Ježek SonicUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 077
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá ne světový fenomén. Jediný film, který kdy přetvořili, protože to vyžadoval dav naštvaných nerdů.

Přepis titulků

Tento díl přináší Google Play s pomocí Legends of Runeterra. Ve světě, kde jediná horší věc než film podle videohry je videohra podle filmu... Teď už jsem viděl všechno. ...Sega Studios, počkat? Sega Studios? Zpomalte. Film se Sonicem je jedna věc, ale co příště? Ecco the Dolphin? Streets of Rage? To vlastně zní celkem hustě. Jdu do toho. Sega Studios rozlousknou kód filmů podle videoher tak, že z jeho hvězdy udělají buď rychlé, chundelaté zvíře, policistu, nebo ho s ním nechají spolupracovat.

A dobře, řeknu to, tak, že udělají modřejší a rychlejší verzi Detektiva Pikachu. Nebyl by to projekt od Segy, kdyby neopisovali to, co Nintendo udělalo první. Ježek Sonic Seznamte se se So… Co to je? Ne! Fuj! Hnus! Chci tu věc pryč, slyšíte? Pryč! Uf, to bylo těsné. Seznamte se s Ježkem Sonicem, vůbec ne děsivým stvořením.

Zazáří ve filmu tak dobrém, že ho udělali dvakrát. Protože poprvé v historii internetu naštvaný dav nerdů něco doopravdy zlepšil. Nezáleží, kolik bolesti a potu to stálo animátory, aby to stihli do vydání. To muselo stát celé jmění. Kde na to asi vzali peníze? Byty k pronájmu, co jsem našla na Zillow. - ...a Olive Garden. - Když tam jste… - Jste rodina. Věřili byste, že Amazon s tímhle bude dodávat zásilky?

A pro něj Mello Yello, prosím. Zavolejte Optical Illusions a řekněte jim, že potřebuju nové brýle. Zkusili jste jejich Nekonečný talíř těstovin? Nikdy nekončí... Tolik product placementu a neudělali to jediné, co by se tam doopravdy hodilo. A takhle se dělá Sonic. Sonic, kterého jste vždycky znali, je zpět. Pokud jste příležitostný fanda, znamená to, že je rychlý a sbírá prsteny... Pojďme zrychlit.

Trefa! Ale pokud jste do toho vážně zažraní, bude vám muset stačit pár vtípků o chilli dogu. - To je hnus, co jsi jedl? - Myslím, že se to jmenuje chilli dog. Zato my z erotické Sonic fan art komunity jsme si museli vystačit s úplným minimem. Nemůžete nás ignorovat navždy. Následujte svého hrdinu, zatímco se celou dekádu schovává v jeskyni, špehuje všechny ve městě jako Pennywise Montany, ale když ho objeví, protože si hrál až moc intenzivně, bude muset utíkat do bezpečí a to jediné, co mu stojí v cestě, je, že nikdy nesklapne a rozhodně by měl začít brát léky.

Dělám, že jsem balón. Pšt, přestaň mluvit. Ne, ty přestaň. Ticho, Sonicu. Ty buď zticha, Sonicu. Sonic – 1, Velký tank – 0. Dělá floss? Jo, flossuje, že? Sonic není jediný pozůstatek z 90. let v tomto dobrodružství, je tu také Jim Carrey, protože všichni ví, že pokud potřebujete najít vzácné zvíře, zavoláte jemu.

Chránit Sonica bude James Marsden, jediný herec dostatečně okouzlující, aby odehrál celý film s touto děsivou modrou sochou. Už nebude druhými houslemi Ameriky. Nechci přesvědčovat svou snoubenku, že by měla být se mnou. - Milovala jsi ho? - Byl Superman. Tentokrát opustí svou ženu kvůli ježkovi, aby se vydali na nezapomenutelnou jízdu po pacifickém severozápadu.

Ano, film o hrdinovi, jehož hlavní rys je, jak je rychlý, a oni ho strčí na 20hodinovou jízdu do San Francisca. Musím být rychlý! Musíš jet 90 minut, nebo nebudeme mít žádný film. Tak si užijte vlastně docela zábavný film pro děti, i když si, řekněme velkoryse, vypůjčuje od jednoho quicksilverovského X-Mena. Cože? Ale na konci ukážou dost Tails a knírového Robotnika na to, abyste se těšili na další, pokud tam nedají hudbu, která hraje, když Sonicovi dochází vzduch.

V tom případě bych dostal záchvat paniky. Hrají: Blesk McTween, James Marsden, přítel všech animovaných zvířat, Federální agent Bill, Doktorka Does-little a Stůj, nebo moje mamka zahouká!

Pře-Animátor Jo, toaletní papír byla jenom sranda, když to točili, ale dnes se to považuje za teroristický čin. Viděl jsi, kolik toaleťáku jsem použil? Další člověk, co půjde na záchod, se nebude mít čím utřít. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář