Kdyby měl Noční král asistentaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 838

Kevin už pomohl kdekomu, dnes přijde na řadu záporák ze Hry o trůny (nebo chcete-li ságy Píseň ledu a ohně).

Poznámka:
Lady Kamenosrdce je oživená Catelyn Stark, která v knihách vede Bratrstvo bez praporců a mstí se všem, kteří ublížili její rodině.

Přepis titulků

Jsem Noční král, vedu hordu zombies a jsme připraveni vtrhnout do Západozemí. Super, vzbudil jsi mi dítě. Pardon, nesehnal jsem hlídání. No nic. Tvůj plán… Tvůj plán je na houby! Au! Je to dobrý plán. Mám armádu nemrtvých, pochodujeme… Ke kouzelné zdi, která je několik kilometrů vysoká a nedá se překonat. Nenechal jsi mě domluvit. Někdo by nám omylem mohl dát jednoho svého draka, s jehož pomocí bychom tu zeď mohli zničit.

Nikdy nevíš. Jakože… Na to sázíme. A do té doby budeme jen tak bloumat krajem. Šest let nebo tak něco. Mimochodem, můžu si podržet tvé dítě? Čekáš, že do tvé zamrzlé díry někdo přijde s drakem a nechá ti ho? No dobře, tak co teda máme dělat?

Nic! Co tě láká na tom obsadit nějakou zemi? Jsi ledový démon, co krade děti. Chceš vládnout království a řešit obchodní spory? - Chceš být byrokrat? - Ne, já… Jen jsem chtěl všechny zabít. Chci, aby už nebyli naživu. To se jim už tak skvěle daří. Věř mi, že v tomhle nepotřebují pomoc. No, tak v tom případě… Páni, koukej!

Daenerys Targaryen na dracích! Cože? Přece nemůže být tak blbá! Zapomněla snad… - Tak počkat! - Dostal jsi mě. - Ale málem jsem tě měl. - To tedy ano. Devone, pošli sem paní Kamenosrdce. O té jsem slyšel parádní věci. Je úžasná. Musel bys být debil, abys takového záporáka odmítl. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář