Jurský park 3Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:8 140

Než zkouknete další Jurský svět, připomeňte si film, kvůli kterému celá série na 15 let vyhynula... 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Přivítali vás v Jurském parku, pak ve Ztraceném světě... Nyní série tak nějak laxně mává z Jurského parku 3. Alane! Než se vydáte na pátý jurský film, připomeňte si ten, kvůli němuž série na 15 let vyhynula. - Kombinací vyčichlé zápletky - Máme dva dinosauří ostrovy? a televizní "kvality" efektů získal nejnižší hodnocení ze všech.

Proč Universal neposlechl Jeffa Goldbluma? Byli tak zaměstnaní tím, jestli to svedou, že nepřemýšleli o tom, zda by měli. Alane! Sam Neill se vrací jako Indiana Jones minus veškeré charisma. Na kostech je fajn, že neutečou. Sledujte nejvíc meta roli jeho kariéry, kdy hraje chlápka, kterého fandové nutí k návratu do Jurského parku, Má někdo otázku, co se nevztahuje k Jurskému parku?

- který nakonec podlehne prachům, - Na ten šek napíšu cokoliv, doktore Grante. - zatímco jeho slavnější kolegyně svou roli odtelefonuje z domova. - Haló? Přidá se k nim ansámbl nových debilních postav, jako je Billy, který s sebou tahá padák, na zemi, po celou dobu, kdyby se náhodou přihodilo tohle. Povinné dítě rozvedených rodičů. Vřeštící Téa Leoni. - Eriku!

- Ticho! - Eriku! - Paní Kirbyová! Cože?! A William H. Macy jako plachý prodejce barev, co podrazí bandu žoldáků a unese doktora Granta, aby zachránil syna před fouňou, co randí s jeho ženou. Kdyby to vyprávěli z jeho pohledu, mohl to být dobrej film. To je moč tyranosaura? - Tak nic. - Alane! Máte rádi dinosaury?

Tak odteď už ne, protože tenhle film vám je zprotiví všechny. Zabije T-Rexe během chvilky, protože spinosaurus je husťák. - Ujíždí na velociraptořích hlasivkách. - Pamatuješ na jejich volání? A všichni dupou jak sloni, ale zároveň se plíží jak zubatí ninjové. Alane! Tak se připravte na lehce zapomenutelný jurský film, který zapomněl přidat padouchy, neušetřil budget na pořádný konec...

Poslala loďstvo i mariňáky. A nevšiml si, že fráze "Proboha!" je ve scénáři devětkrát. Proboha, já zapomněl. Proboha! - Je mrtvý. - Proboha! Není! Proboha... Je to ptačí klec.

Proboha, vrchol lenosti! Alane! Hrají: Alan! Nestyda. Téa a T-Rex. Tenhle blbec. Vydrž mi na lince. Zakopávání... - A mluvící velociraptor v letadle. - Alane! Ten film, kde dinosaurus zvolá "Alane!"

Budu předstírat, že celej film je prequel k Lego videohře. - Alane! - Alane! - Doktore Grante.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Scéna v kleci se mi líbila nejvíce z celého filmu. Ovšem vše ostatní je dost průměrné se špatnými efekty, takže se nedivím, že byl tenhle díl vlastně takovej propadák.

00

Odpovědět

Za mě daleko lepší film než Jurský svět jednička (a samozřejmě i dvojka).

01

Odpovědět

1:18 říká "more successful co-star", hodilo by se spíš úspěšnější, než slavnější. Sam Neill je jasně slavnější a naopak ***** **** (zkuste si vzpomenout sami) má na kontě několik Zlatých glóbů i jiných ocenění, takže by se dalo říct, že je úspěšnější.

10

Odpovědět

Hodor!

10

Odpovědět

Pokud by jste četli knihy tak je celý film z toho co v předešlých dvou filmech nebylo. Je ale fakt, že autoři druhý a třetí film ignorují, protože na tento ostrov se prostě zapomnělo, muselo, protože podle vší logiky je pak celý pátý film nesmysl. Beru ho jako součást série a v celkovém vesmíru Jurassic Park není zase tak špatný. Dějově je pětka horší.

10

Odpovědět

Alan! Alan! Alan! Al! Alan! ...Oh no.. it's Steve! Steve! Steve! Steve!

111

Odpovědět

Alan!

61

Odpovědět

A jo, uplne jsem zapomnel, ze ten film existuje :D

52

Odpovědět

ALAN!! :D :D

241