Kačer HowardUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:7 016

Zcela unikátní kombinací komiksu, hororových i vědecko-fantastických filmů a romantických příběhů je ambiciózní projekt od producenta Hvězdných válek George Lucase a scenáristů Indiana Jonese! Aneb všechno, co zní jako vzrušující Marvelovka, nemusí být vzrušující Marvelovka...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než Marvel ukončí filmovou dekádu v Endgame, vrátíme se tam, kde to všechno začalo. Ne, ještě dál. - Ještě dříve. - Pane prezidente, díky. Přihořívá... - Hm, má jemňoučká kráska. - Jo, to je ono. Kačer Howard Prožijte s námi první filmovou adaptaci Marvel komiksu, která svým podivným způsobem umetla cestu všem následujícím.

Objevil se tam první nebeský paprsek, první nevýrazný mimozemský padouch a první alkoholem posilněný lovec žen. Že z toho nebyl trhák, zavinil zbytek filmu, který byl prostě špatný. Hodně, hodně špatný. Howarde, ty jsi hroznej! Připravte se na Howarda a jeho kostým, který je fakt tragický.

Co kdybyste nakopli tu mašinu a poslali mě zpátky domů! Když je z Kačeřího světa vržen do glam rockové čtvrti Clevelandu, začne jeho epická mise: stěžovat si na všechno kolem, To je ale hnusnej den. Teď jsem fakt v depresi. zatímco je proti své vůli vláčen okolnostmi. - Auvajs! - Tohle nefunguje! Pomoc!

Co se to děje? Chápu, Howarde, my tu taky nechceme být. Bohužel všechny kachny létají v hejnu, které tady tvoří ansámbl popsatelný jedním slovem: blbci. Tim Robbins jako všechny postavy z Teorie velkého třesku v jednom, O nic nejde! Neřešte to! a Beverly, co ráda experimentuje, ať je to sebevíc ujeté. Myslíš, že bych v království zvířat byla šťastná, kačírku? Protože krom faktu, že nabízí jídlo a ubytování za sex, - Bolí mě hlava.

- Nesu ti aspirin. kačeři mají penis do vývrtky, dlouhý jako jejich tělo. - Tenhle vztah popírá zákony přírody! - A fyziky? Ale tohle není vážný film stvořený pro analýzu. Je to komedie. A jako taková též selhává na plné čáře. Protože ať už vás na MCU štve cokoliv, nevyrovná se to záplavě příšerných slovních hříček. - Novinářská kachna.

- Klíč k tvému Kačmobilu? - Svatá kachno na nebesích! - Nesmějte se mistrovi Kač-Fu! Tak. Moc. Zkachněných. Hříček. To je ptákovina! Do kachny, dostali mě taky! Zkachnysyni! Užijte si, co měla být mistrovská spolupráce mezi Marvelem a Georgem Lucasem... Ano, tímhle Georgem Lucasem. Ze které vznikla katastrofa, co Marvelu zatla tipec na deset let a donutila George prodat divizi Lucasfilmu, ze které pak vznikl Pixar. Takže hej, aspoň někdo z toho povstal.

Pardon, to je z toho, když člověk vidí Howarda víc než jednou. Díky, ale jednou stačilo. Hrají: Strýček Zvrhlík, Má Doma, Neil Debil Tyson, Den na hovno Ferrise Beullera, Gumová kachničko, mám tě rád. A ten, kdo napsal scénář. Asi jsem moc hulil.

Kačeří příšernost Hej, Chucku, tady tvůj bratránek, Marvin Berry. Víš, jak jsi hledal ten novej zvuk? Tak tenhle to není!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkná ptákovina

50

Odpovědět

Raději 10× Howarda než jednou Hru o trůny !!!

616

Odpovědět

Jak může člověk udělat tolik chyb ve větě: ,,Prosím, řekněte mi někdo, že jsem speciální!" ? :D

90

Odpovědět

Tohle jsem viděl když mi bylo asi dvanáct, na VHS od strejdy. Nevím proč, ale jako malému dítěti mi v hlavě utkvěla jen scénka s kondomy v peněžence, film jsem si už vůbec jinak nepamatoval.

80

Odpovědět

niekde by som ešte vyhrabal VHS-ku :D, vyrábajú sa ešte videá?

51