Oscaři 2020Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:5 526
Kdo se v noci koukal na Oscary, udělal si na ně vlastní názor. Co si o nich ale myslí náš trailerový hlas?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - A zase jsou tu Oscaři! - Nezasloužíme si je! Předávání cen, které nikoho netrápí, dokud neohlásí nominace, a všichni se znovu naštvou! Při každém probuzení doufám, že je po tobě! Takže tady jsou nominace na nejlepší film, které porota před hlasováním možná i viděla! Podle skutečné rasové, ehm, vozové války, přichází film na každý den otců, dokud znova nenatočí Osudovou kuráž.

Matt Damon hraje závodního průkopníka Carola Shelbyho a Christian Bale sám sebe. A jestli nevíte, kdo je Ford a kdo Ferrari, tak... to nebude film pro vás. Zkuste radši starou verzi Manželské historie. Oba jsou Kramerovi? Jak?! Mattcar v Supercar: Závod spravedlnosti Od režiséra, co dostal Oscara za letící sáček, přichází nebezpečná cesta skrz velkoválečnou COD mapu, kde každý checkpoint je britský hezounek, ve snaze zabránit zbytečné ztrátě 1600 mužů, nebo jejich smrt oddálit do další bitvy, vše spojené v jeden nekonečný záběr válečného teroru, bitevního chaosu a zoufalství, že nevíte, kdy si můžete odskočit, který je pečlivě vystavěný stejně jako tahle věta, že jste si až v půlce všimli, že nikdy nekončí, ale teď už je pozdě se vracet a zjišťovat, kde jsou skryté střihy, takže jen sedíte a necháte to ubíhat, než si zvyknete, že ještě žádný nebyl, a zapomenete ho hledat, a až to celé skončí, uvědomíte si, že někde byly docela zřejmé, přesto je úžasné, že tak dlouho udrželi vaši pozornost.

Klenot bez střihu Bojoval s gothamskou policií, Batmanem a Sebevražedným oddílem, ale v Oscarovou noc ho čeká jeho největší nepřítel: Martin Scorsese. V osudovém vyřizování účtů, aby se rozhodlo, jestli jsou komiksové filmy filmy, nebo jeho slovy "zábavní parky". Doufám, že ne, protože svoje děti bych do Jokerlandu nevzal.

Fénixův ne-řád Přítel Grety Gerwick vypráví příběh o své exmanželce čili o svém vlastním rozvodu, kde mu všichni musí říkat, jaký je génius. - Je to geniální scénář, jsi génius! - Jeho genialita... - Stal se géniem. - Je to génius. Pokud máte rádi spory o děti, mamčin sestřih a amatérské bourání sádrokartonu, budete milovat: Bilý manžel sestřelen.

Napřed zabil Hitlera, pak pomstil otroctví, nyní sledujte, jak Quentin Tarantino mění historii, aby zachránil klasický Hollywood! Jupí! Leo DiCaprio jako vyhořelá hvězda serošů pro taťky a Brad Pitt jako nejvíc sexy obviněný manželkovrah od dob O.J. Společně překazí Mansonovic rodince vražedné řádění každou chvíli... Za chviličku... Tady je! Tak ještě ne.

Koukáme na telku? Co se to děje?! Léto roku 69. Haha. Do kin šla adaptace čtyřikrát, do televize ještě víckrát, včetně anime? Nyní sledujte návrat ke kořenům Malých žen, knihy z povinné četby, kterou jste stejně nepřečetli. Klasický příběh čtyř malých žen a ještě menšího kloučka, který si užije jednu po druhé. S poselstvím pro dívky, že si nemusí vybrat mezi manželstvím, rodinou a kariérou, pokud budete dědit po vzdálené příbuzné.

A stejně si vezmete sexy doktora. Ty nejbělejší děti Kurážný malý rasista Jojo Rabbit miluje dvě věci: příslib tisícileté říše a tanec! Ale není v tom sám, má parťáky Sama Rockwella a Rebel Wilson, - co dělají z nácků legrácku. - Heil Hitler, hoši! Hrají: skoro-oscarová Scarlett Johansson.

Hej, jak to udělala? To ty boty! A Adolf Hitler, jak jste ho ještě neviděli. - Úžasnolepé! - Heil Hitler! Heil Hitler! Hledáte-li zábavu, jen jeden film je konečným řešením! Chlapec a druhá světová Připravte se na korejský film o třídní... a už neposloucháte. Hele, musíte zkouknout jen jeden cizí film ročně! Tak si nasaďte brýle a sledujte, jak se chudá rodina drží nad hranicí chudoby prací pro nejhorší druh boháčů: boháče!

Mezinárodní lovci nemovitostí Připravte se na herecký koncert Roberta DeNiro, Joea Pesci, Al Pacina a jejich děsivě omlazených avatarů. V epické sáze o spojení řidičských odborů a organizovaného zločinu, kterou jste nedokoukali, protože Zaklínač je taky fajn, je tu nová řada Terasového domu a co je Kruh? To vypadá slibně! Druhá půlka filmu je asi taky dobrá a dopadne to dobře pro všechny.

Možná se vrátí zpět do Irska! To by bylo pěkný, ne? Přidáno do watchlistu Hrají: největší filmové trendy roku – nevhodný smích. Máte právo mlčet. On se směje? - Slyšíte mě? - Vám to přijde vtipné? Třídní rozdělení, skryté místnosti, - kovbojové a indiáni.

- Da-songu, přestaň! - Co to pálíte? - Ona tě neslyší. - Co to pálíte?! - Předčasně dospělé děti. - Je to génius, víte? Takový, co se rodí jednou za sto let. - Kolik ti je? Dvanáct? - Osm. - Ty jsi voják? - K vašim službám. - Ale je ti jedenáct. - Já vím! Zimní premiéry, včasný příchod na schůzku. - Jdeš pozdě.

- Co? - Pozdě. - Byla zácpa. Zaútočí zítra za úsvitu. Myslíte, že to stihnete? Charlie Henryho vyzvednul o dvě hodiny později. Čekal jsem na tebe. Měl jsi přijet ve dvě! Sdílení herců. A taneční kreace bělochů. Navíc... nehrají... následující odbyté filmy, které si taky zasloužily uznání: - Máš rád Limp Bizkit?

- Jasně. Poslouchal jsem to v mládí. To je hustý, fakt hustý! Oscaři 2020. Joker má 11 nominací, takže musejí pustit 11 ukázek. Ach, ne! Je to celosvětové vysílání! Co když lidi zjistí, že žijí... ve společnosti?!

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

7:13 Co to je?

00

Odpovědět

Margot Robbie v Tenkrát v Hollywoodu.

10

Odpovědět

K překladu - proč v 1:28 je "horrors of war" přeloženo jako "válečný teror"? "Hrůzy války" dává smysl, teror má trochu jiný význam.

00

Odpovědět

Fakt povedená taškařice, Hollywoodu začali dominovat +2hod. filmy o hovně . Když není co tak aspoň hodně.

112

Odpovědět

Přinejmenším Parazit určitě není o hovně. Dále třeba ještě Le Mans '66. O zbytku se dá polemizovat.

48

Odpovědět

+svinaaParazita jsem ještě neviděl a Le Mans 66 se zkusím donutit.
Tenkrát v Holywoodu je kromě pár minut konce o hovně. Irčan taky.
Všechny ty dlouhatánský filmy jsou nastavovaný omáčkou.

215

Odpovědět

+4pokojeparazita ani nepozeraj, ja som to vypol po 15 min. a to som povazovany za intelektuala

121

Odpovědět

+v m vargaPodle tvých mínusových komentářů za intelektuála asi těžko. :D

123

Odpovědět

+TamTamniektori geniovia boli pochopeni az neskor

111

Odpovědět

+v m vargaGenialita se hlavně vyznačuje trpělivostí a rozvahou. Ty nemáš ani jedno. Jsi buď troll, nebo totální blb.

81

Odpovědět

+TamTamsom trpezlivy

18

Odpovědět

+v m vargaV tom případě bys nevypnul film po 15 minutách, trolle.

82

Odpovědět

+TamTamako som pisal nizsie, vratim sa k tomu, ako michelangelo k svojim zavrhnuim dielam

19

Odpovědět

+v m vargaMichelangelo ale maloval složité renesanční obrazy, ty jsi měl jen sedět na p****i a sledovat obrazovku, trolle. :D

81

Odpovědět

+TamTamty jsi unikát všech unikátů, u všechno chytrej jak radio, bež radši ven na vzduch

22

Odpovědět

+TumTumNejsem chytrý jak rádio, ale chápu, že člověku jako jsi ty, to tak může připadat. ;)

20

Odpovědět

+TamTamto je tvoj pohlad jednoducheho cloveka

03

Odpovědět

+v m vargaNe, to je prostá logika. ;)

21

Odpovědět

+v m vargaTo byla asi ta chyba, hodně zajímavý plotwist, který dozajista nikdo nečekal, je tak až po hodině. V tu chvíli je to úplně jiný žánr, víc neprozradím :).

30

Odpovědět

+svinaadam tomu druhu sancu

22

Odpovědět

+v m vargaParazita jsem si dal teď po Oscarech podruhé, protože napoprvé někdy loni mě to až tolik neuchvátilo. A pořád si myslím, že to je trochu přehypovaný. A vůbec nechápu, jak tomu někdo může říkat korejská tarantinovka. Za posledních cca 10 let to není zas tak daleko od failů (cena za režii i film) jako Tvář vody nebo Hurt Locker. Snowpiercer stejného režiséra mám o dost radši, i když jde o totální béčko.

11

Odpovědět

+svinaaťažko doceniť film po korejsky, nezvyk jak svina, ale má originálny a chytľavý scenár a bohužial som nemal tú možnosť to vidieť v kine ,každopádne za mňa joker bol z pomedzi ostatných najdokonalejší od začiatku po koniec ,od kamery po hudbu, film ma prišpendloval na zadok ako nič pred tým

10

Odpovědět

Tak jmenuj ty filmy o hovně.

40

Odpovědět

100 a jedna

00