Pán tygrůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:5 917

Šílený dokument / reality show / co to ku*va je? od Netflixu vzal nejen Ameriku útokem. Určitě už jste viděli nějaké meme a jen nechápavě zírali na podivné vidláky s méně zuby, než je v naší Výměně manželek. Troufáte si zjistit, o co tam vlastně jde?

Poznámka: 
Nadpis článku ve 3:39 – Spoluautor Pána tygrů přiznal, že rasistické narážky Joe Exotica se vystřihly. 
EPA = Environmental Protection Agency = Agentura pro ochranu životního prostředí.
Affliction Clothing (čas 5:37) vytváří módní produkty vysoké kvality se zaměřením na sport, military, moto, tetování či menší umělce. 
Animal crackers jsou americké sušenky ve tvaru zvířat.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Ve světě, kde masy v karanténě vyžadují zábavu, nás zachrání Netflix a rozptýlí naše chmury. I když je škoda, že to nevyšlo na minulý měsíc, protože bysme se smáli tomu, jak blbá je Goop Lab. Narazili jsme na limit mezi hmotným pocitem a prací na fyzičnu. Zabijte mě...

Pán tygrů. Zažijte příklad dokonalého načasování v krimi dokumentu, který vymění váš strach, nudu a izolaci za skupinu ošetřovatelů, kteří vás šokují, potěší a zmatou každou větou. - Upálili sedum mejch krokoušů. - Koupil jsem lemura s falešnýma papírama. Z okna kanclu jsem viděl, jak chlapovi medvěd ukous prst. Představil bych vám ženu, ale manžel doma krmí malé klokánky. Tenhle seriál je prostě z části film od Cohenů... Pomleli byste manžela a zkrmili tygrům, aby nebyly důkazy?

- To bude váš komplic v té drtičce. - Z části film Christophera Guesta... Máme med, barbecue omáčku, krémy, politickej kondom. Tohle jsou moje ručníčky a prodávají se skvěle. - A trochu snuff film. - Tohle je Ruger, ten bez zásobníku nevystřelí. Jenže je to realita, takže se musíme smířit s tím, že se smějeme bandě narušených lidí, co ubližují sobě i svým zvířatům. Víte, ty kočky mně věřily. Takže se mně dívaly do očí, když umíraly. Nemůžem to nechat až po pandemii?

Teď bych si radši užil jinou zábavu. Viděl jsem tygra a tygr viděl člověka. On si myslí, že je člověk! Chcete si hrát na exotiku? Tak se musíte řídit pravidly. Za prvé: musíte být polygamisti. Moment, co? Joe se zeptal, jestli Travis může bejt ve vztahu s náma. Doktor Antle měl 4 nebo 5 žen. On a Lawrence Wayne lákali ženy na tygry. Za druhé: musíte být paranoidní, protože po vás všichni jdou! - Vždycky byl paranoidní.

- Na co ta zbraň? - Na lidi. - Měli jsme kamery, zbraně u postele. - Ale fakt! Našli jsme mikrofon a anténu na střeše obchodu se suvenýry. - Bylo to na odposlech. - A za třetí... To všecko nakonec odstartuje vaši mediální kariéru. Dámy a pánové, vítejte u Joe Exotic TV.com. Ahoj kočky a koťata, tady Carol z Big Cat Rescue. Hele, jak mladej jsem byl u Lettermana. Páni! Tuhle kočičí smečku vede Joe Exotic, majitel ZOO, co vypadá jak náhodně generovaná postava z Falloutu.

Každý fakt o jeho životě zní jak výplod umělé inteligence před zkratem. Ozbrojenej gay vidlák s mulletem! Bojuje na život a na smrt s pravou kočičí ženou – Carol Baskin. Aktivistkou, která však kdysi prodávala exotická mláďata. Na této kazetě vám ukážeme, jak je odebereme matce. A teď za zástěrkou charity skrývá rozdíl mezi ZOO a rezervací. A taky možná asi trochu nějak zabila manžela?

Majitelka Big Cat Rescue prý zabila svého manžela. - Zmizel, je pohřbenej někde na pozemku. - Přísahám, že je v tom septiku. - Magor. Čumte na ty oči! Beztak lže! Tak se připravte na dokument, který změnil žánr opravdových zločinů na: ku*va, je to pravda! A zločin! A chytře naservíroval jen tolik Joe Exotica, aby to nepřehnali. Protože každý v šoubyznysu vám poradí: Nikdy neříkejte všecko! A započal novou éru tygrů, kterou nepamatujeme od učebnic přírodopisu.

Špičkoví herci chtějí ztvárnit Joea, už se připravují spin-offy a je vám jasný, že Joe Exotic dostane prezidentskou milost. - A nějakou práci v EPA. - Hádej co, zku*vysyne! Hrají: Joeův tým zaměstnanců na cracku. - Mí lidi sotva vylezli z basy. - Travis byl smažka z pekla. - Držel mě dál od chlastu, střízlivýho. - Nic jsem o zoologický nevěděl. Prodával jsem zbraně a ptal se Joea, co pro něj mám dělat, a on, že manažera. - Plky o masu.

- Je tu jen 5 kýblů masa! - Většina masa byla z Wallmartu. - Prošlý maso a všichni ho jedli. - Rozhovory se zvířátkem. - Představím vám kamaráda. - Máme tygry. - Joe dodal tygry. - Množíme je. - Osmadvacet druhů. - Chlap, co ho zabil lev. - A tak to bylo. Jauvajs, malá! Výhrůžky zabitím. Budou mi chtít sebrat zvířata, dám jim co proto! - Chtěl po nich házet granáty.

- Ti narvu hlaveň do p*dele! - Zabít tu dě*vku. - Dodejcháš. - Podříznu tě. A pak tě střelím mezi voči! Byla dohoda, že když se to posere, zastřelíme se navzájem. - Být na mizině. - Nic nemám. Ten autobus není můj. - Ty auta nejsou moje. - Joe přečerpal kreditky. - Měli Joea v hrsti, protože byl švorc. - Neměl peníze. - Máti došly prachy. - Až budeš na dně jak já, tak tam vlezeš. - Mám úplný ho*no!

- Týrání zaměstnanců. - Dává jim 150 dolarů týdně. - Sto dolarů týdně. - Nikomu za péči o zvířata neplatím. - Týrání zvířat. Odrostlé tygry strčí do plynové komory. - Pašoval koťata do hotelů. - Obvinění za zastřelení pěti tygrů. - Týrání módy. - Kolik těch triček máte? - 60 nebo 70. Carol se směje vlastním vtipům. To si odskáču. Skoro zastřelil sousedovic psa. Vzala jsem zbraň a mířila na něj.

Kdyby mě někdo chtěl zabít, posune to naše hnutí vpřed a bude to stát za to. Podpořil je Shaq? To naštve. Logan Paul? To se nedivím. Cože? Neee! Tenká hranice mezi milovníkem zvířat a vůdcem kultu. Byly to panny nebo skoro panny. Pokud chtěly uspět, musely s ním mít sex. On má svůj kult a já zas svůj.

Tenká hranice mezi milovníkem zvířat a dealerem. Joe ho vždycky zhulil. Prodával jsem drogy, abych měl na zvířata. Rozřízli hady, strčili do nich sáčky s koksem a zase zašili. Říkáme mu metamfetka. Tenká hranice mezi milovníkem zvířat a MILOVNÍKEM zvířat. - Malá číča vám zajistí velký číče. - Pocem, ty sexy bestie. Ale ty můj sexy tygříku! Ty jsi sexouš, chlapče! Pocem a pomiluj mě!

- A... odplata! - Dělám to 20 let a nic mě nekouslo! Spojení se zvířaty... Au, ty zmetku! Vypadni, Lauren! - 911, s čím můžeme pomoci? - Zaměstnance pokousal tygr. A je bez ruky! Nemáme času nazbyt! Todle mě finančně zruinuje. Zvířecí sušenky Až se mě zeptají, jak na mě po smrti vzpomínat, řeknu, že takhle rozhodně ne.

Snažil jsem se soustředit na počítač... a on přišel a nacpal mi koule do ksichtu. Jak malý zlatý nugetky.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

animal crackers přeložit jako zvířecí sušenky :D to chce hodně neznalosti slangu :D
jinak díky pořád sem byl zvědavej co to bude za sračku když je z toho každej redneck odvázanej a jsem rád že to splnilo očekávání

40

Odpovědět

Fimi dobrodržne valečně fimia karate

00

Odpovědět

4:48 ta hláška je" itľl be a small Waco"... imho celkem důležitej rozdíl, páč masakr na hoře Waco (https://en.wikipedia.org/wiki/Waco_siege) je poměrně drsná a dost zajímavá součást nedávný americký historie.

00

Odpovědět

jo super serial Waco, Taylor Kitsch se dokazal odkopat z hereckeho hrobu po tejto serii

01

Odpovědět

mňa by len zaujímalo, ako sa to netflixu môže vyplatiť... Kto preboha všetky tie sračky sleduje? Každý týždeň nový seriál a každý týždeň väčšia s****a... Niekde som čítal, že sa ľuďom páči výber, to ale nechápem, keď chcem sledovať niečo dobré, tak si pustím dobrú show a nesledujem nestrávitelných sračiek... no čo, nemusím rozmieť všetkému....

416

Odpovědět

Ja som to začal sledovať, keď ešte nebol taký hype okolo toho. Nie je to úplne klasická reality show. Tá absurdnosť čo sa tam deje v každom diely a vždy príde niečo ešte absurdnejšie je práve to prečo to ľudia pozerajú. Samo o sebe je to blbosť, avšak tie zvraty to robia neuveriteľne zaujímavé :D vážne to čo sa tam deje jednoducho nevymyslíš. Preto je o tom aj taká diskusia

54

Odpovědět

+velrybihovezíKolem toho je nějaký hype? Takovou sračku vidím prvně v životě. Poprvé co jsem nedokoukal HT. :)

26

Odpovědět

+Kafka Tamurazijes v jaskyni?

64

Odpovědět

+Kafka Tamurapravdu máte. po pár dílech nechápu a radši se vrátím do jeskyně. smutný, že tohle lidi opravdu baví

20

Odpovědět

Myslím, že Trump má novú konkurenciu.

153

Odpovědět

Nemá novou konkurenci...
Už před lety Putin střílel tygry kvůli jejich vražednému běsnění.

03

Odpovědět

však on kandidoval na prezidenta, potom aj na guvernéra, ale nevyšlo... je to v tom dokumente

10

Odpovědět

Tenhle „dokument“ je největší bizár, co jsem za dlouhou dobu viděl :-)

221

Odpovědět

carol fucking baskin

141

Odpovědět

WOOOOOW

40