže. Řekl jsi, že nemáš dost mužů. Potřebujeme víc mužů. - Máme štěstí, že máme tolik mužů. - Není jich dost! - Ne, není jich dost. Všechno, co kdy postavy udělaly špatně, Uškrtil jsem svou milenku, střelil jsem svého otce kuší, zradil jsem svou královnu. Shodil jsem chlapce z okna věže, do konce života bude mrzákem. Uškrtil jsem svého bratrance vlastníma rukama.

- Upálili jsme ji na kůlu. - Byla dobrá, byla laskavá a vy jste ji zabili. Udělala jsem hroznou chybu. Udělal jsem chybu, hroznou chybu, podcenil jsem cizince. Nevíš, co jsem udělal. Udělala jsem nevýslovné věci. - Udělal jsem mnoho věcí, kterých lituji. - Ve srovnání se mnou ne. a Kštice Harington, teda Kit, sakra, to už nikdy nevymažu z paměti. Dřina ledu a ohně Nezáleží mi na tom, kolik lidí Dany spálí, Ohař bude mít pořád nejlepší stěry.

- Stárneš, Clegane. - Ale on ne. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě poslední sérii přebyl Černobyl. Na ten jsem koukala totálně přikovaná k obrazovce. Zatímco u Černobylu jsem měla pocit, že dostávám přes monitor dávku radiace, konec GoT byl prostě jen konec.

182

Odpovědět

Hezky tu sracku rozebrali

81

Odpovědět

Nejlepší video na téma "zprasená 8. série" je podle mě toto:
Game of Thrones Season 8 Pitch Meeting

31

Odpovědět

Nema chybu :D

10

Odpovědět

Dobrý, jen mi to zas akorát připomnělo zklamání z osmé série. Ta by měla být v učebnicích jako názorný příklad špatného scénáře. A teď hurá podělat ještě SW, i když to už moc ani nejde.

91

Odpovědět

tam je otázka.... Pokud ti dva blbečci nebudou chtít začít d píky ale třeba by byli dost hytří a zvolili nějakou kvalitní knižní předlohu třeba z legend, tak to by mohlo vyjít... Do 5 série jim to šlo i ta 6 se ještě dala "skouknout"...
Na druhou stranu, dokončit tak rozsáhlý příběh jako měl GOT bez čehokoliv čeho se chytnout... Vždyť i Martin, tvůrce GOT s tím má problém, proto pořád čekáme na Vichry Zimy, protože se zasekl.

11

Odpovědět

+lenaciaMartin predsa tvrdil že GoT 8 séria skončila ako chcel, aj nie, aj áno, aj nie, aj áno, aj nie.

01

Odpovědět

4:10 Antonín Dvořák symfonie 9 Z nového světa

101

Odpovědět

Každý může mít výhrady vůči konci seriálu, ale pokud pomyslím kolik bylo fanoušků, které se počítali na miliardy, tak těch pár milionů je jen kapka v moři :-D

126

Odpovědět

Akosi si neviem spomenúť čo to bolo za scénu medzi nahou Mel (creepy old one) a vyzliekajúcou sa Aryou .. pomôžete ? :D

11

Odpovědět

Šiesta séria, scéna v divadle, ktoré navštívi Arya aby tam zabila jednu z herečiek. Týpek tam ukazuje bradavicu na vtákovi. Ináč zaujímavé, že práve toto ťa najviac zaujalo z celého videa...

102

Odpovědět

+JerrekDík, taky jsem si nemohl vzpomenout. Normálnímu chlapovi asi holt v hlavě utkví především ty kozičky. :)

22

Odpovědět

+JerrekĎakujem :D nuž :D čo narobím :D asi som ale dúfal v inú odpoveď :D

01

Odpovědět

Benioff a Weiss prý zmršili příběh. Chcete cenu útěchy? Pusťte si nějaké porno s příběhem... a potom si uvědomíte tu hloubku, jakou dali scénáristé osmé sérii. :D Teď vážně – buďte za seriál rádi, aspoň teď máte motivaci si přečíst všechny knihy ze světa Západozemí a rozvíjet svoji představivost.

711

Odpovědět

možná že poslední sérii zmršili, aby lidem nebylo tak líto že ten seriál končí??? :D Ne, prostě sou to nahovno tvůrci když nemaj silnou knižní předlohu které se držet

84

Odpovědět

si vždy hovorím, nebol to marný koniec keďže tam boli veci ktoré fakt nikto nečakal ale 8 séria bola strašne urýchlená, postavy odsunuté, dialógy preskakované, celé sa to vopchalo do pár častí. Kľudne 8 séria sa mohla ťahať a poriadne prepracovať ešte na ďalšie 2 série. To čo sa tam dialo a prečo bolo v pohode a výborné, akurát tá omáčka čo robí v jedle tú chuť nejak chýbala.

01

Odpovědět

Všechno marný, ty draky prej sestřelili rychlý šípy ze Stranger Things 3, muhehe. :D
Svět se v řiť obrací říkám to furt.
Ten Mrazík je prý Slovák, bejvalej ovčák proto ho tak ti skoro-mrtví poslouchali, muhehe. :D

512