Vládci vesmíru (1987)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:5 943
Máme filmy podle knih, podle komiksů i her, a někdy se někdo trošičku zblázní a natočí něco podle akčních figurek... 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než přišli Transformeři, G.I. Joe a nevyhnutelný film s Funko Pop figurkami... připomeňme si první hrozný film o hračkách, který byl zároveň nejúchylnější hrozný film o hračkách. - Poklekni před svým pánem! - Bezpečné slovo je "Cringer". Vládci vesmíru Eternie je v nebezpečí a pouze He-Man ji může zachránit v dobrodružství, kde se sešli všichni vaši oblíbení hrdinové.

Kromě Battle Cat, She-Ra, Stratose, Ram Mana, Zodaca a Man-E-Faces. Ale no tak, ani Orco?! Mohli Gwildora obarvit namodro a pověsit ze stropu! Ještěže nám nechali zloduchy, třeba z dýně vyřezanýho Skeletora, Evil-Lyn, Beast Mana... fuj... to nevím, kdo je. Pirátskej Flash, ještěří fotbalista? Co to je za lidi??? Co třeba Trap Jaw? To je stejně blbý jako ještěří fotbalista! Ale aspoň tam máme naše oblíbená místa: trůnní sál hradu Greyskull...

a... to je všechno? Je v tom filmu z He-Mana aspoň něco? Nebo to celý bude o mrtvejch rodičích Courtney Cox? - Zemřeli mou vinou. - Byla to nehoda, letadla občas padají. Jestli nespadlo na Hadí hoře, je mi to fuk! Dolph Lundgren jako Ivan Drago v Rockym IV byl boží! Teď sledujte Supermanovu největší slabinu – to, že musí mluvit! Proč jsi pro Skeletora důležitý? Pusť ji. Neboj, neublížím ti. Nechci, aby nevinní zemřeli.

Naštěstí je se svým mýtickým Silomečem mužem činu, nikoliv slova. Já mám tu sílu! A vyvažuje tak zbraň v druhé ruce. Trapný? Neva. Páč He-Man je sotva v půlce tohodle filmu o sobě! Zbývá tak čas na hlavní hvězdy. Třeba Gwildor... Domorodý oděv. Trpasličí vědec, kterému do ksichtu střelili plnou nálož gumy. Skeletor, alias herecký výkon Franka Langelly, který trhal prostor a čas.

Ale ne látku přes jeho nos. A samozřejmě Julie a Kevin. Romance osiřelé servírky a nadějného klávesáka, která kdovíproč zabírá polovinu mého He-Man filmu! Kašlete na puberťáky, vaší cílovkou jsou děcka a čtyřicátníci! Nikdo jiný! Vraťme se do zlatých časů, kdy dospělí chlapi mohli chodit v sado-maso oblečcích, elektronika spadlá z nebe byla nejspíš z Japonska, Tohle je nový japonský synťák!

- ve filmech o dětských hračkách se nadávalo... - A ku*va! - Tahle hláška nenaštvala internety... - Žena ve zbrani. Alternativní energii vynalézali malí chlupatí kouzelní vědci... Byl to neefektivní systém, ale já ho opravil. Už žádné uhlovodíky! A vegetariánství bylo tak vzácné, že přišlo z jiné dimenze. Tohle bývalo zvíře? Jak barbarský svět! Nebuď tak v šoku, Teelo. Myslíš, že He-Manovi narostly svaly z vege burgerů?

Pokud máte chuť na nejpromrhanější příležitost filmové historie, s koncem točeným ve tmě, protože jim došly prachy, maskami tak levnými, že Gwildorova pusa se sotva hýbala... Jsem Gwildor z Fidoru, zámečník a vynálezce. A pádem do záhuby slibujícím pokračování, které nikdy nebude... Já se vrátím! Tak mrkněte na katastrofu, která sice najala autora Temného krystalu, skladatele hudby z Rockyho, střihače Lawrence z Arábie a na speciální efekty týpka ze Star Wars...

Jenže pokud to produkují lidi, co zároveň točili Supermana IV, váš film bude stejně na hovno. Jakože úplně. Hrají: Se silou blbolebky! Kostitřas je připraven! Takže ti nikdo neřekl, že jednou potkáš He-Mana? He-Kevin.

#ToNeníMůjOrco Křišťálová lebka. Evil... Lyn... Zlá... Lyn... Už to chápu! Průvod na Den Díkůvzdání před vaším obchoďákem! Skeletr? Honili mě Skeletrovi vojáci! Skeletrův nepřítel je náš přítel. Skeletr věděl, co dělá. Autorita ze všech osmdesátkových filmů! Co je to za cirkus?

Tvé ego vystavilo šek, který ale nemůžeš inkasovat. Máš problém s chováním, McFlyi! Jsi lajdák! A postavy opakující jméno Gwildor. Mrtvý rodiče Courtney Coxový! (a Gwildor) Takhle uklízení nefunguje.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Drobná připomínka, tam neříká, že máme sledovat, že Supermanova největší slabina musí mluvit, ale že máme sledovat největší slabinu tohohle supermana, kterou je, že je nucen mluvit(protože mu to vůbec nejde)

40

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :)

00