Pokémon: První filmUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:7 721

Než si koupíte lístek na Detektiva Pikachu, vraťme se k filmu, který dřív těšil vaše vnitřní dítě, ale teď ztrapňuje vašeho vnějšího dospěláka...

Poznámky:

  • Electric Boogaloo je mem, který vznikl z filmu Breakin' 2: Electric Boogaloo, sekvelu tak špatného, že teď se tento další název posměšně přidává ke všem neúspěšným filmovým pokračováním.
  • Mňaucolm X je narážka na Malcolma X, rodným jménem Malcolma Littla, amerického islámského duchovního a bojovníka za lidská práva. Od roku 1952 byl členem černošské islámské sekty Nation of Islam, která propagovala nadřazenost černochů, obhajovala separování ras a odmítala rasovou integraci.
  • V hororu "My" se rodinku na dovolené snaží zabít čtveřice jejich klonů.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Než koupíte lístek na Detektiva Pikachu, vraťme se k prvnímu útoku na vaše peněženky ve filmu, který dřív těšil vaše vnitřní dítě, ale teď ztrapní vašeho vnějšího dospěláka. Ach ne! Pokémon: První film: Mewtwo vrací úder Delší název by nebyl?

Přidal bych Electric Boogaloo. Ne? Fajn. Nadchla vás Pokémánie druhé půlky devadesátek? Pokud ne, není to nic pro vás. Protože se neobtěžují vysvětlit, co je to za svět, kdo jsou tihle lidi a proč má ta kočka brooklynský přízvuk. Tvé poslední vaření mi vzalo osm z devíti životů. Upřímně to neví ani největší fandové. Takže ve zkratce: je to o děckách na útěku, jejichž zotročená zvířata se mlátí do bezvědomí.

Ale prý se jim to líbí! Tohle je Ash, blbec, věčně na pokraji smrti. Pusť mě! Misty, blbka, věčně remcá. Ashi, celý den jsi nehnul prstem! Je ta loďka bezpečná? Nemůže Charizard uhýbat rychleji? A Brock, blbec, věčně nadržený. Hm, roztomilá.

Jsou pokaždé krásnější! Maličká, ale překrásná. Společně s roztomilým reklamním předmětem se tahle ne-elitní čtyřka zaplete do tajného zápasu alias plánu na ovládnutí světa, na který každý řekne: Co? Co? Nic je však nepřipraví na Mewtwo: psychický klon se slabostí vůči broukům a existenčním krizím. Kdo jsem?

Má plán na osvobození Pokémonů od jejich lidských majitelů, což dává smysl, dokud nezačne všechny vraždit. Nechcete, aby děti fandily záporákovi, co je v právu? Zabij je všechny! Hlava vám nepobere ten zmatek, když série o soubojích Pokémonů půjde tvrdě proti soubojům Pokémonů. Protože když mají ukázat, kdo je silnější, je to v pořádku, ale když bojují, aby vybrali jen jednoho nejsilnějšího, už to v pořádku není? Pokémoni by takhle neměli bojovat.

Teď vidím, jak hrozné souboje vlastně jsou. K tomu mám jedinou otázku, filme: Co? Připravte se na další hrozný herní film podle skvělé herní série, který není nejlepším úvodem do Pokémonů, anime ani pokémoních anime, zato jeho soundtrack je boží průřez popíku ze začátku milénia. Britney, Christina, 'N Sync a 98°? Že jsem si radši nepustil Cestu do fantazie!

To by nebyl tak špatný nápad. Hrají: Ash, Cash, nebo Rapidash, nikdo nepojede zdarma! Miluju džínový šortky! Jsou malý a blbě se nosí! Tvrďák Brock, Mňaucolm X, Garfield a přátelé, a horor My od Jordana Peela. Pokémon: První film, který jste viděli v osmi letech Třeba verze s titulky dává smysl...

Děkuji ti. Děkuji ti za tvé slzy. Ne.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

naprostá blbost pokémony jsou jinačí než je zde uvádí ukazují tady jen jejich tymnou stánku!
dislike!'!!

00

Odpovědět

Pro mně osobně bomba!!! a to mi je 33

20

Odpovědět

well... still better than Kozí Příběh 2

80

Odpovědět

Ha?

70

Odpovědět

Tak nějak, nedokážu ten film považovat za špatný, prostě tolik krásných vzpomínek...

250

Odpovědět

Sakra, já viděl jen epickou půlku, jelikož jsem musel jít na trénink tenisu :/

00

Odpovědět

taky mi to nějak nejde... dodnes si ho pamatuju, i ten předpříběh jak byl iv tom pokemoním parku :D :D

30

Odpovědět

+lenaciaA taky celý kino kričelo názvy pokémonů ? :D

10

Odpovědět

+Cerny strazce vesmirujá to bohužel viděla až na WHS z videopůjčovny

00