Jak vycvičit drakaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:6 006

Mrkněte s námi na pohádkovou fantazii, díky které zapomenete, že Dreamworks má na svědomí i film, kde se včela zamiluje do lidské ženy! 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od studia, které má na svědomí lovestory mezi včelou a člověkem, přichází fantastické dobrodružství, díky kterému zapomenete, že natočili lovestory mezi včelou a člověkem. On je včela! A ona žena! Jak to má jako fungovat? To je fyzicky nemo... O čem to vlastně mluvíme? Jak vycvičit draka 1 a 2 Navštivte kouzelný ostrov Blp plný šťastných Vikingů a šťastných draků, kteří jako tým přinesou bolest a zkázu celému zbytku světa.

Panebože! Já na to nemůžu koukat! To je hrůza! Noční můra! Tak se vraťme k rodinné sáze s nepravděpodobným hrdinou Škyťákem. Po otci nezdědil vikingskou sílu, ani vikingský skotský přízvuk. Dát tomu přednost před dračím tréninkem? Ale má víc vikingsky apatický humor než Viking Judda Apatowa. Vidím draka a musím ho prostě zabít, chápeš? Vy, pane, hrajete nebezpečnou hru, udržet v sobě tolik vikingčnosti...

- Nevěděli by, co s tímhle vším dělat. - Pořád vtipnější než Komici. Všechno se změní, když potká Bezzubku, křížence draka a kočičích videí. Dokáží, že ve spolupráci je síla, a jejich přátelství změní Blp z místa, které se draků bálo, v takové, kde s nima hrají famfrpál nebo tak něco... Pokrok je pokrok, ne? To je fuk, koukněte, jak je roztomilej! Škyťákovi budou taky pomáhat Astrid a válečná čtyřka, kteří mají ještě míň osobnosti než Sif a válečná trojka.

Je tam ten kluk, ten šprt, ta druhá holka a ten další kluk. Jak nevyužít Jonaha Hilla... Nebo to je Mc'Lovin? Těžko říct. Společně vás zavedou hlouběji do světa draků, kde zjistí, že draci jako pěšáci slouží mnohem většímu drakovi, nebo že draci jako pěšáci slouží většímu drakovi, nebo že větší draci spolu bojují o to, kterému z nich budou malí draci pěšáky! - Další?!

- Hm, v celé sérii je vlastně toho trénování poskrovnu. Na druhou stranu "Jak zabránit vašemu drakovi být po vlivem většího vražedného predátora" nezní tak dobře. Takže pokud chcete fantasy sérii pro všechny generace, která vymění pop-kulturní odkazy za opravdový příběh, tak omrkněte ty nejlepší fantasy filmy dneška. Které nejsou součástí Harryho Pottera nebo Pána prstenů nebo příšerné. Jak vycvičit draka, to nejlepší, co zbylo.

Hrají: Kluk s návodem na draky. Tohle je Skotsko! Bezruké kladivo. Matka draků. Jen Sníh. A... Ne! Běž od něj pryč! No tak! Zmiz! Z draků brečím...

Dejte mi chvilku. Jak zabránit vašemu drakovi být pod vlivem většího vražedného predátora. Vidíte? To nevyzní. Všichni ví, že jsem nejotravnější! Svatá pravda, T.J. Millere.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je vidět, že Upřímné trailery mají rádi Jak Vycvičit Draka. Protože tohle byla celkem chvála: křížencdi draků a kočičích videí, jop. A i já se těším, až uvidím další díl s bílou kočkodračicí, protože Daenerys neumí vycvičit draky tak, aby byli cuuuuute.

40

Odpovědět

Ten film byl mnohem zábavnější než tenhle upřímnej trailer .... horší sem snad neviděl.

102

Odpovědět

58 %? Tady dost lidí neuneslo, že jim hejtěj jejich oblíbenou infantilní fantasy :D.

39

Odpovědět

Upřímné trailery nejsou hate.

90

Odpovědět

Spíš bych řekl, že tento díl Upřímných videí byl slabší.

131