MEG: Monstrum z hlubinUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:7 361

Filmy o žralocích jsou dobré, špatné a dobré, protože jsou špatné. A pak je tady MEG, který... není ani jedno?

Poznámky: 

  • Squint – mhouřit oči – narážka na postavu Quinta z Čelistí
  • Herec se jmenuje Masi Oka a je Japonec – Mako Oka je postava ze hry Final Fantasy.
  • Herečka se jmenuje Ruby Rose – hřícka na rows – řady – rows of teeth – řady zubů, proto v češtině Zubejda.
  • Rainn Wilson – jeho příjmení nedořekne, protože je herec mezitím sežrán.
  • "Drž hubu, Meg!" říká své dceři Lois Griffin v animáku Family Guy (Griffinovi).

 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Máme dobré žraločí filmy, špatné žraločí filmy a žraločí filmy tak špatné, až jsou dobré. Vypadněte! Ale co když se původně špatně-dobrý film snaží být dobře-dobrý, ačkoliv od špatně-špatného ho dělí jen kapka humoru, což z něj dělá film dobře-špatný, nebo je to prostě jen MEG? Ze země, která vymyslela papír, střelný prach a čaj, přichází jejich méně přínosná věc: koprodukce, která přináší čínské herce, jazyk a hodnoty Byl jsem na tebe přísný...

s celosvětově oblíbeným "bodni obřího žraloka do oka, než přijde zvrat"! To je boží!!! Tohle je Jason Statham, tedy Jonas Taylor, muž složený ze strniště a vrčení. Člověk proti Megovi není souboj, ale masakr.

Když výstřední milionář objeví příkop, ve kterém je ještě hlubší příkop, vrátí se Jonas z důchodu, aby posádku zachránil před žralokem, co tam žije. To vše během prvních třiceti minut. - Ale protože zbývá dalších 82... - Dělá si srandu, že? tak se bude příběh podivně opakovat. Hrdina zachraňuje 2 posádky ze 2 různých uvězněných ponorek. Má 2 různé potenciální milenky. Jsou tam 2 scény s útokem vrtulníku.

Dvě nehody s jeřábem... - Už zase? - To nene... A dva Megové? Počkat, cože? Zabili Mega a hned je tu další? To je první film a sequel v jednom? Je to dobrá koupě, nebo poděl? Připravte se na takový "masakr", jaký rating PG-13 dovolí, se spoustou násilí mimo záběr, způsobeného vybíravým žralokem, který jen rád šťouchá do lodí.

No ták, jako inspiraci máte pět knih! V první Meg bojuje s T-Rexem! A na konci mu Jonas vyrve srdce zevnitř! Respektujte kánon! Tak si užijte film, který se propagoval jako naprostá uhozená šílenost, - Je to obrovská sépie! - ale nakonec ke své škodě zvážněl. Zkus něco nového, aby zbytek tvého života nebyla poušť zoufalství a samoty. - Jakože... hodně zvážní. - Přišel jsem slavit, a teď s vámi truchlím. Uvolněte se! Neuhýbejte žralokovi! Dejte mu do tlamy! A...

rána! Pěstí! Vraž mu jednu! Ježíš! Vin Diesel by mu fláknul i ve skutečnosti! Žraločí hlava! Hrají: Slint, rybí doktoři, princezna Zubejda, Rainn Wil-křup? Jurský žralok a plakát z Aquamana. Sklapni, Meg!

V mezinárodních vodách ti můžu napráskat a nic se mi nestane. Starej a nevtipnej vtip! Takhle to nefunguje! Řídíte se zákony země, pod jejíž vlajkou plujete. Stanice má americkou vlajku, dodržuje jejich zákony. Kdyby byli bez vlajky a víc než 12 námořních mil od břehu... Hele, proč to vlastně řeším? Je to Meg!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a jak by to teda bylo pokud by nepluli pod ničí vlajkou ?

10

Odpovědět

Statham prohrál sázku nebo co?

71

Odpovědět

"Drž hubu, Meg!" říká častěji Peter Griffin.

142

Odpovědět

Musím vrátit několik videokazet. ( I have to return some videotapes )
Bez ohledu jak rychle utíkáš... Michale Myers umí vždycky jít rychleji.
Chtěl bys penicilin na svou pizzu?

21