Na nožeUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 628
Pokud máte rádi špičkové herce, špičkové kretény a špičkovou Agathu Christie, tohle je film pro vás! Nebo taky ne...

Přepis titulků

Následující trailer má rating S pro Spoilery. Je to o vraždě a my vám řekneme, kdo vraždil. Takže ještě jednou – spoilery! Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od režiséra, který vám zničil dospělácké dětství, přichází film o rozmazleném kriplovi, kterému ženské a menšiny seberou vše, co miloval. Ne tenhle.

Ten novej. S novou hrozbou. Na nože Připravte se na novou záhadnou detektivku, ve které vám neschopný Rian hned prozradí vraha. - Bože. - I místo vraždy. A její průběh. Pak pomalu odhalí, kdo s ní pomáhal, kdo o ní věděl a proč se to vlastně celé stalo. Je to spíš o tom, jak se z toho skoro vyvlíkli.

Když musíš, tak musíš. Seznamte se s Thrombyovými, dědici kolekce příšerných svetrů a sídla, co vypadá jako dějiště únikové hry. Hlavou rodiny je Christopher Plummer, nejlepší herec pro ztvárnění hlavy bohaté rodiny. Když se z jeho sebevraždy vyklube vražda, podezřelí jsou všichni. Protože jim k tomu celý večer dával důvody. To jsou poslední peníze, co ode mě kdy uvidíš.

- Tati, ty mě vyhazuješ? - Chtěl čistej štít. Nedostanou ode mě ani pětník, ani cokoliv z plodů mé práce. - Včetně tebe! - No tak, chlape! Nevíš, že sebrat prachy rodině je hlavní příčina smrti boháčů? Vidíš? Hned po lodní vzpouře! Případu se ujme Benoit Blanc, detektiv, co by potřeboval fidget spinner. Hraný hercem, co by potřeboval učitele přízvuků. Páni!

Fájn! Máme tu stópy! Je jižanštější než konfederační vlajka naložená v mátovým julepu. - Jo, to bude onó. - Už dost toho kentuckého smaženého hnusu! Ale nepodceňujme prostého venkovského detektiva, protože je tak dobrej, že neví, kdo ho platí. - Kdo vás najal? - Nevím. Nevyslechne klíčové svědky kolik dní... Myslím, že mi něco chcete říct. Nikam nespěchám. - A hlavní podezřelou pod svou ochranou nechá málem umřít.

- Doléva. Dvakrát. Bude potřebovat veškerou pomoc od Marty Cabrery, - zdravotní sestry s divnou formou bulimie. - Z pouhé myšlenky na lež je mi zle. Dík takové schopnosti by dobrý detektiv případ rozlouskl za chvíli. Ale náš Sherlock necítí lži, co má přímo pod nosem. Moc dobrý detektiv nejste, co? Ve filmu s názvem Na nože mohl mít detektiv trochu ostřejší úsudek. Pokud máte rádi špičkové herce, špičkové kretény a špičkovou autorku, užijte si s námi plytkou, zábavnou ne-záhadu, kde každý je návnada, ale stejně vraždil ten nejslavnější z nich.

Jedinou otázkou pak zůstává, jak chudák uklízečka zvládla barák plnej cetek, tajných chodeb a zvratků udržet čistej. Fuj, další mezery v zápletce od Kazisvěta Johnsona. #ChcemeVícScénSÚklidemZvratků Hrají: Volejte moulovi.

Jestli chceš blít, tak semhle. To je americkej kretén. Vezmu tenhle barák téhle staré zapšklé bábě. Blaf Bridges. Michael Hůlka. Dědictví. 13 důvodů, proč tě škrtám z poslední vůle. Mocný vládce Frank Oz. Vypadni!

Vypadni! Poslední detektiv. Jestli se Harlan chtěl zabít tak, aby nepodezírali Martu, proč to neudělal před všema těma lidma!

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě taky, super film.

00

Odpovědět

mě se to líbilo

30

Odpovědět

To jsme rádi.

00

Odpovědět

+AdminátorMně se líbí, že jste rádi.

00